320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Naiste MM 2023

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
    Lihtsalt võrratu värav nurgalöögist Lieke Martensilt Jaapani võrku. Vau!
    Veits lucky ka selle nutmegiga

    Kommentaar


      #32
      Ja ongi need neli ilusat õhtut läbi. Kõigepealt on kahju muidugi Jaapanist, kes võttis pärast esimest pooltundi end käsile ja andis nii võimsa lahingu. Aga ka Kanadast, kes lihtsalt ei suutnud rootslannade kaitset murda. Austraaliast, kes oli Norraga igati võrdne, Brasiiliast, samamoodi võrdne võrdsega prantslannade vastu ja muidugi Hispaaniast, kelle mängu ei õnnestunud kahjuks näha.
      Aga nii ta on, et 8 on järel ja 7 neist Euroopast.

      Veerandfinaalid siis tabeli järjekorras:
      Norra vs Inglismaa - võimatu ennustada. Inglannad on ründes tugevamad, aga Norra on ülimalt distsiplineeritud ja tark. Pendlaseeria poleks mingi üllatus.
      Prantsusmaa vs USA - mõlemat hirmutati korralikult, aga läbi nad tulid ja mängust tuleb klassik. Prantslannade taga on kogu ülejäänud maailm, aga jänkid on superenesekindlusega ja nüüd nad tulevad täiega mängima. Väikesed soosikud ikkagi.
      Itaalia vs Holland - hollandlannad on klassi võrra parem võistkond. Itaalia võit tuleb ainult siis kui Holland täiesti ebaõnnestub.
      Saksamaa vs Rootsi - rootslannad tulevad kaitsma, sakslannad domineerima. Ja ma usun, et erinevalt Kanadast Saksamaa lööb omad ära.
      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

      Kommentaar


        #33
        Tra mille eest need naised võrdset palka tahavad??? Mängu kvaliteet VEERANDfinaalis on sitem kui kuskil õlleliigas, no millest me räägime...
        Algselt postitas Iceman
        Hofnari maitse totside suhtes on ikka ülekõige.

        Kommentaar


          #34
          Forza Aet Süvariik!

          Kommentaar


            #35
            La la la! Suurepärane õhtu ja kaunid väravad.
            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

            Kommentaar


              #36
              Need asjad lingime ka õigesse kohta, et ära ei kaoks:


              Kommentaar


                #37
                Tegin endale uuesti konto et tänada viimase lingi eest !

                Kommentaar


                  #38

                  Kommentaar


                    #39
                    mcnamara ETV teemas tehtud postist lähtuv küsimus: kas põhikangelaste kõrval ei võiks kõik tausta- ja toetusjõud olla sooneutraalselt valitud?
                    Ehk et massööride ja treenerite kõrval võiksid maailma parimad naisjalgpallurid (vaba konkurentsi olukorras muidugi) oodata ka parimat vilet maailma parimatelt kohtunikelt? Ja eriti VARi-vanadelt? Eriti kuna nemad ei ole ju treenerite jm staffi moodi lepingutega seotud. Tugevdaks ju sportlikku printsiipi.

                    edit: nii minut hiljem jõudsin vist ka vastuseni: see on ju FIFA üritus, kus tähtsam on kaasamine. Muidu oleks ju ülemaailmne valiksari ja vilistaksidki vaid eurooplased, mitte Ekuadori narkomuulad.
                    #EatABuffetOfDickByronMoreno
                    sigpic

                    Kommentaar


                      #40
                      Ei ürita hetkel mitte midagi maha teha, aga kas reaalselt ma olen ainus, kes on üritanud seda naiste jalgpalli MM vaadata ja no täiesti 0 emotsioon ja piltikult öeldes isegi võiks öelda, et selle vaatamine on kannatamine. Promogu mis nad promovad oma naiste jalgpalli, aga minu isiklik ennustus on, et see jääb alati marginaalseks spordialaks maailmas.

                      Kommentaar


                        #41
                        Heia! Selgunud on ka see väga napp trio, kes esindab Euroopat Tokyo lümpjal. Suurbritannia, Holland ja Rootsi. Vaatamata maailma naiste jalka jõujoontele antakse ainult kolm kohta kaheteistkümnest.
                        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                        Kommentaar


                          #42
                          Ma ei võta seda kui Premier League ja täitsa kannatab vaadata. Osad söödud on muidugi kummalised ja väravahid aegajalt ka.
                          Aga ma olen ka Eestis vist rohkem naisteliiga mänge näinud (staadionil) kui meeste oma .
                          Mul on pea 0 emotsiooni meeste eesti liigat vaadates, naiste omas sa ei lähe närvi kui sööt on otse auti


                          Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                          Ei ürita hetkel mitte midagi maha teha, aga kas reaalselt ma olen ainus, kes on üritanud seda naiste jalgpalli MM vaadata ja no täiesti 0 emotsioon ja piltikult öeldes isegi võiks öelda, et selle vaatamine on kannatamine. Promogu mis nad promovad oma naiste jalgpalli, aga minu isiklik ennustus on, et see jääb alati marginaalseks spordialaks maailmas.

                          Kommentaar


                            #43
                            Mulle on küll täitsa meeldinud.

                            Kommentaar


                              #44
                              Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                              Ei ürita hetkel mitte midagi maha teha, aga kas reaalselt ma olen ainus, kes on üritanud seda naiste jalgpalli MM vaadata ja no täiesti 0 emotsioon ja piltikult öeldes isegi võiks öelda, et selle vaatamine on kannatamine. Promogu mis nad promovad oma naiste jalgpalli, aga minu isiklik ennustus on, et see jääb alati marginaalseks spordialaks maailmas.
                              ma ka järvela pika ingumise peale otsustasin eilseid veerandfinaale vaadata. ja kogu see jutt, et vägevad mängud, meeste jalgpalliga ei saa võrrelda jne - millega ma siis peaks võrdlema? tase minu arust oli ikka päris kohutav ja aeti kommentaarid veel kohutavamad. eks järgmine mm vaatan uuesti, aga hetkel ei näe küll mõtet edasi vaadata.

                              e: aeti kohutavate kommentaaride all mõtlen seda kiljumist kui olukorrad juba möödas olid
                              Mia san mia

                              Kommentaar


                                #45
                                Morgan, ole nii seksikas ja saada need koledad Inglased koju. USA🇺🇸

                                Kommentaar

                                Working...
                                X