320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Suvepäevad ja/või vutiturniir 2019

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Algselt postitas wiiner Vaata postitust

    Õhtusele üritusele kutsuks ka esineja. Juba on välja pakutud sodiaagi klemmid (DJ Heiki on tänase päeva seisuga vaba broneerimiseks! ), aga kui kellelgi on konkureerivaid ettepanekuid, siis pakkuge kähku välja. Umbes nädala jooksul tahaks broneeringu ära teha.
    Popstaar Raits on ka ilmselt vaba. Ta võiks turnat teadustada.

    Kommentaar


      #17
      a) Turniiril osalemisele saame sättida reegli, et võistkonnas peab olema vähemalt X tüüpi, kellel on vähemalt Y postitust.

      b) Soccerneti algusaegadel 2000ndate aastate esimeses pooles oli Tallinnas Radissoni hotelli kõrval pisike Wellingtoni-nimeline pubi. Soccernet oli selle pubi koostööpartner ja kutsus sinna regulaarselt fänne mängude eel- ja järelpidudele. Mäletab keegi sellist kohta? Need olid legendaarsed üritused ja see oli raudselt põhikoht (kui mänguväljakud kõrvale jätta), kus kaasfännidega koos käia ja tutvust sobitada. Miks mitte anda Ampsule võimalus? Ja lõppkokkuvõttes sõltub kõik ikkagi seltskonnast. Aga saan su mõttest aru, metsas lõkke ääres on õllel ka parem maitse
      Last edited by wiiner; 14.06.19, 14:53.

      Kommentaar


        #18
        Algselt postitas wiiner Vaata postitust
        a) Turniiril osalemisele saame sättida reegli, et võistkonnas peab olema vähemalt X tüüpi, kellel on vähemalt Y postitust.

        b) Soccerneti algusaegadel 2000ndate aastate esimeses pooles oli Tallinnas Radissoni hotelli kõrval pisike Wellingtoni-nimeline pubi. Soccernet oli selle pubi koostööpartner ja kutsus sinna regulaarselt fänne mängude eel- ja järelpidudele. Mäletab keegi sellist kohta? Need olid legendaarsed üritused ja see oli raudselt põhikoht (kui mänguväljakud kõrvale jätta), kus kaasfännidega koos käia ja tutvust sobitada. Miks mitte anda Ampsule võimalus? Ja lõppkokkuvõttes sõltub kõik ikkagi seltskonnast. Aga saan su mõttest aru, metsas lõkke ääres on õllel ka parem maitse
        Eika muretseb ka seepärast, et kui metsas saad rahus suitsu teha ja kusel käia, aga Alekokil tuleb kuri härra pahandama.

        Kommentaar


          #19
          Ampsu ei tahaks mitte ükski Eesti jalgpallifänn toetada. Kohutav teenindus, olematu toidukvaliteet ning kallid hinnad.

          Kommentaar


            #20
            Amps ikka pakub õlut viiekaga? Sest noh, janused jalkafännid, küll ostavad...
            "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
            These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

            Kommentaar


              #21
              Õlle hinnast pole veel juttu olnud, aga küllap õnnestub osalejatele soodukas välja kaubelda.

              Kommentaar


                #22
                Algselt postitas wiiner Vaata postitust
                Õlle hinnast pole veel juttu olnud, aga küllap õnnestub osalejatele soodukas välja kaubelda.
                Puht huvipärast, kas eelmise aasta koht siis ei olnud nõus meid enam vastu võtma? Mu meelest oli ikka eriti riiläx pleiss.

                Kommentaar


                  #23
                  Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                  Puht huvipärast, kas eelmise aasta koht siis ei olnud nõus meid enam vastu võtma? Mu meelest oli ikka eriti riiläx pleiss.
                  Jep, oli küll.

                  Vahetult pärast eelmise aasta üritust nad väljendasid küll rahulolematust mingite asjade üle, mis me seal korda saatsime, aga ma ei tea kas see mõjutas seda, miks ära öeldi. Põhjuseks toodi, et kõik suvised laupäevad on broneeritud.
                  Last edited by wiiner; 14.06.19, 17:25.

                  Kommentaar


                    #24
                    palju rahvast oli eelmine aasta?
                    “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                    Kommentaar


                      #25
                      Algselt postitas kaala Vaata postitust
                      palju rahvast oli eelmine aasta?
                      ca 40

                      Kommentaar


                        #26
                        Seda ma arvasin juba 12 aasta eest esimesel üritusel, et mingi hetk saavad Eestimaal kohad otsa, kus meid vastu võetakse.

                        Kommentaar


                          #27
                          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                          Seda ma arvasin juba 12 aasta eest esimesel üritusel, et mingi hetk saavad Eestimaal kohad otsa, kus meid vastu võetakse.
                          Kuule sina olid meil ju viimane kord 7 üleval, sul peaks olema kõik info olemas, kus kes sittus ja ja kuses.
                          Võiks üldsegi teha kuskil kuradima rannas, stroomi rannas näiteks, oma telkia ja värgid ülesse, grill ja värk ja chill. Seal seda rohelist ala ka, et väravad ülesse lasta ja, et saaks Heikit kuulata, saab voolu võtta sealt stroomi surfimajast vms. Seda ma küll ei tea, kas selliste asjade jaoks peab üldse mingit luba küsima vms. Targemad võivad rääkida.

                          Kommentaar


                            #28
                            Tuleb kaineks jääda, et hiljem koju sõita? Tallinna hotelle ma küll toetada ei tahaks...
                            sigpic

                            Kommentaar


                              #29
                              Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                              Kuule sina olid meil ju viimane kord 7 üleval, sul peaks olema kõik info olemas, kus kes sittus ja ja kuses.
                              Võiks üldsegi teha kuskil kuradima rannas, stroomi rannas näiteks, oma telkia ja värgid ülesse, grill ja värk ja chill. Seal seda rohelist ala ka, et väravad ülesse lasta ja, et saaks Heikit kuulata, saab voolu võtta sealt stroomi surfimajast vms. Seda ma küll ei tea, kas selliste asjade jaoks peab üldse mingit luba küsima vms. Targemad võivad rääkida.
                              Ma ei mäleta enam. Ilge laga oli küll, aga midagi konkreetselt ei juhtunud ja isegi vahukustuti pääses Brandonist.

                              Kommentaar


                                #30
                                Algselt postitas sanderos Vaata postitust
                                Tuleb kaineks jääda, et hiljem koju sõita? Tallinna hotelle ma küll toetada ei tahaks...
                                Sa oled ju nii ilus poiss, et küll keegi su enda juurde võtab.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X