320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Suvepäevad ja/või vutiturniir 2019

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #61
    Sibyl Vane on hea kraam, lausa liiga hea.
    sigpic

    Kommentaar


      #62
      Toetan 13.07 üritust väljaspool Tallinna.
      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

      Kommentaar


        #63
        Ja inimesed, kes Sibyl Vane'st räägivad, pole ilmselgelt väga soccerneti suvekatel käinud, kus lauldakse keskööl kaelakee häält.

        Kommentaar


          #64
          Algselt postitas Stok
          Nüüd on aeg kapist välja tulla ja teatada, et mulle üldse ei meeldi kaelakee hääl ega Dj Heiki, keda ma mitte kunagi kuulanud ei ole. Foorumlased, kas te tahate fullretardi juua ennast või? Sambaz juba vastas sellele, aga ta hakkab siis vähemalt elutervet porri vaatama
          See oli üsna hale porr.

          Mulle ei meeldi Stok, keda ma kordagi kohanud pole.

          Kommentaar


            #65
            See esinemine oleks ilmselt sybil vane kõige piinlikum moment bändi ajaloos?

            Kommentaar


              #66
              Tulen löön kõik ManU särgiga vennad nokki.

              Kommentaar


                #67
                Aegviidu kadus juba ära, või nägin unes wiineri postitust?

                Kommentaar


                  #68
                  Aegviidu on variant 27.07 ja 10.08, aga kumbki kuupäev pole ideaalne. 27 on palju festivale, 10 on ühel suurel ehk Kaljul mäng. Kui need üritused ei sega, siis võiks mõelda.

                  Puhkebaasist 1,7km kaugusel on hiljuti renoveeritud koolistaadion ka, mille kohta veel ei tea, kas see on vaba
                  Last edited by wiiner; 15.06.19, 17:14.

                  Kommentaar


                    #69
                    Algselt postitas FTorres Vaata postitust
                    Tulen löön kõik ManU särgiga vennad nokki.
                    Sulle siis juua ei anna. Liiga palju on neid punase särgiga klubisid, peale sixpacki ehk hakkavad juba segi minema.

                    Kommentaar


                      #70
                      13.07 turniir linnas ja edasi saunaküla on ka täitsa OK variant minu arust.

                      Algselt postitas wiiner Vaata postitust
                      Aegviidu on variant 27.07 ja 10.08, aga kumbki kuupäev pole ideaalne. 27 on palju festivale, 10 on ühel suurel ehk Kaljul mäng. Kui need üritused ei sega, siis võiks mõelda.

                      Puhkebaasist 1,7km kaugusel on hiljuti renoveeritud koolistaadion ka, mille kohta veel ei tea, kas see on vaba

                      Kommentaar


                        #71
                        Vaatame üle, mis variandid meil kuupäevadeks jäänud on.

                        29.06 - Maardu-Levadia; Retrobest, Hard Rock Laager, Seto Folk; ei sobi ka mulle
                        06.07 - Levadia-Flora
                        13.07 - ei sobi florakatele; American Beauty Car Show
                        20.07 - pole esikolmiku mänge; Hiiu Folk, Rock in Haapsalu, Weekend FI
                        27.07 - pole esikolmiku mänge; Viljandi Folk, Ostrova, Positivus LV, We Love the 90s LV
                        03.08 - Levadia-Kalev; Summer Sound LV; ei sobi ka mulle
                        10.08 - Maardu-Kalju; Viru Folk
                        17.08 - Levadia-Paide
                        24.08 - Kalju-Levadia, Trans-Flora
                        31.08 - Tammeka-Kalju

                        Öelge oma eelistus kuupäeva osas. Ennetavalt ütlen et näiteks 13.07, 20.07 ja 17.08 oleks võimalus teha Nikel ja Saunakülas. 17.08 on endiselt võimalik ka Nike+Amps kombo.
                        Last edited by wiiner; 17.06.19, 10:59.

                        Kommentaar


                          #72
                          6, 13, 20

                          Kommentaar


                            #73
                            20.07
                            FC Flora

                            Kommentaar


                              #74
                              Minu eelistused: 06.07; 13.07; 20.07. Ei soovi Ampsu.
                              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                              Kommentaar


                                #75
                                20.07
                                Слава Україні! Героям слава!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X