Lehekülg 8, kokku 9 EsimeneEsimene ... 456789 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 141 kuni 160, kokku 178
    kossupede
    Liitus foorumiga
    Mar 2010

Algupärane

[QUOTE=rahvaspordipäev;1938668]Mitte mingit sellist mantrat, aga veidi realistlikkust ka majja ikka. Selle kossumängu ajal oli vähemalt sama lootusetu tunne kui eile, selle vahega, et vastasmeeskond oli palju nõrgem, ning lihtsalt jäeti tahtejõuetu näoga nood 3seki alasse vabalt layuppe upitama. Nagu ka 2015 EMi esimese 2 mängu ajal, kus suvalistelt keskmikelt võeti 40ga sisse ja publiku poolt välja vilistati. Või 90ndate-00ndate alguse meganimedega võistkond, mis EMile pääses vaid korra, kui kõik mängijad Üllariga tülli läksid ja 3 pakki vastu võtsid tuimalt 2001sel aastal. Kui võrrelda meeskondades mängivaid nimesid, siis jalkakoondise suur ebastabiilsus on palju loogilisem.

Kossus tehti peale seda 2 pakki EM-il oma järeldused ja ülejäänud mängud pingutati veri ninast välja,et tõestada,et me pole sitad,aga jalkas on see isutu jura juba pikalt kestnud.

Asjahuviline
    Liitus foorumiga
    Feb 2008

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Silver Vaata postitust
    Minge rääkige koondislastega, mitte ärge oletage ja küsige neilt otse kaamera väliselt, et mis case on.
    Aasta soovitus. Anna mulle Puri number, ma helistan talle täna õhtul peale neljandat õlut.

Virtuaalne hullumeelsus Kasutaja atleticomadrid avatar
    Liitus foorumiga
    Feb 2009

Algupärane

Kurb küll aga väikerahvas kelle rahvuslik eneseteadvus on saanud nüüdseks idaneda piisavalt, et selg sirgu lüüa, näitas spordiväljakul ehedalt, et sakste ees koogutame samamoodi nagu neil päevil, kui mõisahärrade piits meie seljal tantsis. Mitte midagi pole muutunud, meeste esituses oli sügavat orjalisust, lootusetust, tahtejõu puudumist, kartlikust ja aupaklikust.
    Arvamused jagunevad kaheks. Ühed ütlevad, et meil ongi sitt tase, mehi pole võtta ja Reimi käsutuses ongi selline seltskond kellelt midagi loota ei saa. Õigus. Teised ütlevad, et olgu mis on, isegi viletsa taseme pealt võiks olla vähemasti motiveeritus, tahe ja allaandmatu võitlusvaim ja just need asjad peab peatreener oma meeste hinge süstima. Ka neil on õigus.
    Mis eile silma torkas oligi see, et vaimselt ei olnud meie meeskond jalgpalli mängima tulnud. Miks hoiti vastasega aupaklikult distantsi? Miks longiti palliga mehe poole, mitte tõsiselt pressi tegema? Miks puudusid kahevõitlused? Miks ei tehtud vigu? Kas asi on iseloomudes, kes on väljakul või eeskujus mida annab peatreener? Miks mehed ei põle, nagu põlesid Raio Piiroja või Sergei Pareiko? Need mehed ei kartnud kuradit ennastki aga eilne sats jalutas väljakul nagu lambad lihakombinaadi väravasse.
    See Reimi mängulõpu intekas oli ka sellise sisuga, et "eesti liiga mehed + poola lõpuosa pink, mis te tahate minust?" Kui selline suhtumine on riietusruumis siis mis eneseusku see meestesse sisendab? Aastaid tagasi said sakslased jagu fääridest 2:0, oodates väravat 89. minutini! Kas neile lambakarjustele öeldi ka, et te oletegi ju sitad, minge kannatage ära? Või võtke Luksemburg, kes viigistas prantslastega? Julgen kahelda.
    On selge, et Reimiga on kõik. Küsimus kas ta peaks noortega valikturniiri lõpuni mängima või kohe sulge saama jääb ülesse. Iseenesest ju võib aga kas on vaja uus põlvkond ka sellise suhtumisega sisse juhatada?

Asjahuviline
    Liitus foorumiga
    Nov 2017

Algupärane

Palju plõksimist siin. Küll on Eesti mehed orjad, luuserid, tolgused ja kes kõik veel. Küllap neid põhjajaid on kahte tüüpi, ühed ottjärvela-sugused, kes pole ise kunagi sporti teinud. Teised sellised kõvad mehed, kelle käsi käib peale laste mängu vastu poja pead. Raske teist midagi arvata. Jah, eilne mäng oli kohutav, juba koosseisust alates. Kes ETV-d vaatas, see sai kuulda, kui teravalt kritiseeris Norbert Hurt treeneritööd.
    On nagu on, aga milleks mängijaid tampida!? Valdav enamus neist jättis väljakule kõik mis neil anda oli.

Reservmängija Kasutaja Yattara avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2008

Algupärane

Kehakeelest ja väljakul lonkimisest paraku ei tundunud, et nad kõik väljakule jätsid. Võib-olla on asi minus, aga ma pisut igatsen tulisema iseloomuga mängumehi, kes ka teisi sütitada oskaksid.

Asjahuviline
    Liitus foorumiga
    Nov 2017

Algupärane

Ei tundunud jah, aga reaalselt ju jätsid. Miks nad enda jaoks harjumatusse rolli pandi, seda ongi raske mõista. Kõige täpsemalt ütles Pohlak ise, nagu nupud tahvlil.

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Apr 2009

Algupärane

Ott on saalihokis Eesti meister ja käinud koondisega MMil.

Tsitaat Algselt postitas trk Vaata postitust
    ottjärvela-sugused, kes pole ise kunagi sporti teinud.

Asjahuviline
    Liitus foorumiga
    Nov 2017

Algupärane

Kui rõhume nö persoonidele, siis eelmine suur 0-ga kaotus tuli Bosnias 2008, 7:0. Põhikoosseis: Londak, Jääger, Bärengrub, Rähn, Klavan, Purje, Dmitrijev, Vunk, Lindpere, Vassiljev, Oper. Vahetusest: Kruglov, Saag, Aksalu. Peatreener: Rüütli.
    Kõvad isiksused ja võitlejad, aga sama tulemus.

Asjahuviline Kasutaja andre26 avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2008

Algupärane

Kui rõhume nö persoonidele, siis eelmine suur 0-ga kaotus tuli Bosnias 2008, 7:0. Põhikoosseis: Londak, Jääger, Bärengrub, Rähn, Klavan, Purje, Dmitrijev, Vunk, Lindpere, Vassiljev, Oper. Vahetusest: Kruglov, Saag, Aksalu. Peatreener: Rüütli.
    Selle postituse näitel saabki lükata ümber väite ,et peatreener ei muuda midagi. See oli Rüütli esimesi mänge treenerina, hiljem jõudis ta põhimõteliselt samade meestega playoffi. Ehk siis treener pani meeskonna mängima.

cantankerous Kasutaja Tofoa avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 1970

Algupärane

The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

naughty by nature Kasutaja Daz Booob avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2003

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Suvaline Jope Vaata postitust
    Võrdle siis jalkat kossuga. Kossus ei saa Eesti koondis selliseid pakke.
    Saalijalgpalli saaks korvpalliga kõrvutada.

analrapist Kasutaja eika avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Martin Reim
    Kindel on see, et me ei surunud algselt end kolmese kaitseliiniga ülespoole ründajatele lähemale ja tänu sellele ei saanud poolkaitsjad ülespoole pressida. Siis saigi [Ilkay] Gündogan ilma pressita sööte mõõta ja tulid väravad. See polnud aga ainus põhjus - jäime hätta nii söödukiiruses kui liikumiskiiruses.

Me proovisime minna teist poolaega mängima 0:0 seisult - tahtsime alustada otsast ja teha mõned parandused. Ei tohtinud nii ära vajuda. Ma olen seda meelt, et karjuda tasub siis, kui ma näen, et keegi ei viitsi väljakul tööd teha. Ma tunnen ja tean neid poisse, täna selles küsimust ei olnud. Vastane oli nii palju kvaliteetsem, et meie pressing ei saanud toimuda.
    See muidugi täiskuld, et Reim poolajal ikka otsustas muudatusi teha. Avasekunditest oli aru saada, et asjad ei toimi ja yolo, sakslaste mängu ju nii kena vaadata, et parem tiksume 0:5 peale ära ja siis vaatame, et äkki saab mängupildi paremaks ja muudatusi teha.

Bradolf Pitler Kasutaja Mõnuagent 007 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas eika Vaata postitust
    See muidugi täiskuld, et Reim poolajal ikka otsustas muudatusi teha. Avasekunditest oli aru saada, et asjad ei toimi ja yolo, sakslaste mängu ju nii kena vaadata, et parem tiksume 0:5 peale ära ja siis vaatame, et äkki saab mängupildi paremaks ja muudatusi teha.
    Teine poolaeg läks ju paremaks ka. Sisse ainult kolm, ise saadi paar korda peale lüüa. Seega kõik õige. Vähem negatiivsust, päike paistab.

Eesti koondislane Kasutaja allars avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2008

Algupärane

Julgeks väita, et Reimil ja tegelikult kogu treenerkoosseisul ei ole mängijate silmis piisavalt respekti. Ma ei pea siin silmas seda, et mängijad kuidagi treeneritele vastu töötakasid, vastupidi. Ilmselt on õhkkond koondises liiga hea, mis on tekitanud vastupidise efekti. Puudu jääb autoriteetsusest, mida oleks vaja. Sel juhul tuleks kogu praegune treenerkoosseis laiali saata ning kogu asi uuesti üles ehitada. Ilmselt oleks vajalik autoriteetsust ka treenerkoosseisus eneses. Praegu tunduvad Reim, Oper, Poom ja ka Kivisild liiga kamraadid olevat. Huvitav oleks teada, kuidas seal hierarhia paigas on. Julgeks väita, et kõik on suhteliselt võrdsed, mis ei ole ilmselt hea. Kui meil oleks võtta maailmatasemel mängijaid, siis võiks selline olukord isegi sobida. Hetkel aga mitte.

Virtuaalne hullumeelsus Kasutaja atleticomadrid avatar
    Liitus foorumiga
    Feb 2009

Algupärane

Need üksikud nopped selekteerida oma mõtte põhjenduseks ei päde. See, et Rüütli selle paki sai on fakt aga fakt on ka see, et sellele järgnes koondise lennukaim periood üldse. Reim juba sai 8 sisse, Belgialt, aga 3 aastat hiljem on seis ikka sama või noh, hullemgi. Kui sa nägid, et mehed jätsid väljakule endast kõik, siis ma ei oska kuidagi ümber veenda sind. Ilmselt on meie nägemused nähtust ja järeldused nähtust sama erinevad nagu suhtumine jumalasse moslemil ja ateistil.
    See, et väljakul käinud etendasid 700 aastat ajalugu 90 minutisse ei ole süüdistus otseselt ühegi mängija pihta vaid pigem kujund tahtejõuetust mängust mille juured ja põhjused peituvad minu hinnangul kusagil riietusruumis.

Asjahuviline Kasutaja andre26 avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2008

Algupärane

Ahh mis ikka..korraldame mõne tippsatsi c koondise vastu sõpruskohtumise ja näitame et asjad on tegelikult korras ja oleme õigel teel.

Asjahuviline
    Liitus foorumiga
    Nov 2017

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Shparkz Vaata postitust
    Ott on saalihokis Eesti meister ja käinud koondisega MMil.
    Vabandan, ei teadnud. Poleks olnud vaja lahmida. Aga ütleme siis nii, et sportlase mõttemaailma mõistmisel on kirjutatud tekstide põhjal arenguruumi.

Asjahuviline
    Liitus foorumiga
    Nov 2017

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
    Need üksikud nopped selekteerida oma mõtte põhjenduseks ei päde. See, et Rüütli selle paki sai on fakt aga fakt on ka see, et sellele järgnes koondise lennukaim periood üldse. Reim juba sai 8 sisse, Belgialt, aga 3 aastat hiljem on seis ikka sama või noh, hullemgi. Kui sa nägid, et mehed jätsid väljakule endast kõik, siis ma ei oska kuidagi ümber veenda sind. Ilmselt on meie nägemused nähtust ja järeldused nähtust sama erinevad nagu suhtumine jumalasse moslemil ja ateistil.
    See, et väljakul käinud etendasid 700 aastat ajalugu 90 minutisse ei ole süüdistus otseselt ühegi mängija pihta vaid pigem kujund tahtejõuetust mängust mille juured ja põhjused peituvad minu hinnangul kusagil riietusruumis.
    Kas mehed jätsid või ei jätnud, seda ma ei pidanud nägemagi. See on ilmselge. Ma väga palju ei kannatanudki mängu vaadata, pigem kuulasin köögis. See oli kõik liiga valus. Ja mul oli meestest kahju. Miks nii mängiti, ma ei tea. Miks püsis viiene kaitseliin kogu aeg karistusala sees ja jättis ääred lahti? Ning sealt muudkui tuldi ja söödeti ja löödi. Ma ei tea. Teniste ja Pikk ei mänginud esimest korda, küll nad said ka ise aru, et sealt tullakse. Miks nad ei muutnud asetust, küllap olid teistsugused korraldused.

Ma ei näe võimalust, et Reim jätkab.

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Jan 2003

Algupärane

Tegelt on seis hea. Kui nüüd siin järjest 7:0, 6:0, 5:0 jne. sujuvalt kaotada, saaks terve aasta jagu arengut näidata
    Ramm (flora-esbjerg) - \\\"Värav on tühi ju...seal mingi noormees kinnastega...\\\"

Shola Ameobi Kasutaja Halb ründaja avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2005

Algupärane

Mis sakslased siis mängust kirjutavad?
    Inter - ausaim klubi Itaalias.

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi