320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Võrkpall on võrratu!!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
    Enne turniiri osteti meilt mitu kastitäit pasunaid
    Äraostmatud...
    Uhke esimene Borussia Dortmundi avatari omanik

    Kommentaar


      Aga publik oli tore-sellised vanad tädid ja onud ja Karavajevite pere ja suhtkoht positiivne seltskond ja häält tegid kah!
      Invest In Africa

      Kommentaar


        Algselt postitas Rein Vaata postitust
        Üks kossumees ütles paar kuud tagasi huvitava lause- Võrkpall pole mingi meeskonnamäng, sest füüsiline kontakt vastasega puudub
        Üks austraallane ütles mulle kord, et ragbi, nende sealne jalgpall ja ameerika jalgpall on meeste alad. Koss ja soccer kannatab ka veel kuidagigi meesterahval harrastada, aga võrkpall jäägu kindlalt ainult naiste pärusmaaks. Meestel polevat seal midagi teha, lausa häbi pidi olla vaadata mehi sel alal.
        Kapten Trumm

        Kommentaar


          Üks vendadest Kaisidest(kui ma ei eksi) ütles kunagi, et kõigist pallimängualadest on võrkpall kõige raskemini omandatav.

          Jaah...iga l... kiidab oma v....!

          Mulle meeldib see, et võrkpall on Eestis au sees olnud ikka kaua. Ja loomulikult on võrkpall kõige suuremas hulgas riikides harrastatud spordiala.

          Kommentaar


            aga üldiselt eks ta nii olegi, võrkpallist kui mängust saab üldse hakata mingit naudingut tundma, kui on omastatud teatav tehniline pagas ja teadmised mängust,et pall nö õhus hoida, mis reeglina tähendab suht nüri harjutamist.... samas jalkas võta hunnik sõpru,pall ja mine mängma. imesooritusi ei tee, aga mängitud saab vabalt ja kindlasti on nauding missugune....

            Kommentaar


              Võrkpalli kasuks räägivad tantsutüdrukud ning see, et ei teeselda vigastusi.

              Kommentaar


                Algselt postitas metssiga Vaata postitust
                aga üldiselt eks ta nii olegi, võrkpallist kui mängust saab üldse hakata mingit naudingut tundma, kui on omastatud teatav tehniline pagas ja teadmised mängust,et pall nö õhus hoida, mis reeglina tähendab suht nüri harjutamist.... samas jalkas võta hunnik sõpru,pall ja mine mängma. imesooritusi ei tee, aga mängitud saab vabalt ja kindlasti on nauding missugune....
                Enda kogemuse järgi võin öelda jällegi, et absoluutselt ilma igasuguse harjutamiseta mitmed head aastad tagasi, kui esimest korda nö vähe tõsisemalt läksime liivale, et mängida rannavõrkpalli ja tuli välja küll, sellisel tasemel et mängu nautiida Varasemalt olin ainult rannas natuke rahvaga ringis söötnud või nö üksteisele tõstnud seda palli,.

                Kommentaar


                  Algselt postitas metssiga Vaata postitust
                  aga üldiselt eks ta nii olegi, võrkpallist kui mängust saab üldse hakata mingit naudingut tundma, kui on omastatud teatav tehniline pagas ja teadmised mängust,et pall nö õhus hoida, mis reeglina tähendab suht nüri harjutamist.... samas jalkas võta hunnik sõpru,pall ja mine mängma. imesooritusi ei tee, aga mängitud saab vabalt ja kindlasti on nauding missugune....
                  Noh, ütleme nii, et kui on all kossu põhi, siis ei ole palli õhus hoidimine mingi probleem.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas idikas Vaata postitust
                    Enda kogemuse järgi võin öelda jällegi, et absoluutselt ilma igasuguse harjutamiseta mitmed head aastad tagasi, kui esimest korda nö vähe tõsisemalt läksime liivale, et mängida rannavõrkpalli ja tuli välja küll, sellisel tasemel et mängu nautiida Varasemalt olin ainult rannas natuke rahvaga ringis söötnud või nö üksteisele tõstnud seda palli,.
                    see, et sa ise nautisid mängu on ju muidugi väga tore. rannavolle ongi puhas fun. aga see ei näita ju absoluutselt, et tegu oli mingil arvestataval tasemel mänguga. suht kindel, et natukene ala harrasatanu käest saaksid sa liival punkte ainult vastase serviveast. piltlikult öeldes. metsseal hea näide, et jalgpalli või ka korvpalli saavad sõbrad pundis taguda nii, et kõigil lõbus oleks ja mängu nauditakse ning küll see pall ka pärast väikest pusimist lõpuks ka korvi/väravasse läheb. jällegi, näitab see siis, et tegu oli mingil tasemel mänguga. ise kõiki kolme ala harrastanuna ei julgeks ma küll siin midagi väita, et üks või teine ala on raske või kerge jne.

                    ja see eelnev jutt, et võrkpall pole mingi meeskonnaala kuna pole füüsilist kontakti vastasvõistkonna mängijaga... see on selline ila, et sellele sobiks vastata sama ajuvaba väitega, et need rugbyd ja footballid ja vutid ja muud kontaktalad on kõik ajukääbikute rida, kus eriti mõelda pole vaja ja et vaat võrkpall on intelligentsete meeste mäng!

                    Kommentaar


                      millest selline järeldus et muudel võistkonna-aladel pole eriti mõelda vaja. mulle aga meeldib võrkpall just sellepärast, et seal võib palli mängimisel kasutada praktiliselt nii paljusid kehaosi kui oma kehalt leiad (jalgpallis ei tohi käega ja korvpallis jalaga), see teeb võrkpalli kõige mitmekülgsemaks ja tehnilisemaks alaks üldse.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas artz Vaata postitust
                        millest selline järeldus et muudel võistkonna-aladel pole eriti mõelda vaja. mulle aga meeldib võrkpall just sellepärast, et seal võib palli mängimisel kasutada praktiliselt nii paljusid kehaosi kui oma kehalt leiad (jalgpallis ei tohi käega ja korvpallis jalaga), see teeb võrkpalli kõige mitmekülgsemaks ja tehnilisemaks alaks üldse.
                        Aga korvpallis ja jalgpallis järjestikused puuted, üleasted, jalgade vahelt põrgatamised? Võrkpallis ei tohi olla ju järjestikuseid puuteid ja söötude arv on limiteeritud.

                        Või jäähoki, seal on ju lisaks kätele, jalgadele jne vaja kasutada ka kätte antud meigast Äkki võidab ikka jäähoki, alade tehnilisuse võistluse? Seal veel vaja kontsadel liuglema õppida kõigepealt.

                        Võrkpall on tore asi, aga harrastaja tasemel mängides ei saa mängu lõpuks higigi lahti

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Y2KViinaordu Vaata postitust
                          Võrkpalli kasuks räägivad tantsutüdrukud ning see, et ei teeselda vigastusi.
                          Tantsutütred on alati vahvad, võib ka naiste võrkpalli kaeda, seal on vägagi "kuumi palasid"... Aga vigastusi on raske teeselda kah, sest neid sellisel kujul nagu jalgpallis, pole võimalik saadagi.
                          Kapten Trumm

                          Kommentaar


                            Algselt postitas artz Vaata postitust
                            millest selline järeldus et muudel võistkonna-aladel pole eriti mõelda vaja.
                            kui sa mu lause korralikult läbi loed, siis saad aru mida öelda tahtsin. jalgpalli ntx on väga tihti seostatud kui pööbli ja madalalaubaliste harrastusena ning vastukaaluks on korvpall ja vbla ka võrkpall siis eriliste intelligentide ja härrasmeeste spordialad. minu arvates on see pullikaka ja seda ma ka silmas pidasin. idioote on igal pool.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas SDK Vaata postitust
                              see, et sa ise nautisid mängu on ju muidugi väga tore. rannavolle ongi puhas fun. aga see ei näita ju absoluutselt, et tegu oli mingil arvestataval tasemel mänguga. suht kindel, et natukene ala harrasatanu käest saaksid sa liival punkte ainult vastase serviveast. piltlikult öeldes. metsseal hea näide, et jalgpalli või ka korvpalli saavad sõbrad pundis taguda nii, et kõigil lõbus oleks ja mängu nauditakse ning küll see pall ka pärast väikest pusimist lõpuks ka korvi/väravasse läheb. jällegi, näitab see siis, et tegu oli mingil tasemel mänguga. ise kõiki kolme ala harrastanuna ei julgeks ma küll siin midagi väita, et üks või teine ala on raske või kerge jne.

                              ja see eelnev jutt, et võrkpall pole mingi meeskonnaala kuna pole füüsilist kontakti vastasvõistkonna mängijaga... see on selline ila, et sellele sobiks vastata sama ajuvaba väitega, et need rugbyd ja footballid ja vutid ja muud kontaktalad on kõik ajukääbikute rida, kus eriti mõelda pole vaja ja et vaat võrkpall on intelligentsete meeste mäng!
                              Nagu ennem öeldi, siis ilmselt meie eelis oligi see, et all oli kossupõhi

                              Kommentaar


                                Algselt postitas dwideng Vaata postitust

                                Võrkpall on tore asi, aga harrastaja tasemel mängides ei saa mängu lõpuks higigi lahti
                                see on küll naljakas väide,kui tahad higi lahti saada mine jookse mitu raksu järjest tempole peale ja küll saad!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X