320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

2019-20 Premier League

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #46
    1. Man United
    2. Man City
    3. Liverpool
    4. Tottenham (Kui Eriksen maha müüakse, siis jätaksin nad arsenalist taha poole.
    5. Arsenal
    6. Chelsea
    7. Wolves
    8. Everton
    9. Burnley
    10. Leicester
    11. Watford
    12. Bournemouth
    13. Norwich
    14. Brighton
    15. Westham
    16. Southampton
    17. Crystal Palace
    18. Newcastle
    19. Aston Villa
    20. Sheffield

    Väravakuningas - Rashford
    Parim mängija - Rashford
    Suurim pettumus - Mane (võrreldes eelmise hooajaga)
    Parim ost - Wan-Bissaka
    Viletsaim ost - Luiz
    Parim treener - Ole
    Esimesena saab tala - Ralph Hasenhuttl

    Je suis Nasfal

    Kommentaar


      #47
      Rõõm näha juba mõne ManU fänni totaalset katuse ära sõitmist pärast pikka perioodi ängi. Eks küllap käib asja juurde.

      Kommentaar


        #48
        Algselt postitas Wingback Vaata postitust
        Rõõm näha juba mõne ManU fänni totaalset katuse ära sõitmist pärast pikka perioodi ängi. Eks küllap käib asja juurde.
        Millal sel Linnukesel üldse katus pea kohal oli ?

        Kommentaar


          #49
          Panin spets punased prillid alla, et inimesed aru saaks, et see on rohkem soov mitte arvamus tabelist. Ilmselget panin ühe meeskonna sinna kus ma teda päriselt ei ennustaks, teised panin ritta nii nagu usun et jääb. Aga pange edasi kõigile ära, IQ ja jõud kasvab kolmekordseks pärast igat postitust kus "ära sai panna". Masendav foorum.
          Je suis Nasfal

          Kommentaar


            #50
            Nagu näha siis Newcastle võimalusi püsima jääda siin ei usuta. Loodame, et tõestatakse vastupidist

            Kommentaar


              #51
              Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
              Panin spets punased prillid alla, et inimesed aru saaks, et see on rohkem soov mitte arvamus tabelist. Ilmselget panin ühe meeskonna sinna kus ma teda päriselt ei ennustaks, teised panin ritta nii nagu usun et jääb. Aga pange edasi kõigile ära, IQ ja jõud kasvab kolmekordseks pärast igat postitust kus "ära sai panna". Masendav foorum.
              Kalli-kalli.

              Kommentaar


                #52
                Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                Panin spets punased prillid alla, et inimesed aru saaks, et see on rohkem soov mitte arvamus tabelist. Ilmselget panin ühe meeskonna sinna kus ma teda päriselt ei ennustaks, teised panin ritta nii nagu usun et jääb. Aga pange edasi kõigile ära, IQ ja jõud kasvab kolmekordseks pärast igat postitust kus "ära sai panna". Masendav foorum.
                Ma sain prillidest aru, aga kui sina tögamist ka vastu võtta ei suuda, noh siis jah, mine sinna ülima IQ ja/või masenduse juurde tagasi. Mind ajas ka kirjutama nii see, mis sa ManU foorumis lajatasid ja lajatad endiselt - "te teised ei tea mitte midagi".
                Tõsi, mu sõnastus sai vb jäme ..

                Kommentaar


                  #53
                  Ei viitsi see aasta täistabelit teha. Nagu iga aasta võidab Arsenal tänavugi ja Tottenham kukkub relegatsiooni kõik vahepealne ei huvita kedagi. Parim ost on kõik Arsenali ostud. Parim treener on Emery, väravakütt on Auba, suurim pettumus on Tottenham. Viletsaim ost on Celsius.

                  Kommentaar


                    #54
                    Kuidas suurim pettumas saab Tots olla?
                    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                    Kommentaar


                      #55
                      Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                      Kuidas suurim pettumas saab Tots olla?
                      Noh neutraalsetele et välja kukkuvad. Mul oleks muidugi pidu

                      Kommentaar


                        #56
                        Algselt postitas Wingback Vaata postitust
                        Ma sain prillidest aru, aga kui sina tögamist ka vastu võtta ei suuda, noh siis jah, mine sinna ülima IQ ja/või masenduse juurde tagasi. Mind ajas ka kirjutama nii see, mis sa ManU foorumis lajatasid ja lajatad endiselt - "te teised ei tea mitte midagi".
                        Tõsi, mu sõnastus sai vb jäme ..
                        No ma ei saanud aru, eks kirjapildis ongi raskem aru saada, üldiselt ignoreerin peale igat mu postitust tulevat isaste laviini(Mitte tögajad), aga mõni päev viskab kopa ette kui on huvitavam tööpäev olnud.
                        Je suis Nasfal

                        Kommentaar


                          #57
                          Hooaeg pole pole korralikult saanud alatagi, juba esimesed tülid majas. I love it. Nii jätkata

                          Kommentaar


                            #58

                            Kommentaar


                              #59
                              Hilinemisega.

                              1. ManCity - kolmandat korda tavaolukorras kellelegi järjest tiitlit ei ennustaks, aga tase ja sügavus on nii palju ülejäänutest üle.
                              2. Liverpool - nappi kaotust ei tule, märgatavalt suurem. kas olnuks võimalik lisajõude hankida, teavad vaid Klopp ja omanikud.
                              3. Tottenham - vaibid on kõrgel, esimene täishooaeg uuel staadionil. annavad 'poolile lahingu.
                              4. ManUtd - stabiilsem kui eelmine, mis tähendab CL kohta.
                              5. Chelsea - uue meeskonna ülesehitus.
                              6. Arsenal - võitlus neljanda koha nimel kestab kaua, aga punkte jääb puudu.
                              7. Everton - lihtsurelike tshempionitiitel tuleb seekord ära.
                              8. Leicester - tubli hooaeg, nutikas ost jaanuariaknas Maguire'i eest saadu eest aitab kevadel palju.
                              9. Wolves - Euroopa maksab kätte niipalju, et järgmist kohe ei tule.
                              10. Bournemouth - Howe viimane hooaeg on eriti särav. suvel tuleb pakkumine, mida pole võimalik tagasi lükata.
                              11. West Ham - talumatu kergusega kindlustatakse püsimajäämine.
                              12. Southampton - pika talve järel hakkavad kevadveed jooksma.
                              13. Watford - säravad võidud vahelduvad ootamatute kaotustega.
                              14. Burnley - relegatsioonivõitlust ei tule, keskpärane ja kindel.
                              15. C Palace - seisev vesi.
                              16. Brighton - võtavad maksimumi.
                              17. Norwich - napikas olema saab, aga juba kokkumänginud meeskond toob vajalikud punktid.
                              18. Aston Villa - kokkuostetud satsidega võib minna nii või naa. proovime seda varianti.
                              19. Newcastle - Bruce ei päde, järglane ei suuda päästa.
                              20. Sheff Utd - jõudu lihtsalt ei jätku.
                              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                              Kommentaar


                                #60
                                Algselt postitas Stok
                                Läheb raskeks. Nuhtlus nimega Europa liiga.
                                4. koht kahe punkti kaugusel.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X