320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

2019-20 Premier League

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Bournemouth on viimase 5 hooaja peale ilmselt suurema üleminekumiinuse teinud kui West Ham. Seega ma ei ütleks, et ühel oleks oluliselt rohkem raha kulutada.

    Kommentaar


      Bournemouthi staadion mahutab ca 11 400 pealtvaatajat, West Hami oma 60 000. See on 5+ kordne vahe.
      Suured käärid. Ühel päeval lõikavad.
      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

      Kommentaar


        Hakkasin mõtlema, et see ei saa tõsi olla, aga võta näpust: https://www.transfermarkt.com/premie...wettbewerb/GB1

        Samas seal tabelis on transferi balans hooaegade lõikes mitte just net spent.

        Kommentaar


          Algselt postitas Marduk Vaata postitust
          Hakkasin mõtlema, et see ei saa tõsi olla, aga võta näpust: https://www.transfermarkt.com/premie...wettbewerb/GB1

          Samas seal tabelis on transferi balans hooaegade lõikes mitte just net spent.
          No kui Villa paneb 150 milli ühe suvega magama, siis riskid on suured. Talveakent pole veel olnudki. Wolvesi, Evertoni ja Brightoni viie aasta totaalkulu on ka muljetavaldav. Eks ole lähiaastatel näha kui paksud need omanike rahakotid siis on.
          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

          Kommentaar


            Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
            No kui Villa paneb 150 milli ühe suvega magama, siis riskid on suured. Talveakent pole veel olnudki. Wolvesi, Evertoni ja Brightoni viie aasta totaalkulu on ka muljetavaldav. Eks ole lähiaastatel näha kui paksud need omanike rahakotid siis on.
            Kui võtta arvesse palgad ja need rahad mis premist ja sponsoritelt tulevad, siis ei ole ju midagi nii hullu?

            Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
            Bournemouthi staadion mahutab ca 11 400 pealtvaatajat, West Hami oma 60 000. See on 5+ kordne vahe.
            Suured käärid. Ühel päeval lõikavad.
            18+ karikad mängu aastas? Mingi 10-20 milli jääb saamata? Ei arva, et sellest nüüd küll midagi muutub.
            Je suis Nasfal

            Kommentaar


              Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
              18+ karikad mängu aastas? Mingi 10-20 milli jääb saamata? Ei arva, et sellest nüüd küll midagi muutub.
              Kusagilt kindlasti saab täpsema info, kuid ma pakun selle vahe olevat pigem 30-nd.

              Enam-vähem sama suur on ka kahe satsi erinevus palgafondis. Ning see on nüüd see koht, mis pigem juba näitab finants-vastupidavust (ostud on kui spurt).
              Et kui ikka palgafondide vahe on enam kui 1,5 kordne, siis see on kõnekas.
              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

              Kommentaar


                Bournemouth-Burnley mängus oli kokku vaid viis pealelööki, mis väikseim hulk mõnes Premi matšis alates hooajast 2003/04, ja meeskondade expected goals oli kahepeale kokku 0.3.

                18. voor üldse täis väga vaevalisi jagelemisi, kõik nagu oleks see nädal oma jõulupidusid teinud.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Epic Vaata postitust
                  Bournemouth-Burnley mängus oli kokku vaid viis pealelööki, mis väikseim hulk mõnes Premi matšis alates hooajast 2003/04, ja meeskondade expected goals oli kahepeale kokku 0.3.

                  18. voor üldse täis väga vaevalisi jagelemisi, kõik nagu oleks see nädal oma jõulupidusid teinud.
                  Mcn kindlasti vaatas ja nautis neid mänge.
                  The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                    Mcn kindlasti vaatas ja nautis neid mänge.
                    Nii ja millest seekord kallaletung tingitud? Mina naudin jura sama vähe kui iga teinegi. Eile polnud mul vaja seda vaadata, Kataris toimus midagi paremat.
                    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                    Kommentaar


                      Peatükist Mõnu täidab Excelis suvalist statistikat.

                      Ehk tänavune aasta on kommentaatori nauding:

                      Arsenal - 8 mängu kommenteeritud/6 punkti neist teenitud/4 kaotust
                      Chelsea - 4/4/2
                      Manchester U - 4/1/3
                      Tottenham - 4/2/2

                      Pooli ja Cityga on muidugi pekkis - 4/12/0 ja 2/6/2 vastavalt. Tõsi, kolm neljast Pooli mängust üheväravalised ja napid, Cityl üks napp (Chelsea vastu).

                      Uuel nädalal astuvad võistlustulle: Manchester United (ennustusvihje!), Manchester City, Arsenal ja Chelsea omavahel ehk ilmselge viigimäng, Liverpool.

                      Kommentaar


                        Kommentaar


                          Kuna nokitsesin niisama, siis mõtlesin, et panen kokku tabeli üldnimega "ema, ma olen ka ründav mängija!" ehk siis teise nimega "Dominic Solanke ja sõbrad" ehk siis mängijad, kes on saanud arvestatavalt premieris mänguaega, aga, nahh, üldse väravaid kohe ei tule:
                          Bukayo Sako 10/0
                          Dani Ceballos 11/0
                          Dominic Solanke 15/0
                          Christian Benteke 15/0
                          Theo Walcott 12/0
                          Alex Iwobi 16/1
                          Moise Kean 14/0
                          Juan Mata 11/0
                          Jesse Lingard 16/0
                          Andy Carroll 11/0
                          Joelinton 19/1
                          Miguel Almiron 18/1
                          David McGoldrick 16/0
                          Che Adams 14/0
                          Felipe Anderson 16/0
                          Manuel Lanzini 12/0

                          Võime nüüd teha ennustusvõistluse, et kes ja kas neist järelejäänud hooaja jooksul veel skoorib.

                          Kommentaar


                            Almiron skoorib 64 minuti pärast.

                            Kommentaar


                              Tuleb tõdeda, et Solanke suhtes oli Kloppil ja kompaniil tuline õigus. Ju nad nägid, et vähemalt lähiajal midagi ei tule. Ise olin jahmunud kui Inglise noortekoondise staar niimoodi lambist müüdi. Aga paar hooaega divaris ja ehk saaks taas soonele. Premieri taset ta hetkel välja ei kanna.
                              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                                Kuna nokitsesin niisama, siis mõtlesin, et panen kokku tabeli üldnimega "ema, ma olen ka ründav mängija!" ehk siis teise nimega "Dominic Solanke ja sõbrad" ehk siis mängijad, kes on saanud arvestatavalt premieris mänguaega, aga, nahh, üldse väravaid kohe ei tule:
                                Bukayo Sako 10/0
                                Dani Ceballos 11/0
                                Dominic Solanke 15/0
                                Christian Benteke 15/0
                                Theo Walcott 12/0
                                Alex Iwobi 16/1
                                Moise Kean 14/0
                                Juan Mata 11/0
                                Jesse Lingard 16/0
                                Andy Carroll 11/0
                                Joelinton 19/1
                                Miguel Almiron 18/1
                                David McGoldrick 16/0
                                Che Adams 14/0
                                Felipe Anderson 16/0
                                Manuel Lanzini 12/0

                                Võime nüüd teha ennustusvõistluse, et kes ja kas neist järelejäänud hooaja jooksul veel skoorib.
                                McGoldrick millalgi ikka ära lööb. Samas vaatamata kohutavale kliinilisusele on ta Sheff Utd-ile jube oluline mängija olnud sel hooajal:

                                Kommentaar

                                Working...
                                X