320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Suvepäevad ja/või vutiturniir 2019

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #46
    Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
    Amps ikka pakub õlut viiekaga? Sest noh, janused jalkafännid, küll ostavad...
    Amps Arenal on vaadiõlle täishind 3.5€. Aga nagu ütlesin, siis kui üritus seal toimuks, siis kindlasti püüaks läbi rääkida osalejatele allahindluse.

    Kommentaar


      #47
      Hääletan ka 13.07 poolt. Kuu lõpp imeb.

      Kommentaar


        #48
        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
        Hääletan ka 13.07 poolt. Kuu lõpp imeb.
        Heiki on 13ndal Virtsu Merepäevadel

        Kommentaar


          #49
          Aga popstaar Raits ja see teine parm?

          Kommentaar


            #50
            Algselt postitas wiiner Vaata postitust
            Heiki on 13ndal Virtsu Merepäevadel
            Fakk, no siis toome Leo ja Raitsi?

            Kommentaar


              #51
              Aga millist kohta te pakuksite 13ndaks?

              Kommentaar


                #52
                Kas ma olen liiga normaalne kui mulle tundub väga kummaline panna ürituse toimumise kuupäevi paika selle põhjal, millal DJ Heiki esineda saab? Ma arvan, et kui on halba muusikat vaja, siis foorumlaste seas on piisavalt inimesi, kes peale mõningas koguses jooki oskavad ka sama halvasti laulda.

                Kommentaar


                  #53
                  Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
                  Kas ma olen liiga normaalne kui mulle tundub väga kummaline panna ürituse toimumise kuupäevi paika selle põhjal, millal DJ Heiki esineda saab? Ma arvan, et kui on halba muusikat vaja, siis foorumlaste seas on piisavalt inimesi, kes peale mõningas koguses jooki oskavad ka sama halvasti laulda.
                  Fakk, ära unda.

                  Kommentaar


                    #54
                    Ei taha mõeldagi kui palju ära peaks jooma, et selline popstaar Raitsi hääl välja tuleks.

                    Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
                    Kas ma olen liiga normaalne kui mulle tundub väga kummaline panna ürituse toimumise kuupäevi paika selle põhjal, millal DJ Heiki esineda saab? Ma arvan, et kui on halba muusikat vaja, siis foorumlaste seas on piisavalt inimesi, kes peale mõningas koguses jooki oskavad ka sama halvasti laulda.

                    Kommentaar


                      #55
                      Ma ei muretseks. Rob Halfordil on üsna võrdne Raitsiga.

                      Kommentaar


                        #56
                        No, kui Heiks Virtsu Merepäeval on ja soov just teda tantsuks mängimas näha on siis annab minuga läbi rääkida, staadion on ju kohe peokoha ligidal olemas ja seal annab kasvõi 3 mängu korraga pidada. Mereõhk, maanaised ja sinine silm hinna sees!
                        "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                        These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                        Kommentaar


                          #57
                          Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
                          No, kui Heiks Virtsu Merepäeval on ja soov just teda tantsuks mängimas näha on siis annab minuga läbi rääkida, staadion on ju kohe peokoha ligidal olemas ja seal annab kasvõi 3 mängu korraga pidada. Mereõhk, maanaised ja sinine silm hinna sees!
                          Tegelt, kui sul on kontakte anna veiksile see hea indie-hipster bändi kontakt. Sibyl Vane? Heiki esituses Kaelakee hääl on vist masohhismi vääriline, kui just Mõnnar pärast Õhtulehes foorumile tasuta reklaami ei tee.

                          Kommentaar


                            #58
                            Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                            Tegelt, kui sul on kontakte anna veiksile see hea indie-hipster bändi kontakt. Sibyl Vane? Heiki esituses Kaelakee hääl on vist masohhismi vääriline, kui just Mõnnar pärast Õhtulehes foorumile tasuta reklaami ei tee.
                            Pole probleem. Ja see oleks actually päris hea esineja + neil ei pidanud olema väga hull suvi esinemistega.
                            "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                            These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                            Kommentaar


                              #59
                              Ärge nüüd üritust päris ära rikkuge

                              Kommentaar


                                #60
                                Algselt postitas eika Vaata postitust
                                Veitsa on see oht, et
                                a) turniirile tuleb rohkelt mingeid "olen teinud foorumis 2 postitust ja muidu ise mängin neljandas liiga ja teen enne mänge sooja ja õlut ei joo" vendi
                                ja
                                b) erilist vennastumist pubikontekstis ei toimu, mis nagu väljasõitudel toimunud on.

                                Või ei? Võimalik, et pohui ka muidugi.
                                Kas eelmine aasta turniiril oli ka kõvasti täiesti võhivõõraid inimesi, kes oli kaasa kutsutud? Muidugi ma kahjuks halbade asjade kokkulangemisel ei saanud peale turniiri edasi jääda, aga tundus, et olid foorumlased ja siis täiesti võõras kontingent. Kas peamine eesmärk nagu miks kutsutakse on see, et oleks odavamad korralduskulud või, et turniiril oleks rohkem inimesi?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X