320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Paastumine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    Täna hommikul käisin kohaliku arstionu juures. Pärslasest arst oskas mind eesti keeles tervitada. Props. Esialgsed testid olid OK. Vererõhk oli korras. Resting heart rate oli 43. Kaal 81,5 kg (jaanuari lõpus 84). Vereproove võeti kah, nii et hemoglobiini taseme ja raua sisalduse veres saab veidi hiljem teada. Südame, maksa ja neerude kohta kah peaks umbes nädala pärast infi tulema. Loodetavasti sellega on kõik korras. Enesetunne on siiani olnud hea.

    Neljapäeval on Veebruari viimane päev, seega reedest alates lülitun hommikuse söömisperioodi peale. In retrospect, minu õhtune paast oli väga convenient. Midagi tegemata paastumise tõttu ei jäänud, sai sotsiaalne oldud ja trenni tehtud ükskõik mis ajal. Trennis olen stabiilselt 5 korda nädalas käinud. Keha on silmnähtava transitioni teinud, ning bodyfät % kukub. Ei tunne, et oleksin jõudu kaotanud jõusaalis, pigem olen hoopis veidi tugevam.

    Midagi eriliselt negatiivset ei oskagi hetkel välja tuua, samas mul on suhteliselt paindlik rutiin mis kindlasti aitab taolisi eksperimente kergema vaevaga läbi viia. Suhtumine toitu on veits muutunud, iga toidukord on absoluutne nauding. Ahjaa, keegi mõnda aega tagasi küsis kas mu aju töötab paastumise ajal energia vaeguses tõhusalt. Peab tõdema, et olukordades mis vajavad pingsama mõttetöö rakendamist on vahel suht tühi tunne peas. Eks märtsikuise paastumise ajal kui hommikusele söömisperioodile üle lähen saan sellele rohkem kinnitust.

    Kommentaar


      #32
      Väike paastumise update. Nüüd siis olen üle kahe nädala pidanud 09-17 söömisperioodiga paastumist. Võrreldes selle 17-23 omaga mida ennist tegin on see nagu lapsemäng. Preagust süsteemi järgides mul ei olegi sellist tunnet nagu ma paastuksin. Need tühja kõhuga magama minemise ja trenni tegemise probleemid mis mul veebruari alguses olid tunduvad täiesti pseudokad pärast hommikusele söömisperioodile üleminekut. Tühja kõhuga lihtsalt harjub ära, ning kui "õhtusöök" on kell 17, siis tegelt jätkub seda täis kõhu tunnet veel mitmeks tunniks. Kohvi ka pole vajadust juua enam. Lebo!

      Siiani olen hoidnud nii, et nädalas 1 xiit day, mil saan rahulikult CL jalkat vaadata ja paar õlli libistada.

      Kommentaar


        #33

        Kommentaar


          #34
          Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
          Intermittent fasting pidi hommikuse söömisperioodiga kõige efektiivsem olema. Ma kavatsen enda praeguse süsteemi veebruari lõpuni välja vedada ja siis tõenäoliselt märtsis proovin hommikust perioodi. Praegust süsteemi on olnud üpris lihtne järgida.
          A doctor who has been intermittent fasting for years said he quit because his new study showed it has little benefit for health or weight loss
          ------
          selle teinud teadlase thread twitteris
          -----
          uuring ise
          jokers to the right
          clowns to the left of me

          Kommentaar


            #35
            Hetkel 8-16 eating window intermittent paastumine. Magama minemisega kõik OK. Õhtul trenni hea teha kui kogu päevane kalorimäär sisse õgitud. Hommikul ärgates kohe värske kuna ei ole öö otsa pidanud toitu seedima mis vanasti 23 ajal süües oli kindlalt faktor. 8-16 ajal produktiivsus põhjas kuna energiat palju. VPERED!

            Kommentaar


              #36
              16-st tundi söögita?
              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

              Kommentaar


                #37
                Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                16-st tundi söögita?
                jah, senimaani vähemalt tundub, et 8 tunniga päevane kalorimäär sisse surudes hoiab aega kokku terve päeva pealt, kuna ei ole mingit näksimise või õhtusöögi söömisega seosnevat lebotamist

                Kommentaar


                  #38
                  Elundid rasva ei lähe?
                  see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                  "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                  "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                  Kommentaar


                    #39
                    Hmm.. kas suurt tühjakõhu tunnet pole?

                    Kommentaar


                      #40
                      Algselt postitas Joosep. Vaata postitust
                      Hmm.. kas suurt tühjakõhu tunnet pole?
                      Hetkel paastun nii, et söön ainult ühe korra päevas. Enne toidukorda (tavaliselt kella 16-17 vahel) tekib tühja kõhu tunne küll. Hetkel sellise arvamuse juures, et kui midagi füüsiliselt rasket päeva jooksul tegema ei pea, siis ei ole vaja rohkem kui ühe korra süüa. Loomulikult see üks toidukord võiks olla 1000+ kalorit. Ise panen 1600 ringis.

                      Kommentaar


                        #41
                        Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                        Hetkel paastun nii, et söön ainult ühe korra päevas. Enne toidukorda (tavaliselt kella 16-17 vahel) tekib tühja kõhu tunne küll. Hetkel sellise arvamuse juures, et kui midagi füüsiliselt rasket päeva jooksul tegema ei pea, siis ei ole vaja rohkem kui ühe korra süüa. Loomulikult see üks toidukord võiks olla 1000+ kalorit. Ise panen 1600 ringis.
                        Kõlab nagu väga ebatervislik toitumine. Jõudu!
                        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                        Kommentaar


                          #42
                          Jõul, võid oma mõne viimase päeva menüü siia kirja panna? Tahaks teada, et umbes milline see 1600kcal söögikord välja näeb sul.

                          Kommentaar


                            #43
                            Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                            Hetkel paastun nii, et söön ainult ühe korra päevas. Enne toidukorda (tavaliselt kella 16-17 vahel) tekib tühja kõhu tunne küll. Hetkel sellise arvamuse juures, et kui midagi füüsiliselt rasket päeva jooksul tegema ei pea, siis ei ole vaja rohkem kui ühe korra süüa. Loomulikult see üks toidukord võiks olla 1000+ kalorit. Ise panen 1600 ringis.
                            Ramadani ju pole praegu?

                            Kommentaar


                              #44
                              Algselt postitas Kasepats-Pidur Vaata postitust
                              Jõul, võid oma mõne viimase päeva menüü siia kirja panna? Tahaks teada, et umbes milline see 1600kcal söögikord välja näeb sul.
                              eile oli umbes selline, et alustasin (mango+papaya+avokaado+kaerajook) smuuti joomise ja porgandi näksimisega ja lõpetasin 250g lõhe+täistera riis+mustad oad. Põhimõtteliselt oli see mu hommikusöögi+õhtusöögi tunni aja vältel õgimine. Lõuna ja näksimised jäävad vahele. Iga päev sellist paastumist tegema ei hakka, aga nädalas x korda kindlasti. Kõvema trenni päevadel teen mingi 2500-3000 kalori feasti 8-16 söömisaknaga. Vpered!

                              Kommentaar


                                #45
                                Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                                Ramadani ju pole praegu?
                                ramadani tüübid on xiiterid kuna magavad päeval ja söövad öösel!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X