320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Suvepäevad ja/või vutiturniir 2019

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Need olid vist ühed kõige rahulikumad suvekad kus ma käinud olen ja seda üldse mitte halvas mõttes.

    Kommentaar


      Mõned tähelepanekud:

      1) 90 minutit jalgpalli mängida 0 treeningu pealt on päris karm. Kellel olid lihtsalt hommikul jalgade asemel puupakud, kes otsustas, et järgmisest nädalast hakkab iga päev vähemalt paar kilti kõndima.
      2) Ära käi täis peaga saunas, muidu on nahk hommikul paarist kohast põlenud, sest hui saad aru, millal välja peaks minema.
      3) Õnneks ei kuulnud ühtegi DJ Heiki meistriteost.
      4) Keegi mekkis Hispaania teetigu ka.

      Kommentaar


        Ahjaa, grillmeistrit võib ka kiita jälle!

        Kommentaar


          Suured tänud osalejatele! Meid polnud palju, aga seltskond oli äge ja minu arust õnnestus üritus päris kenasti Minu teada said kõik rahulikult magada ja suuremat jama ei korraldatud. (Üks väike aken küll lõhuti ära, aga selle kulu pole suur - 25€. Kel juhtus, andku privaatselt teada, klaarime ära.)

          Mitmega sai arutatud ka suvepäevade tuleviku üle ja valdavalt pooldati eelmise aastaga sarnast varianti, et turniir ja tšill-grill võiks toimuda samas kohas. Konkreetselt pakuti välja Laulasmaad. Kui kellelgi on kas ürituse formaadi või koha osas mõtteid, andke julgelt teada.

          Järgmise aasta ürituse jaoks moodastame lähiajal korraldusgrupi, kuhu kaasame kohe alguses fännigruppide esindajad ja muidu aktivistid, et aeg (lähtuvalt järgmise hooaja PL ajakava mustandist) ja koht läbi arutada, et saaksime varakult broneeringu ära teha.

          Kommentaar


            Aitäh Veikole! Forza Azzurri! Pole varasemalt turniiri võitnud ega ka turniiril 9 väravat löönud, niiet ma olen isiklikult väga rahul
            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

            Kommentaar


              Siis on hea, et sa ei tulnud. Sa oleksid selle veel rohkem alla viinud.

              Kommentaar


                Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                Pole varasemalt turniiri võitnud ega ka turniiril 9 väravat löönud, niiet ma olen isiklikult väga rahul
                “You wouldn’t have won any award, if I had been marking you.”
                "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                Kommentaar


                  Algselt postitas Stok
                  Kohutav, kuidas turniiri sportlik tase on langenud.
                  Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
                  “You wouldn’t have won any award, if I had been marking you.”
                  Tühi loba
                  The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Stok
                    Kohutav, kuidas turniiri sportlik tase on langenud.
                    See ju üldine trend jalkamaailmas. Vaata kasvõi eelmise aasta CL-i

                    Kommentaar


                      Päeva naljakam mäng mida nägin oli soccerneti ja azzurri oma, kus pall ei tahtnud kuidagi sisse minna. Küll jäi väravavaht ette, küll postid, latid. Ühesõnaga väga humoorikas, aga itaalaslikult karistati lõpus siiski ära. Tänud korralduse eest, mõnus oli. Isiklik eesmärk järrgmise aasta turniirile on juua ära rohkem õlut.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Stok
                        Pictures or never happened.
                        Käi kohal, siis näed ise asju.
                        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                        Kommentaar


                          pilte võiks jagada küll juba.

                          Kommentaar


                            Pildid turniirist. Brit Maria Tael.

                            Kommentaar

                            Working...
                            X