Näidatakse tulemusi 1 kuni 7, kokku 7
  1. #1
    Riigireetur Kasutaja PraS avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2001
    Postitusi
    7 894

    Algupärane II Lääs/Lõuna 2019

    Tallinna FC Flora U19
    Paide Linnameeskond III
    Pärnu JK Vaprus II
    Läänemaa JK
    Pärnu JK Poseidon
    Viljandi JK Tulevik II
    FC Kuressaare II
    Tallinna JK Piraaja
    FC Kose
    Viimsi JK II
    Põhja-Sakala
    Raasiku FC Joker
    JK Tallinna Kalev III
    Raplamaa JK.

  2. #2
    Asjahuviline
    Liitus foorumiga
    Mar 2019
    Postitusi
    4

    Algupärane

    Vaatasin meeskondade nimekirju, esimese vooru tulemusi aga üldiselt ikkagi kohvipaksu pealt ennustus:

    1.Paide Linnameeskond III
    2.JK Tallinna Kalev III
    3.Läänemaa JK
    4.FC Kose
    5.Viljandi JK Tulevik II
    6.Raasiku FC Joker
    7.Pärnu JK Poseidon
    8.Tallinna JK Piraaja
    9.Pärnu JK Vaprus II
    10.Raplamaa JK
    11.Viimsi JK II
    12.FC Kuressaare II
    13.Põhja-Sakala
    14.Tallinna FC Flora U19

  3. #3
    Põrandaalune panustaja Kasutaja telekavaataja avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2004
    Postitusi
    13 984

    Algupärane

    7-st 1. vooru mängust kahes osales mänguõigust mitteomav mängija.
    Balaball - Первое ток-шоу о спорте на русском в Прибалтике/ Esimene Baltimaade talk-show spordist vene keeles

    Instagram

    telekavaataja.blogabet.com

  4. #4
    Asjahuviline
    Liitus foorumiga
    Mar 2019
    Postitusi
    4

    Algupärane

    Peale viite vooru tundub, et esimesed kaks (Paide III, Kalev III) on teistest sammuvõrra ees. Läänemaa vähesed punktid, aga ka suureskoorilised allajäämised on üllatavad, samas Flora ja Viimsi noored mängivad hästi. Kes sekuvad medalimängu?

  5. #5
    Asjahuviline Kasutaja SoccerGoal avatar
    Liitus foorumiga
    Jul 2008
    Postitusi
    1 110

    Algupärane

    Sai nähtud Flora U19 - Pärnu Poseidoni viimaseid minuteid. Külaliste puurilukk tegi selle ajaga paar head tõrjet. Flora teenis aga penalti, mille Deniss Drabinko selgelt üle lajatas. Lõpuvileks oli seis 1:5 ja peale lõpuvilet võttis penaltil eksinu endale totaka punase kaardi, kui hakkas kohtuniku suunas mölisema.

  6. #6
    Asjahuviline Kasutaja SoccerGoal avatar
    Liitus foorumiga
    Jul 2008
    Postitusi
    1 110

    Algupärane

    Enim penalteid teeninud meeskonnad:
    1. Läänemaa JK - 14
    2. Paide Linnameeskond III - 10
    3. - 5. Tallinna JK Piraaja - 8
    3. - 5. Põhja-Sakala - 8
    3. - 5. Raasiku FC Joker - 8
    6. Pärnu JK Vaprus II - 7

    Vähim penalteid teeninud meeskonnad:
    1. Pärnu JK Poseidon - 2
    2. - 3. Viljandi JK Tulevik II - 3
    2. - 3. FC Kose - 3

    Meeskonnad, kelle vastu enim penalteid teenitud:
    1. Pärnu JK Poseidon - 12
    2. - 5. Läänemaa JK - 9
    2. - 5. Tallinna JK Piraaja - 9
    2. - 5. Pärnu JK Vaprus II - 9
    2. - 5. Viljandi JK Tulevik II - 9
    6. Põhja-Sakala - 8

    Meeskonnad, kes enim penalteid realiseerimata jätnud:
    1. Raasiku FC Joker - 4
    2. Pärnu JK Vaprus II - 3

    Meeskonnad, kelle vastu enim penalteid realiseerimata jäetud:
    1. - 4. Läänemaa JK - 3
    1. - 4. Tallinna JK Piraaja - 3
    1. - 4. Põhja-Sakala - 3
    1. - 4. Raasiku FC Joker - 3

    Meeskonnad, kelle vastu enim omaväravaid löödud:
    1. FC Kuressaare II - 4
    2. JK Tallinna Kalev III - 3

    Enim kollaseid kaarte teeninud meeskonnad:
    1. Pärnu JK Poseidon - 59
    2. Raasiku FC Joker - 50
    3. Pärnu JK Vaprus II - 49
    4. Tallinna FC Flora U19 - 48
    5. Tallinna JK Piraaja - 44

    Vähim kollaseid kaarte teeninud meeskonnad:
    1. JK Tallinna Kalev III - 17
    2. Raplamaa JK - 27
    3. FC Kose - 29
    4. Paide Linnameeskond III - 31
    5. Viimsi JK II - 32

    Enim punaseid kaarte teeninud meeskonnad:
    1. Pärnu JK Poseidon - 7
    2. Raasiku FC Joker - 5
    3. - 4. Tallinna FC Flora U19 - 3
    3. - 4. Viljandi JK Tulevik II - 3

    Vähim punaseid kaarte teeninud meeskonnad:
    1. - 2. Paide Linnameeskond III - 0
    1. - 2. FC Kose - 0

    Meeskonnad, kelle vastu enim kollaseid kaarte teenitud:
    1. Tallinna JK Piraaja - 52
    2. Raplamaa JK - 48
    3. Paide Linnameeskond III - 46
    4. - 5. FC Kuressaare II - 44
    4. - 5. Põhja-Sakala - 44

    Meeskonnad, kelle vastu vähim kollaseid kaarte teenitud:
    1. FC Kose - 26
    2. Tallinna FC Flora U19 - 29
    3. Raasiku FC Joker - 31
    4. - 5- JK Tallinna Kalev III - 35
    4. - 5. Viimsi JK II - 35

    Meeskonnad, kelle vastu enim punaseid kaarte teenitud:
    1. Paide Linnameeskond III - 5
    2. Läänemaa JK - 4
    3. - 5. FC Kuressaare II - 3
    3. - 5. Tallinna JK Piraaja - 3
    3. - 5. Pärnu JK Poseidon - 3

    Meeskonnad, kel enim nullimänge:
    1. Paide Linnameeskond III - 11
    2. FC Kuressaare II - 7
    3. - 4. JK Tallinna Kalev III - 6
    3. - 4. Raplamaa JK - 6
    5. Viimsi JK II - 5

    Meeskonnad, kel vähim nullimänge:
    1. - 2. Tallinna JK Piraaja - 2
    1. - 2. Pärnu JK Poseidon - 2
    3. FC Kose - 3

    Meeskonnad, kelle vastu enim nullimänge tehti:
    1. FC Kose - 10
    2. Pärnu JK Vaprus II - 8
    3. - 4. Tallinna FC Flora U19 - 6
    3. - 4. Viimsi JK II - 6

    Väravavahid, kel enim nullimänge:
    1. - 2. Sten-Marten Vahi (Paide Linnameeskond III) - 5
    1. - 2. Stiven Raider (JK Tallinna Kalev III) - 5

    Rõhutan, et tegu pole 100% tõese statistikaga. Võimalik, et kõike pole protokollidesse kirja pandud ja on ka võimalus, et mul endal on miskit kahe silma vahele jäänud.

  7. #7
    Asjahuviline Kasutaja Sir Sunny Athletic avatar
    Liitus foorumiga
    Feb 2019
    Postitusi
    11

    Algupärane

    Publikustatistikat II liiga lõuna/läänetsoonist:

    Positsioon - Klubi - Mängude arv* (kodus/võõrsil) - Kogu publikuarv (kodus/võõrsil) - Keskmine publikuarv (kodus/võõrsil) - Max publik kodus (vastane, kuupäev) - Min publik kodus (vastane, kuupäev)

    1. Paide LM III 25 (12/13) 627 (172/455) 25 (14/35) 25 (Läänemaa, 23.03) 2 (Raplamaa, 26.10)
    2. JK Tallinna Kalev III 26 (13/13) 775 (312/463) 30 (24/36) 63 (Läänemaa, 26.08) 7 (Vaprus II, 21.09)
    3. Läänemaa JK 24 (12/12) 1 082 (703/379) 45 (59/32) 88 (Flora U19, 18.08) 24 (Poseidon, 26.10)
    4. FC Kuressaare II 26 (13/13) 849 (448/401) 33 (34/31) 44 (Flora U19/Viimsi II, 31.05/18.08) 19 (Raplamaa, 04.05)
    5. Tallinna JK Piraaja 26 (13/13) 675 (208/467) 26 (16/36) 36 (Viimsi II, 24.05) 4 (Tulevik II, 10.05)
    6. Põhja-Sakala 26 (13/13) 800 (360/440) 31 (28/34) 86 (Tulevik II, 16.08) 6 (Kalev III, 15.09)
    7. Pärnu JK Vaprus II 26 (13/13) 785 (388/397) 30 (30/31) 54 (Poseidon, 31.08) 11 (Kose, 15.09)
    8. Tallinna FC Flora U19 26 (13/13) 916 (376/540) 35 (29/42) 43 (Paide III, 08.08) 16 (Tulevik II, 25.04)
    9. Raplamaa JK 25 (13/12) 647 (370/277) 26 (28/23) 52 (Viimsi II, 27.08) 6 (Läänemaa, 21.09)
    10. Viimsi JK II 25 (12/13) 1 136 (613/523) 45 (51/40) 84 (Joker, 18.05) 13 (Tulevik II, 26.10)
    11. Raasiku FC Joker 24 (12/12) 948 (600/348) 40 (50/29) 105 (Flora U19, 25.08) 18 (Kalev III, 26.10)
    12. Pärnu JK Poseidon 26 (13/13) 750 (412/338) 29 (32/26) 92 (Kalev III, 23.03) 8 (Kose, 11.10)
    13. Viljandi JK Tulevik II 26 (13/13) 870 (509/361) 33 (39/28) 65 (Põhja-Sakala, 04.04) 20 (Kalev III, 13.10)
    14. FC Kose 25 (13/12) 704 (311/393) 28 (24/33) 45 (Viimsi II/Läänem., 02.08/08.08) 4 (Vaprus II, 03.05)
    ÜLD II liiga lõuna/lääs 178 5 782 32 105 (Joker vs Flora U19) 2 (Paide III vs Raplamaa)

    * Mõnel mängul polnud publikuarvu üldsegi kirjas, mõnda lihtsalt ei mängitud.

 
 

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud