Näidatakse tulemusi 21 kuni 31, kokku 31
Teema: Janiioligi blogi
-
07.02.19, 22:52 #21
Sa vahi jah. Täiesti loogiline iseenesest. Mul tuleb sellega üks seik meelde. Tulin Paide-Infoneti mängule Sportlandil. Väravas tervitas mind härra Lekin ja küsis, kes võidab täna? Ma olin nagu pfff.. meie! Ja tema vangutas pead ja ütles, et ei usu, Paidega on raske. Tal oli õigus. Sealt edasi ma juba teadsin, et Paidega ongi alati raske.
Samuti, jah, CS on umbes 90 protsenti kordadest side bet.
-
07.02.19, 23:53 #22
Aga kuidas sa üldjuhul nende CS-dega teed. Ütleme, et peas umbes analüüsid välja, mis kulgemisega ja kuhu auku see mäng jääb ja siis võtad ntks seal 4 täpset skoori mille koef on üle 4 ja siis panustad sinna ja kui sinu skoor tabab siis on kindel profit või ikkagi ühele kindlale?
-
08.02.19, 00:44 #23
Kusjuures, see lause jäi mind pikalt kummitama ja see miski, millele võiksid kõik professionaalsed panustajad või sinna suunas pürgijad mõelda. Kas see elu on ikka teile, kas te olete valmis ujuma ühiskonnaga võrreldes teistes vetes, olema pidavalt surve all ning teadmatuses, kas tulevik toob midagi head. Otsima ja jahtima pidevalt väärtust.
See on palju raskem, kui esmalt tundub. Isegi, kui analüüsid kodus, soojas teleka taga - lõpuks võib kas või psüühikale pihta, isegi kui sa armastad neid spordialasid, kui sulle meeldib kõike numbritesse panna. See on lõppude lõpuks ala, kus ei ole karjääritõusu, kus ei ole võimalik uusi väljakutseid enda jaoks välja mõelda.
Lisaks veel üks asi siia...
-
08.02.19, 02:49 #24
Olen oma elus paar korda sellist süsteemi proovinud ja ei leidnud selle enda jaoks mõistlik olevat. Üldjuhul rihin ühte kindlat skoori ja vahest tuleb ette, et laivis kindlustan end ja panustan teisele täpsele skoorile ka.
Nagu Romario juba täpsustas, siis see on lihtsalt midagi, mida mulle meeldib selle töö regulaarse osa kõrvale viljeleda. Muidu olen täiesti normaalne mees, müün metsa ja kasutan aasia liine.
Üks näide elust enesest ka.
Eelmine hooaeg naiste meistriliigas Ajax ja SK 10, Ajaxi staadionil. Ma külastasin 2018 hulgaliselt Ajaxi staadionit. Enamasti meeste pärast ja seda ka väga spetsiifilisel põhjusel, mis hõlmab teatud potentsiaalset mänguvälist faktorit.
Igatahes, üksikud korrad on nii, kus sa saad sellise väga tugeva täpse skoori vaibi. Ja seekord oli nii, et 1:1 tundus nii kindel, et ma ei saanud midagi parata ning tegin kõik oma panused johtuvalt sellest tulemusest: CS, viik, under 2.5, +hc ja midagi sellist. Kui Ajax, ette läks, lisasin veel kord kogu komplekti. 80ndal minutil SK viigistas penaltist. Ideaalne aeg. Ma olin suhteliselt palju investeerinud ning kindlustasin end veidi, aga mitte palju. Ei tundunud, et kuskilt võiks veel üks värav tulla. Ja siis lõi SK viimasel mänguminutil palli tühjast väravast posti. Olgu jumal kiidetud mitte kõige osavamate tüdrukute eest Tartus ja Ajaxi staadioni muru hooldaja eest, et ta septembrikuuks väljaku just nii ideaalselt võililledesse laseb mattuda. See oli mu karjääris üks parimaid mänge, igas mõttes.
-
08.02.19, 04:30 #25
Väga ausad ja õiged mõtted, aga ma veidi vaidleks viimasele lõigule vastu. Kui me räägime nö tavatööst, siis ma eeldan, et peamiseks motivaatoriks, et ametiredelil tõusta, on palgakasv. Kõrgem ametikoht võib pakkuda ka põnevamat väljakutset ja ehk isegi suuremat tunnustust, aga eelkõige soovitakse liikuda kõrgemale palgatasemele, et pakkuda endale ja oma lähedastele paremat elukvaliteeti. Täpselt sama on ka spordiennustuses. Ametinimetus tõesti ei muutu, aga eesmärgid on siiski ju suures plaanis samad ning sellest lähtuvalt ka väljakutsed. Jah, küll ainult valdkonnasisesed, aga otseselt seotud materiaalse poolega. Elukutselisi gamblereid võib liigitada karjääriredelil ka erinevatele tasemetele alustades nendest, kelle sissetulekud on sama suured kui väljaminekud, mistõttu ei õnnestu BR suurendada ja tiksutakse "palgapäevast palgapäevani" kuni nendeni, kes suudavad BR regulaarselt kasvatada ning seeläbi ka high stakes jõuda.
fänn on kuningas, mängija aga teener.
-
08.02.19, 08:34 #26
mulle tundub ka, et väljakutseid on tegelikult metsikult - kasvõi võtta eesmärgiks biitida Uus-Meremaa jalgpalliliigat ja alati on põnev. Ja sissetulekute poolest on taevas vaid limiidiks, niiet areneda on küll ja küll
-
08.02.19, 12:07 #27
Aitäh vastuse eest Romario. Su mõtted on selged ja me mõistame asju veidi erinevalt. Need on maailmavaatelised küsimused, kindlasti antud hetkel me ei muuda üksteise arvamust. Samas minu arvamus siiski enamjaolt ühtib sinu omaga. Kui lubad, siis jaotan su postituse pooleks.
See on osa, millega ma ei ole eriti nõus. Või noh osaliselt. Kindlasti on rahaline pool väga tähtis. Mulle väga meeldib mu töö ja mu igapäevased tegemised. Aga kui nad ei tooks mu perekonnale sittagi sisse, siis ma vaevalt neile liiga palju aega kulutaks, see taanduks heal juhul hobiks.
Kuid kui me juba räägime tööst, mille eest sa saad palka ja mõistlikult ära elatud, siis mingisuguste kohustuste juurdevõtmise peamiseks motivaatoriks ei ole raha. See pigem kandub sinna eneseteostuse, eneserahulolu poole. Lisaks võim ja tüdimus on võtmesõnadeks. Päris paljudel inimestel ei olegi tungi karjääriarenguks ja nad on väga rahul sellega, kuid suurema palga võtaksid hea meelega vastu.
Mul on raske selle osaga vastu vaielda, sest sa oled selles maailmas sees, mina pole. Pole kunagi endale panustamisega raha teeninud ning ma ei ole läbi elanud neid emotsioone ja elupöördeid, mida selline elustiil endast kujutab. Seega ma austan su arvamust ja usun, et see on tõene.
Ja kindlasti ei ole ka tavatöö mingiks garantiiks. Ametid ja protsessid muutuvad, paljud asjad automatiseeruvad ning peab asjadega kohanema ja uusi väljakutseid leidma ning ennast ümber õpetama.
Kõik, mis ma lihtsalt tahtsin välja tuua on see, et panustamiskontorite kasutajatest on 1-2% kasumlikud. Nendest omakorda mingi 5% teenibki sellega endale elatist. Need numbrid ei ole nii väiksed asjata. Pigem tahan kõiki noori ja algajaid hoiatada selle eest. Sest kuigi sa võid ka tavatööst kinga saada, aga siis on sul vähemalt mingidki ühiskondlikud huved kinni makstud. Feilinud panustajana jääd sa lõpuks üksi enda probleemidega.
Aga kõik on chill. Janiion, loen su postitusi huviga edasi.
-
08.02.19, 13:25 #28
Ma vahele lihtsalt mainin, et mul on hea meel, et tuima blogikeskkonna asemel on siin nüüd aktiivne, filosoofiline ja mõtlema ärgitav kogukond.
-
11.02.19, 17:01 #29
-
11.02.19, 17:06 #30
-
12.02.19, 10:27 #31
- Liitus foorumiga
- Nov 2017
- Postitusi
- 26
Tööjõupuudus. Enamiku tööst teevad ära arvutid, st. itimeeste roll on antud sektor on päris jõhker ja neid läheb ikka päris korralik arv vaja. Samal ajal on käimas IT-sektoris juba päris pikalt kestnud palgaralli, isegi esmakursuse lõpetanud IT-tudeng saab üsna lihtsasti sellise ~2000 eurose brutopalga peale. Korraliku arendaja eest tuleb välja käia ca 2,5x samasugune summa. Kui üksikud kihlveokontorid veel saavad hakkama, siis mõlema tervikliku teenuse pakkujate jaoks jääb Eesti selgelt liiga väikeseks.
Järjehoidjad