320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mille peale viimati naersid?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mille peale viimati naersid?

    Mina naersin Süvari reaktsiooni peale


    #2
    Mina ka

    Kommentaar


      #3
      Naersin 5 minutit tagasi. Aitäh, Süvari

      Kommentaar


        #4
        "They should give R̶i̶c̶ ̶F̶l̶a̶i̶r̶ Cam the Mark Twain award" #billburr
        jokers to the right
        clowns to the left of me

        Kommentaar


          #5
          Jah, ka meel. Reaktsioon on hindamatu. Ja sinu reaktsioon, mis oleks olnud siis, kui sa pileti ostsid kolm korda, isegi neli odavam kui oli planeeritud? https://tickets.ee/ kogu lubadusi, süda see sait, ma lendan puhkama, hurraa!

          Kommentaar


            #6
            Algselt postitas JoWee Vaata postitust
            Jah, ka meel. Reaktsioon on hindamatu. Ja sinu reaktsioon, mis oleks olnud siis, kui sa pileti ostsid kolm korda, isegi neli odavam kui oli planeeritud? https://tickets.ee/ kogu lubadusi, süda see sait, ma lendan puhkama, hurraa!


            Head koroonat libu

            Kommentaar


              #7
              Hetk tagasi, enda rumaluse peale, sest jäin mõtlema, et sellise nimega ründajat ma ei teagi.

              Manchesteri ründaja vend mõisteti süüdi 22 tapmises

              Kommentaar


                #8
                Algselt postitas Pints Vaata postitust

                Manchesteri ründaja
                jajah, eks sedasorti Manchesteri rünnanud inimesi on minevikust teisigi
                GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                (Seinfeld, The Pitch)

                Kommentaar


                  #9
                  Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                  Kommentaar


                    #10
                    Naersin oma kassi üle. Ta on üsna rumal ja naljakas
                    https://woodiesdiy.tv

                    Kommentaar


                      #11

                      Kommentaar


                        #12

                        Kommentaar


                          #13

                          Kommentaar


                            #14
                            KÜ koosolek. Majja oli kolinud just uus elanik, erivajadustega. Kasutaja Pints, kes koolis/ülikoolis õppinud 6-7 keelt, tutvustab babushkadele (keskmine vanus 70+) majandusaasta aruannet (eesti ja vene keeles) ja koosoleku lõpus soovib mainida ka uut naabrit aga mõte jookseb totaalselt kokku - ei meenu kuidas õelda "erivajadustega" vene keeles, isegi eesti keeles ei tule miskit enam meelde (hallo - invaliid ja kõik oleks mõistnud) - hakkab puterdama ja purtsatab "noooo... eeee... не нормально" - memmed vajuvad näost täitsa ära, põrnitsevad mind sõnatult ja siis kõige vanem, pea üheksakümneaastane, küsib nukralt "негр?". Selleks hetkeks ma juba irvitasin enda rumaluse üle aga kui seda kuulsin tulid pisarad silma suurest naerust. Läks sekund/kaks ja terve seltskond hakkas laginal naerma.

                            Kommentaar

                            Working...
                            X