Lehekülg 3, kokku 4 EsimeneEsimene 1234 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 41 kuni 60, kokku 64
    Möirgav mölder Kasutaja mcnamara avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2001

Algupärane

Heia! Selgunud on ka see väga napp trio, kes esindab Euroopat Tokyo lümpjal. Suurbritannia, Holland ja Rootsi. Vaatamata maailma naiste jalka jõujoontele antakse ainult kolm kohta kaheteistkümnest.

Asjahuviline
    Liitus foorumiga
    Jun 2019

Algupärane

Ma ei võta seda kui Premier League ja täitsa kannatab vaadata. Osad söödud on muidugi kummalised ja väravahid aegajalt ka.
    Aga ma olen ka Eestis vist rohkem naisteliiga mänge näinud (staadionil) kui meeste oma .
    Mul on pea 0 emotsiooni meeste eesti liigat vaadates, naiste omas sa ei lähe närvi kui sööt on otse auti

Tsitaat Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
    Ei ürita hetkel mitte midagi maha teha, aga kas reaalselt ma olen ainus, kes on üritanud seda naiste jalgpalli MM vaadata ja no täiesti 0 emotsioon ja piltikult öeldes isegi võiks öelda, et selle vaatamine on kannatamine. Promogu mis nad promovad oma naiste jalgpalli, aga minu isiklik ennustus on, et see jääb alati marginaalseks spordialaks maailmas.

Bradolf Pitler Kasutaja Mõnuagent 007 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Mulle on küll täitsa meeldinud.

Reservmängija Kasutaja nikitheone avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2013

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
    Ei ürita hetkel mitte midagi maha teha, aga kas reaalselt ma olen ainus, kes on üritanud seda naiste jalgpalli MM vaadata ja no täiesti 0 emotsioon ja piltikult öeldes isegi võiks öelda, et selle vaatamine on kannatamine. Promogu mis nad promovad oma naiste jalgpalli, aga minu isiklik ennustus on, et see jääb alati marginaalseks spordialaks maailmas.
    ma ka järvela pika ingumise peale otsustasin eilseid veerandfinaale vaadata. ja kogu see jutt, et vägevad mängud, meeste jalgpalliga ei saa võrrelda jne - millega ma siis peaks võrdlema? tase minu arust oli ikka päris kohutav ja aeti kommentaarid veel kohutavamad. eks järgmine mm vaatan uuesti, aga hetkel ei näe küll mõtet edasi vaadata.

e: aeti kohutavate kommentaaride all mõtlen seda kiljumist kui olukorrad juba möödas olid
    Mia san mia

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Jan 2015

Algupärane

Morgan, ole nii seksikas ja saada need koledad Inglased koju. USA🇺🇸

fänn Kasutaja cannuman avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2004

Algupärane

Igakord kui Aet kiljub, avan Bocki. Homme vist raske tööpäev tulemas.

LWB Kasutaja -RoMaRiO- avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2006

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas cannuman Vaata postitust
    Igakord kui Aet kiljub, avan Bocki. Homme vist raske tööpäev tulemas.
    8 orgasmi ehk bocki esimese pooltunniga?
    2006 arvasin, et fänn on kuningas, mängija aga teener.
    2020 arvan, et kui mängija saab koondisekutse, siis ta on hea inimene, kellel on telefon.

fantaasiajalgpall:
    2017 3. koht
    2018 1. koht
    2019 3. koht (Flora autogrammidega särgi võitja)
    2020 Teamspiriti kinkekaardi omanik

INSURRECTION Kasutaja vendetta avatar
    Liitus foorumiga
    Dec 2001

Algupärane

Kutsu parem naabrid appi, muidu lõpeb õhtu EMOs

Eesti koondislane Kasutaja LaRaBla avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2011

Algupärane

Kui see teine kollane just mölisemise eest ei olnud, siis oli ikka eriti absurdne otsus, ei tundunud isegi veana see olukord...

Professionaal
    Liitus foorumiga
    Oct 2017

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
    Kui see teine kollane just mölisemise eest ei olnud, siis oli ikka eriti absurdne otsus, ei tundunud isegi veana see olukord...
    Üle palli, korgid ees säärde - ilmselgelt pole kaardi koht... Kohtunik halastas isegi, et ainult teise kollasega piirdus. Selleks ei pea reaalset luumurdu ära ootama, et taolises olukorras otse punast anda.
    "If you're here for the football, as opposed to the neatly packaged football-related entertainment show the game sometimes impersonates, you'll be OK with it."
    Gabriele Marcotti

Eesti koondislane Kasutaja LaRaBla avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2011

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas diver Vaata postitust
    Üle palli, korgid ees säärde - ilmselgelt pole kaardi koht... Kohtunik halastas isegi, et ainult teise kollasega piirdus. Selleks ei pea reaalset luumurdu ära ootama, et taolises olukorras otse punast anda.
    Ta puutus palli ju, pall liikus jala all, alles peale seda läks säärde.

Professionaal
    Liitus foorumiga
    Oct 2017

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
    Ta puutus palli ju, pall liikus jala all, alles peale seda läks säärde.
    Minu teada taolises olukorras palli ära puutumine pole vabanduseks.Kui sa vastasele vigastusohtliku olukorra põhjustad, siis on see viga, sõltumata kas jõudsid palli enne ära puutuda või mitte. Meeste mängus on selliste asjade eest punaseid jagatud küll.

https://www.fifa.com/mm/document/afd...t_en_47379.pdf

Lk 8 ja 9, sõltub kohtuniku hinnangust, mis viisil karistada. Antud juhul hindas ta inglanna tegutsemist ilmselt kui reckless behaviour'i, mistõttu ka kollasega piirdus. Isiklikult eelistaks taolistes olukordades näha punase andmist, eriti just meeste mängus, kus kiirused suuremad ja ränga vigastuse oht seetõttu arvestatav. Järjekindel rangus omab sellistes olukordades positiivset ennetavat mõju.
    "If you're here for the football, as opposed to the neatly packaged football-related entertainment show the game sometimes impersonates, you'll be OK with it."
    Gabriele Marcotti

Liitus foorumiga
    Nov 2001

Algupärane

Võimalus oli jänkid ära võita, aga tõele au andes on tasemevahe endiselt selge. Nii kiiruselt, tehnilistelt oskustelt kui füüsiliselt on nad üle mis üle. Loodan Hollandit finaalivastaseks, sest nende ründajad suudavad kiusata. Võita on muidugi ääretult raske.
    Inglismaal on veel tubli tükk tööd ees. Noori andekaid daame siiski jagub, nii et lootus iga aastaga paremaks saada.
    Zinaida Grigorjevna, minu hinnangul olete Te pisut liiga abruptine ja eklektiline oma vaates elule ja armastusele

Professionaal
    Liitus foorumiga
    Oct 2017

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
    Võimalus oli jänkid ära võita, aga tõele au andes on tasemevahe endiselt selge. Nii kiiruselt, tehnilistelt oskustelt kui füüsiliselt on nad üle mis üle. Loodan Hollandit finaalivastaseks, sest nende ründajad suudavad kiusata. Võita on muidugi ääretult raske.
    Inglismaal on veel tubli tükk tööd ees. Noori andekaid daame siiski jagub, nii et lootus iga aastaga paremaks saada.
    Eelkõige siiski mängijate füüsiline võimsus ja kiirus, mõnel positsioonil ka individuaalne kvaliteet oli USA-l parem. Samas üldmängulises mõttes ei olnud märgatavat tasemevahet ning taktitaliselt oli Inglismaa isegi paindlikum - Fran Kirby näol korraliku mänguehitaja sisse toomine muutis mängu ilmet. Sellele ühe-kahe puute söödumängule, mis kohati käima saadi, polnud USA-l mingit vastust. Kahju, et teise värava eel nii napilt suluseis oli. Skoor nõudis muidugi inglannadelt suuremate riskide võtmist ja aktiivsemat ründamist, kuid natuke tundus ka, et nende vastupidavus oli parem - isegi pärast kümnekesi jäämist jätsid nad mõnevõrra teravama ja värskema mulje.
    Gabriele Marcotti

Eesti koondislane Kasutaja JuriM avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2012

Algupärane

U21 Kasutaja tarry avatar
    Liitus foorumiga
    May 2009

Algupärane

Kas naistel on rohkem igasugu suurturniire või muid turniire,et enamusel on ikka julmad numbrid koondisemängudel mängimisest? 30-aastaselt mängida 180-ndat mängu koondises on ikka päris hull number ju.

fänn Kasutaja cannuman avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas tarry Vaata postitust
    Kas naistel on rohkem igasugu suurturniire või muid turniire,et enamusel on ikka julmad numbrid koondisemängudel mängimisest? 30-aastaselt mängida 180-ndat mängu koondises on ikka päris hull number ju.
    on rohkem turniire, kuna klubimänge vähem. Lisaks konkurents on niipalju nõrgem, et kui juba korra koondisse saad, siis pidevalt ja pikalt.

Eesti koondislane Kasutaja JuriM avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2012

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas tarry Vaata postitust
    Suurimad on neist Algarve Cup ja SheBelieves Cup

Liitus foorumiga
    Nov 2001

Algupärane

Lisaaega ei jaksanud vaadata, aga hommikul oli kahju, et Rootsi kaotas. Nad panid tõesti kõik mängu, naiskondlik kaitse oli esimese tunni võimas ja ründajad ka võitsid palju rohkem palle kui Hollandi kolleegid. Paraku vist jõud kadus.
    Zinaida Grigorjevna, minu hinnangul olete Te pisut liiga abruptine ja eklektiline oma vaates elule ja armastusele

Me engana que eu gosto Kasutaja j6u1uv4n4 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2009

Algupärane

Kas naiste jalgpall ei oleks atraktiivsem kui muuta veidi reegleid? Näiteks väiksema palliga mängida, et tugevamaid pealelööke teha, või siis väiksema väljaku peal mängida, et mäng kiirem oleks? Väravad võiks ka väiksemad olla arvestades meeste ja naiste pikkust.

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud