320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

2019-20 Premier League

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #61
    See n.ö vabakava oleks päris huvitav eskperiment - kaua aega kulub, ennem kui (valiku)vabadus inimesed (mängijad, klubid, pööbli) hulluks ajab?
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

    Kommentaar


      #62
      Ma pakun, et praegusel perioodil on keskkond, s.h inimesed, oluliselt labiilsem.
      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

      Kommentaar


        #63
        Ma eelistan küll seda "hooaeg algab, aken lukku"-poliitikat. Kui su tiim ei tööta, siis ei töötagi ja ei lähe Crystal Palace't tühjaks ostma, umbes.

        Kommentaar


          #64
          Olen mõnuagendaga nõus.... ja kõik euroopa peaks panema transferid lukku kelle hooaeg august/sept algab, ühel ajal
          The One and Only

          Kommentaar


            #65
            Ma sellest loogikast ei saa hästi aru, et kui sul lõppeb ühel päeval aken, siis peaks ju lukku minema kõik uksed - ei saa juurde osta, ei saa müüa.
            Hetkel on esiku uks kinni ja rõdu oma lahti.
            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

            Kommentaar


              #66
              Suvine aken 31.juuliga lukku ning talvine üldse ära kaotada. 2 kuud on täiesti piisav aeg, et meeskond ära komplekteerida ning juuli lõpuks pole suurem enamus sügisest kevadeni kestvatest liigadest veel niikuinii alustanud.

              Paljude üleminekutega venitatakse nii või naa viimase minutini lihtsalt lootuses paremaid tingimusi välja kaubelda, vahet pole, mis kuupäeval aken kinni läheb.

              Kommentaar


                #67
                Jõulude aegu tehakse ikka kingitusi.
                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                Kommentaar


                  #68
                  Algselt postitas diver Vaata postitust
                  Suvine aken 31.juuliga lukku ning talvine üldse ära kaotada. 2 kuud on täiesti piisav aeg, et meeskond ära komplekteerida ning juuli lõpuks pole suurem enamus sügisest kevadeni kestvatest liigadest veel niikuinii alustanud.

                  Paljude üleminekutega venitatakse nii või naa viimase minutini lihtsalt lootuses paremaid tingimusi välja kaubelda, vahet pole, mis kuupäeval aken kinni läheb.
                  See suvise akna lõpuaeg oleks tõesti super mõte!
                  Ükskõik kui pikk või lühike see ka poleks, arvestatava osa diilidega venitatakse ikkagi üliõpilaslikult viimase sekundini. See kui üle Euroopa sellisel ajal aken sulguks, annaks veel ka natukene aega uutel meestel uude klubisse sisse sulanduda!

                  Kahe kuuga saab asjad aetud .... ja veel kenasti. Eks mingeid esmaseid kontakte saab suure tõenäosusega teha juba eelneva hooaja lõpus.

                  Kommentaar


                    #69
                    Üli nõme, et euroopa sellega kaasa ei läinud. Seetõttu võiks akna üldse ära kaotada jah

                    Kommentaar


                      #70
                      Te ei arvesta tähtsate asjapulkade puhkustega ega sellega, et ka mängijaid, kes puhkavad või osalevad koondistega suurturniiridel, pole niisama lihtne liigutada.
                      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                      Kommentaar


                        #71
                        Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                        Te ei arvesta tähtsate asjapulkade puhkustega ega sellega, et ka mängijaid, kes puhkavad või osalevad koondistega suurturniiridel, pole niisama lihtne liigutada.
                        Ju siis pole soovi klubist lahkuda?
                        Je suis Nasfal

                        Kommentaar


                          #72
                          Man City lõi täna üksi rohkem väravaid, kui teised üheksa väljakul olnud satsi kokku.

                          Ajaloo huvides lisan selle ka siia.

                          Kommentaar


                            #73
                            Kui Chelsea on varem selline puine sats olnud, siis nüüd ollakse parimate väravalööjate seas kolmandat kohta jagamas, samal ajal ollakse kõige rohkem väravaid lasknud mansade seas samuti tagant kolmas.

                            Kommentaar


                              #74
                              Õige lõbustatult märkan, et foorumi kahe enim fännatava Inglise klubi toetajad on justkui arust ära. Eilset mängu nägin küll vaid umbes viis minutit, aga olge nüüd - see oli seitsmenda vooru mäng! Seitse vooru pole isegi veel algus. Alati hämmastab mind kuidas enne jaanuari lõppu hakatakse hooaja kohta lõplikke järeldusi tegema ja treenereid säkkima. 12 ja 9 punni on üsna respektaabel seis. Nutuks pole vähimatki alust.
                              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                              Kommentaar


                                #75
                                Seitsmes voor küll, aga päris huvitav siiski.

                                Poleks pakkunud enne hooaega et kui 8 voorus lähevad omavahel kokku tabeli 1. ja 3. siis nendeks tiimideks on Liverpool ja Leicester.
                                Või samuti, et kui kohtuvad 5. ja 9. siis on tegemist West Hami ja Crystal Palace'iga.
                                Teiselt poolt jälle üllatav, et Burnley ja Evertoni vahelises kohtumisse lähevad meeskonnad vastavalt 11. ja 15. positsioonilt.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X