320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Saksamaa - Eesti (11.06.2019 @1. FSV Mainz 05 Arena)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Saksamaa - Eesti (11.06.2019 @1. FSV Mainz 05 Arena)

    Õhtul ajalooline mäng. Ootusi tulemuse osas ei ole. Kõige tähtsam, et ei oleks näha mängus meeleheidet ja käed oleksid rüpes kaotusseisu jäädes.

    Samas rõhutan, et kõik on võimalik ja mäng algab 0-0st.
    Instagram

    Twitter

    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

    telekavaataja.blogabet.com

    #2
    Mul vedeleb täna 10 eurtsi rahakoti vahel. Mõtlesin, mis on suurem tõenäosus, kas võita sellega Eurojackpotis sarnane hulk raha või panna kuskil Bettimis süsteemis Eesti peale?

    Kommentaar


      #3
      Esimest korda umbes mu 9 aastase koondise fännikarjääri jooksul, et me oleks nagu San Marino. Lootus on väike, keegi ei oota midagi. 😀

      Kommentaar


        #4
        Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
        Algselt postitas taku*
        Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

        Kommentaar


          #5
          Algselt postitas Kribenski Vaata postitust
          Esimest korda umbes mu 9 aastase koondise fännikarjääri jooksul, et me oleks nagu San Marino. Lootus on väike, keegi ei oota midagi. 😀
          Mul suht sama tunne. Saksamaa tundub Eestile just oma mängustiili tõttu üks raskemaid vastaseid üldse. Loodame küll parimat aga sisetunne ütleb, et täna saab olema õuduste õhtu. Väikseks lohutuseks see, et Saksamaa nr 2 lemmik.
          On ainult üks klubi - TARTU TAMMEKA!
          I don’t care what you think of me!
          Unless you think I’m awesome – in which case, you’re right! Carry on…

          Kommentaar


            #6
            Samas tänasesse mängu sobib Martin Reimi jalgpallifilosoofia justkui valatult - midagi pole pahasti, poistele etteheiteid ei ole, umbes pooled vennad vähemalt esimesed 10 minutit proovisid ja ma olen selle üle väga uhke, midagi ei ole parata, tasemevahe lihtsalt on selline. Ei me olime alguses esimesed 54 sekundit väga tublid ja proovisime maast mängida js suruda, aga siis vastane võttis jõuga oma.

            Võitjamentaliteet ongi pededele, nagu meil jalgpallis asjad käivad. Täna siis lõpuks selline mäng, kus ei pea häbi tundma selle puudumise üle.
            MIA SAN MIA!

            Kommentaar


              #7
              Algselt postitas denisss Vaata postitust
              Samas tänasesse mängu sobib Martin Reimi jalgpallifilosoofia justkui valatult - midagi pole pahasti, poistele etteheiteid ei ole, umbes pooled vennad vähemalt esimesed 10 minutit proovisid ja ma olen selle üle väga uhke, midagi ei ole parata, tasemevahe lihtsalt on selline. Ei me olime alguses esimesed 54 sekundit väga tublid ja proovisime maast mängida js suruda, aga siis vastane võttis jõuga oma.

              Võitjamentaliteet ongi pededele, nagu meil jalgpallis asjad käivad. Täna siis lõpuks selline mäng, kus ei pea häbi tundma selle puudumise üle.
              Peaasi, et on head inimesed.

              Kommentaar


                #8
                Algselt postitas rallikas Vaata postitust
                Peaasi, et on head inimesed.
                Ja mitte ainult head. Loogilise jätkuna 6 aastat kestnud noorenduskuurile peab meie koondis olema ka võimalikult noor.
                Iga spordiharrastaja suitsetab kvaliteetset - paberosse

                Kommentaar


                  #9
                  Täna on ka mitteametliku maailmameistri tiitel mängus.
                  www.ufwc.co.uk
                  http://www.last.fm/user/howard12

                  Kommentaar


                    #10
                    Võin mürki võtta, et tänane Saksa alg11 on noorem, kui Eesti alg11.
                    YNWA

                    Kommentaar


                      #11
                      Algselt postitas sp3ts Vaata postitust
                      Võin mürki võtta, et tänane Saksa alg11 on noorem, kui Eesti alg11.
                      Pigem on sul õigus.
                      Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                      Algselt postitas taku*
                      Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                      Kommentaar


                        #12
                        Juba eos nii nii halb alg11. Saun.

                        Kommentaar


                          #13
                          Miks seda Zenjovi vaja sinna toppida? Samuti pole viimasel ajal koondises olnud enam see mees kes teeks häid mänge, kui isegi kehvasti läheb.

                          Ootasin Sappineni või Sorgat. Pole kaotada midagi, pigem saaks rohkem katsedada ja näha mis saab.
                          ..ja nii ongi

                          Kommentaar


                            #14
                            Ei meeldi küll ette halada, aga tänane alg11 muudab tuju ikka väga halvaks.

                            Kommentaar


                              #15
                              Eesti koef on 85, nii pasaks pole meid vist kunagi varem peetud, Brasside vastu omal ajal oli vist 40.

                              Edit: Koef seisis 63 peal pikka aega, aga ilmselt kui algkoosseisusi nähti ja vaadati, et puujalg Zenjov üksi rundes, siis tosteti 22 vorra.

                              Kommentaar

                              Working...
                              X