Lehekülg 4, kokku 4 EsimeneEsimene 1234
Näidatakse tulemusi 61 kuni 64, kokku 64
  1. #61
    Põrandaalune panustaja Kasutaja telekavaataja avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2004
    Postitusi
    13 233

    Algupärane

    7. voor


    24.08 14:00 Tambov - Dinamo Moskva 2
    24.08 16:30 Ufa - Zenit 2
    24.08 19:00 Krasnodar - Lokomotiv Moskva x
    25.08 16:30 CSKA - Akhmat 1
    25.08 19:00 Rostov - Rubin x
    25.08 19:00 Krylya Sovetov - Spartak Moskva x
    25.08 21:30 Arsenal Tula - Orenburg 1
    26.08 18:00 Ural - Sochi x
    Balaball - Первое ток-шоу о спорте на русском в Прибалтике/ Esimene Baltimaade talk-show spordist vene keeles

    Эпизод 21/ Episood 21- Balaball on külas Vadim Dobi˛al ja Sillamäe Kalevil/ Balaball в гостях у Вадима Добижы и Силламяэвского Калева

    telekavaataja.blogabet.com

  2. #62
    Eesti koondislane Kasutaja Drogba avatar
    Liitus foorumiga
    Feb 2004
    Postitusi
    1 641

    Algupärane

    7. voor

    24.08 14:00 Tambov - Dinamo Moskva 1
    24.08 16:30 Ufa - Zenit 2
    24.08 19:00 Krasnodar - Lokomotiv Moskva 1
    25.08 16:30 CSKA - Akhmat 1
    25.08 19:00 Rostov - Rubin X
    25.08 19:00 Krylya Sovetov - Spartak Moskva 2
    25.08 21:30 Arsenal Tula - Orenburg X
    26.08 18:00 Ural - Sochi X

  3. #63
    Asjahuviline Kasutaja Rögin avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2006
    Postitusi
    347

    Algupärane

    7. voor

    24.08 14:00 Tambov - Dinamo Moskva 2
    24.08 16:30 Ufa - Zenit 2
    24.08 19:00 Krasnodar - Lokomotiv Moskva 2
    25.08 16:30 CSKA - Akhmat 1
    25.08 19:00 Rostov - Rubin 1
    25.08 19:00 Krylya Sovetov - Spartak Moskva 2
    25.08 21:30 Arsenal Tula - Orenburg 1
    26.08 18:00 Ural - Sochi 1

  4. #64
    Asjahuviline Kasutaja kemal1 avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2004
    Postitusi
    1 687

    Algupärane

    7. voor

    24.08 14:00 Tambov - Dinamo Moskva 2
    24.08 16:30 Ufa - Zenit 2
    24.08 19:00 Krasnodar - Lokomotiv Moskva 2
    25.08 16:30 CSKA - Akhmat 1
    25.08 19:00 Rostov - Rubin x
    25.08 19:00 Krylya Sovetov - Spartak Moskva 2
    25.08 21:30 Arsenal Tula - Orenburg 1
    26.08 18:00 Ural - Sochi x

 
 

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud