320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Suvepäevad ja/või vutiturniir 2019

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    Praegu on meil veel tagasitee, kui osutub et enamik eelistaks väljasõitu. Aga sel juhul oleks tore, kui keegi ka midagi konkreetset välja pakuks.

    Planeerimise käigus sai mõningaid alternatiive uuritud ja selgus et näiteks 17. augustil on Saunaküla Vene Maja vaba. Turniir Nike Arenal + järelpidu Saunakülas oleks mõeldav variant, aga ma ei kujuta ette, kus esineja mahuks oma etteastet tegema. Või siis tuleks selle variandi korral lihtsalt esinejast loobuda.
    Last edited by wiiner; 14.06.19, 18:23.

    Kommentaar


      #32
      Soccernet ja EJL on nüüd ju üks pere, et siis võiks Pohlak meid enda juurde Saaremaale võtta nädalavahetuseks.

      Kommentaar


        #33
        Algselt postitas wiiner Vaata postitust
        Praegu on meil veel tagasitee, kui osutub et enamik eelistaks väljasõitu. Aga sel juhul oleks tore, kui keegi ka midagi konkreetset välja pakuks.

        Planeerimise käigus sai mõningaid alternatiive uuritud ja selgus et näiteks 17. augustil on Saunaküla Vene Maja vaba. Turniir Nike Arenal + järelpidu Saunakülas oleks mõeldav variant, aga ma ei kujuta ette, kus esineja mahuks oma etteastet tegema. Või siis tuleks selle variandi korral lihtsalt esinejast loobuda.
        Kas see august veidi risky pole? Noh, et siis võib ilm juba hakata jama keerama (tõenäosus kasvab) ja mul on muidugi oht teles olla ja üleüldse.

        Kommentaar


          #34
          Algselt postitas Shparkz Vaata postitust
          Soccernet ja EJL on nüüd ju üks pere, et siis võiks Pohlak meid enda juurde Saaremaale võtta nädalavahetuseks.
          Suure huvi korral viib uue jahiga merele.

          Kommentaar


            #35
            Aga muidu näiteks selline koht? http://www.endlatalu.ee/et/galerii

            Isegi väljak koos väravatega olemas.
            Ja esinejatele on peamajas väike lava!

            Kommentaar


              #36
              Algselt postitas Shparkz Vaata postitust
              Aga muidu näiteks selline koht? http://www.endlatalu.ee/et/galerii

              Isegi väljak koos väravatega olemas.
              https://www.facebook.com/pages/Vesta...40551179428485 Siin oleks ka lahe pidada.

              Kommentaar


                #37
                Seal on afteka aftekas
                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust

                Kommentaar


                  #38
                  Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                  Kas see august veidi risky pole? Noh, et siis võib ilm juba hakata jama keerama (tõenäosus kasvab) ja mul on muidugi oht teles olla ja üleüldse.
                  Augusti teine pool on halb tõesti, ilm on enamasti juba perses ja ma pole enam Eestis ka selleks hetkeks.

                  Kommentaar


                    #39
                    See Arena + Amps tundub väga mõistlik variant!
                    Algselt postitas Iceman
                    Hofnari maitse totside suhtes on ikka ülekõige.

                    Kommentaar


                      #40
                      Algselt postitas hofnar Vaata postitust
                      See Arena + Amps tundub väga mõistlik variant!
                      Selle asemel, et minna kuskile maakolkasse ja sebida maanaisi maakolkas, et tõestada oma head maitset tsikkidega, eelistad sa vorstipidu Ampsus. Väga pettunud, väga.

                      Kommentaar


                        #41
                        Kui pärast paari öllet mingiks möttetuks tömblemiseks ei lähe ja mönu väga hullu muusikat ei lase, siis vöiks ju tulla. Kui kohta pole, siis alati saab saaremaale tulla
                        “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                        Kommentaar


                          #42
                          See ampsu variant oleks ebaterve huumor. Vennad kes kiruvad seda toitlustajat maapõhja, peavad oma aasta suursündmust nende õuel
                          Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                          Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                          Kommentaar


                            #43
                            Algselt postitas Shparkz Vaata postitust
                            Aga muidu näiteks selline koht? http://www.endlatalu.ee/et/galerii

                            Isegi väljak koos väravatega olemas.
                            Ja esinejatele on peamajas väike lava!
                            Olen käinud ja koht on hea. Kahtlane, kas seal suvel mõni broneerimata laupäev on. Aga pakkumine on hea, küsin järgi igaks juhuks.

                            Edit: kõik on kinni, väljaarvatud 24.08, aga ilma ööbimiskohtadeta.
                            Last edited by wiiner; 14.06.19, 21:16.

                            Kommentaar


                              #44
                              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                              Kas see august veidi risky pole? Noh, et siis võib ilm juba hakata jama keerama (tõenäosus kasvab) ja mul on muidugi oht teles olla ja üleüldse.
                              Juulis näen kolme varianti, samas igal kuupäeval on ka mõni üritus. Ei oska öelda, kui palju need osalust vähendaks.
                              • 13.07 (american beauty car show)
                              • 20.07 (hiiu folk, rock in haapsalu, ostrova, weekend FI)
                              • 27.07 (viljandi folk, positivus, we love 90s)

                              Saunakülas on hetkeseisuga vaba maja igaks nimetatud kuupäevaks.
                              Last edited by wiiner; 14.06.19, 21:24.

                              Kommentaar


                                #45
                                Algselt postitas wiiner Vaata postitust
                                Juulis näen kolme varianti, samas igal kuupäeval on ka mõni üritus. Ei oska öelda, kui palju need osalust vähendaks.
                                • 13.07 (american beauty car show)
                                • 20.07 (hiiu folk, rock in haapsalu, weekend FI)
                                • 27.07 (viljandi folk, positivus, we love 90s)

                                Saunakülas on hetkeseisuga vaba maja igaks nimetatud kuupäevaks.
                                Ma usun, et sellisel juhul oleks mõtekam võtta kuualguse poole, ehk siis see 13.07. Vihjasin muidugi, et siis kõigil rohkem rahhi ja värgid.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X