320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

miks jalgpallihaigla ahvib või poeb Ingismaale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Replying to Topic \'miks jalgpallihaigla ahvib või poeb Ingismaale\'


    Hoolimata sellest, et ma ei ole Jalgpallihaigla liige ja võib-olla seetõttu ei tohiks ses asjas üldse sõna võtta, tahaks ma öelda seda, et Jalgpallihaigla liikmena ollakse organiseeritult Eesti koondise poolehoidja.
    Ja see, kas ma nö vabal ajal olen Liverpooli fänn ei puutu ju üldse asjasse. Ma ei pane ju punast särki selga kui ma lähen staadionile Eesti mängule kaasa elama. Ühe koondise fännide seas on alati erinevate klubide pooldajaid. Paratamatus! Tunne rõõmu, et Sul on oma riigi koondis kellele kaasa elada.
    BACK WHERE WE BELONG

    Kommentaar


      #17
      Replying to Topic \'miks jalgpallihaigla ahvib või poeb Ingismaale\'

      Originally posted by bomb


      Onole niipalju ma olen jalgpalli fän mitte mänija ja fänni kohustus ei ole hästi mängida vaid kaasa elada . Mängijad peavad lahingu jalpalli väljakul füüsiliselt ja fännid peavad teiste fännide vastu lahingut psühholoogiliselt.
      Ma tean et sa oled Tammeka fän . Ma olen amatöör jalka mängija ja olen selle üle uhke. Kui merkuur töötleb vastaseid füüsiliselkt siis minu ja sõprade kohustus on kaia vasatastele pinda. ONO MA OLEN JALKAFÄNN MITTE MÄNGIJA.
      MIKS MA SEDA TEEMAT ALUSTASIN KUNA FOORUMI INGLISE FÄNNID AJAVAD PIDEVALT OMA LOLLI MÖLA JA NEID OLE MINU HINNANGU JÄRGI VÄHE
      Soovitan sulle ühte asja,mis sind päästaks nn \"foorumi inglise fännide käest,kes ajavad pidevalt lolli möla\"-st....Mine tagasi Paraguay fännide manu ja nokitse seal edasi. Tundub et hispaania keel on sul paremini käpas kui estonian language

      Kommentaar


        #18
        Replying to Topic \'miks j

        Originally posted by Ono
        Aga mis Jalgpallihaigla juures häirib on mingi joodiku kari, JALGPALL ON SPORT.
        1. Jalgpall ei ole *mitte ainult* sport.
        2. JH ei ole spordiklubi.
        3. Kui inimene joob ennast enne-pärast mängu või jalgpallireisi ajal täis, ei tähenda, et ta joodik oleks.

        Igatahes..

        Alo

        Kommentaar


          #19
          Replying to Topic \'miks jalgpallihaigla ahvib või poeb Ingismaale\'

          Originally posted by Alo


          Originally posted by Ono
          Aga mis Jalgpallihaigla juures häirib on mingi joodiku kari, JALGPALL ON SPORT.
          1. Jalgpall ei ole *mitte ainult* sport.
          2. JH ei ole spordiklubi.
          3. Kui inimene joob ennast enne-pärast mängu või jalgpallireisi ajal täis, ei tähenda, et ta joodik oleks.

          Igatahes..

          Alo
          No kui ta end täis joob, kes ta siis on? Alkohoolik? Vahet pole erilist, JH ei ole jah Spordiklubi, aga mingeid joomasi võib mujal ka korraldada ja Jalgpall on ainult SPORT.

          Kommentaar


            #20
            Replying to Topic \'miks jalgpallihaigla ahvib või poeb Ingismaale\'

            Originally posted by bomb


            Mul on tehtud liitumis ettepanek Paraguay fännide poolt et ma liituks nende foorumiga ja ka jalgpallihaigla poolt.
            Kuule, aga jube äss oled sellisel juhul, sest ega igaühele ikka ei tehta liitumis ettepanekut (sic!). Ja ma usun, et me kõik nutame, et selline suurepärane ja särav intelligent such as yourself meie ridadest puudub. Või siis mitte. Kui muud pole, siis vähemalt üldistamisoskus on sul olemas, sest TÕESTI TÕESTI on KÕIK Jalgpallihaigla liikmed maniakaalsed Inglismaa ja David Beckhami fännid.

            Aga katsu üle saada ja peale põhjalikku teraapiat ei tundugi see maailm nii kole ja inglismaafännav, onju.

            Kommentaar


              #21
              Replying to Topic \'miks jalgpallihaigla ahvib või poeb Ingismaale\'

              Originally posted by Ono
              No kui ta end täis joob, kes ta siis on? Alkohoolik?
              See tähendab, et ta on normaalne inimene, kellele meeldib ennast mõnikord täis juua. Kes mängib vahest jalgpalli, ei pruugi olla jalgpallur. Kes teeb vahel süüa, ei ole veel kokk, jne, jne.. Sul on kunagi olnud alkoga probleem, et selline sallimatus?

              ja Jalgpall on ainult SPORT.
              No siin võiks mõni fänn mulle appi tulla, mina ei nõustu mitte selle lausega.

              Ja selle peale

              Alo

              Kommentaar


                #22
                Replying to Topic \'miks jalgpallihaigla ahvib või poeb Ingismaale\'

                Originally posted by Alo

                ja Jalgpall on ainult SPORT.
                No siin võiks mõni fänn mulle appi tulla, mina ei nõustu mitte selle lausega.

                Ja selle peale

                Alo
                Kui sinu jaoks on ta ainult sport, siis oled küll mängust väga kaugel eemal. Jalgpall on ELU ja rohkemgi veel!
                Jalgpallihaigla patsient #172
                Diagnoos: raskekujuline futboliit

                Kommentaar


                  #23
                  Replying to Topic \'miks jalgpallihaigla ahvib või poeb Ingismaale\'

                  Originally posted by Alo


                  Originally posted by Ono
                  No kui ta end täis joob, kes ta siis on? Alkohoolik?
                  See tähendab, et ta on normaalne inimene, kellele meeldib ennast mõnikord täis juua. Kes mängib vahest jalgpalli, ei pruugi olla jalgpallur. Kes teeb vahel süüa, ei ole veel kokk, jne, jne.. Sul on kunagi olnud alkoga probleem, et selline sallimatus?

                  ja Jalgpall on ainult SPORT.
                  No siin võiks mõni fänn mulle appi tulla, mina ei nõustu mitte selle lausega.

                  Ja selle peale

                  Alo
                  No sellist lauset kuulsin ma küll esimest korda, et see kes end täis larbib on normaalne inimene, loe oma lause 5 korda läbi ja siis mõtle ise ka natueke

                  Ja jalgpall ongi sport, sport on elu.
                  Igatahes alkohol ei käi nagu eriti kokku sellega, aga eks igaühe oma otsus.

                  Kommentaar


                    #24
                    Replying to Topic \'miks jalgpallihaigla ahvib või poeb Ingismaale\'

                    Originally posted by Ono
                    No sellist lauset kuulsin ma küll esimest korda, et see kes end täis larbib on normaalne inimene, loe oma lause 5 korda läbi ja siis mõtle ise ka natueke
                    Lugesin 6 korda, mõtlesin palju ja jään enda seisukoha juurde..

                    Ja jalgpall ongi sport, sport on elu.
                    Igatahes alkohol ei käi nagu eriti kokku sellega, aga eks igaühe oma otsus.
                    Bingo! See on igaühe enda otsus, kas tema elu ja sport tema elus võib käia kokku alkoga. Selge, et tippsportlase puhul on asi natuke teine, kuid mina pean normaalseks ka seda, kui nemad vahel lõõgastuvad ja stressi maandamiseks rohma lõdvaks lasevad. Väga paljud inimesed ei suuda end täielikult lõdvaks lasta ja välja lülitada ilma abistavaid aineid manustamata.

                    Alo

                    Kommentaar


                      #25
                      Replying to Topic \'miks jalgpallihaigla ahvib või poeb Ingismaale\'

                      See ju jah maitse asi, kas tarbida või mitte...Kui alkohol hakkab teisi tegemisi segama siis on probleem majas aga kui ei siis anna mennä!!

                      Kommentaar


                        #26
                        Replying to Topic \'miks jalgpallihaigla ahvib või poeb Ingismaale\'

                        Originally posted by Poborsky


                        Vaatan, bomb, et oled TÜsse sisse saanud! Keelekasutuse järgi pakuks filoloogiat, sõnaseadmisoskus viitab ehk politoloogiale, ent vaheda mõistuse poolest oled kahtlemata värske filosoofiaosakonna tudeng. Jõudu!
                        Politolooogiast on asi kaugel - kui ta tõesti sinna peaks sattuma kunagi (ülikooli ajani on tal siiski ilmselt jäänud veel nii 5 aastat), siis tuleb eriala vast vahetada.

                        Ning need pasunaga fännid seal Merkuuri mängudel ei ole ikka ka teab mis eliit Eesti jalgpallifännide ringkonnas.

                        Kokkuvõttes tere-tulemast kahjuks juba nii 3-4 liikmele foorumis, kellel soovitan otsida lahendust oma probleemidele väävli ja bensiini abil. Vihjeks teile, kes veel ei teadnud ning sulle kes selle ajulageda teema algatas, et tõepoolest - pessimism ja viha on just need mis elus hoiavad.

                        Kommentaar


                          #27
                          Replying to Topic \'miks jalgpallihaigla ahvib või poeb Ingismaale\'

                          . Ülikoolini on jäänud 1 aasta Poborski rääkis tõtt kuhu ma võin minna , ülikooli kohta ütleks ,et viimaste andmetega on see peaaegu (12kl)kindlustatud miks lugege TÜ eeskirja siis taipate.
                          Meie fänni pundi kohta ütlen (seoses meeskonna ebaeduga on vaid patrioodid alles jäänud) me ei ole eliit punt aga parem see kui mitte midagi .
                          Eelmine aasta oli tipp ajal 40fännijakoos Merkuuri sõpradega mitte registreerinud fänne oli hooaja joosul meid üle 60( ma ei luiska) 25 inimest oli ainult 1 mäng kohal
                          keskmine näitaja fännipundil 10 in mängus kodus 9 in võõrsil . rekord 20 in Merkuurvalga mäng. See aasta alguses Tammeka mängu ajal oli meid 17 pärast seda
                          on fännipunt lagunenud . Viimane kord kui me jõudsime 2001 aasta tasemele oli Merk oli viimane maäng tammekaga meid oli küll 6 fänni aga atmosfäär oli nagu meie pundi tippaeg . nuud loodame teha õige atmosfääri viimase tammeka mängu ajal.
                          Praegu on meie fännidel lein ja viimased Merkuuri mängusd on sama elutud nagu see planeet pole tuju meil eriti kaasa elada i karikas võitles iga mees palli pärast
                          2001 karika Kuressaare mäng on üks ilusamaid mida ma näinud olen. Ainult fänni pasun käib kellegi pole tuju röökida .

                          Kommentaar


                            #28
                            Replying to Topic \'miks jalgpallihaigla ahvib või poeb Ingismaale\'

                            ÜKS AASTA??? APPI!
                            Sa oled ju siis päris suur poiss... Tuled endaga juba iseseisvalt toime ka...?

                            Kommentaar


                              #29
                              Replying to Topic \'miks jalgpallihaigla ahvib või poeb Ingismaale\'

                              Originally posted by bomb


                              . Ülikoolini on jäänud 1 aasta Poborski rääkis tõtt kuhu ma võin minna , ülikooli kohta ütleks ,et viimaste andmetega on see peaaegu (12kl)kindlustatud miks lugege TÜ eeskirja siis taipate.
                              Poborsky, äkki peaksid rohkem emotikonidele r6hku panema?
                              “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                              The Special One

                              Kommentaar


                                #30
                                Replying to Topic \'miks jalgpallihaigla ahvib või poeb Ingismaale\'

                                poborsky@jalgpallihaigla.ee

                                Kommentaar

                                Working...
                                X