Lehekülg 5, kokku 5 EsimeneEsimene 12345
Näidatakse tulemusi 81 kuni 93, kokku 93
  1. #81
    Eesti koondislane Kasutaja Drogba avatar
    Liitus foorumiga
    Feb 2004
    Postitusi
    1 648

    Algupärane

    9. voor

    13.09 20:00 Zenit - Arsenal Tula 1
    14.09 16:30 Spartak - Ural 1
    14.09 19:00 Sochi - Lokomotiv 2
    15.09 14:00 Orenburg - Rubin X
    15.09 16:30 Tambov - CSKA 2
    15.09 19:00 Krasnodar - Krylya Sovetov 1
    16.09 20:00 Dinamo - Ufa X
    16.09 20:30 Rostov - Akhmat X

  2. #82
    In ya face!
    Liitus foorumiga
    May 2006
    Postitusi
    739

    Algupärane

    9. voor

    13.09 20:00 Zenit - Arsenal Tula 1
    14.09 16:30 Spartak - Ural 1
    14.09 19:00 Sochi - Lokomotiv 2
    15.09 14:00 Orenburg - Rubin 2
    15.09 16:30 Tambov - CSKA 2
    15.09 19:00 Krasnodar - Krylya Sovetov 1
    16.09 20:00 Dinamo - Ufa 1
    16.09 20:30 Rostov - Akhmat 1

  3. #83
    Asjahuviline Kasutaja Rögin avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2006
    Postitusi
    356

    Algupärane

    9. voor


    13.09 20:00 Zenit - Arsenal Tula 1
    14.09 16:30 Spartak - Ural 1
    14.09 19:00 Sochi - Lokomotiv 2
    15.09 14:00 Orenburg - Rubin 1
    15.09 16:30 Tambov - CSKA 2
    15.09 19:00 Krasnodar - Krylya Sovetov 1
    16.09 20:00 Dinamo - Ufa x
    16.09 20:30 Rostov - Akhmat 1

  4. #84
    Asjahuviline Kasutaja kemal1 avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2004
    Postitusi
    1 704

    Algupärane

    9. voor


    13.09 20:00 Zenit - Arsenal Tula 1
    14.09 16:30 Spartak - Ural 1
    14.09 19:00 Sochi - Lokomotiv 2
    15.09 14:00 Orenburg - Rubin 2
    15.09 16:30 Tambov - CSKA 2
    15.09 19:00 Krasnodar - Krylya Sovetov 1
    16.09 20:00 Dinamo - Ufa 1
    16.09 20:30 Rostov - Akhmat 1

  5. #85
    Põrandaalune panustaja Kasutaja telekavaataja avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2004
    Postitusi
    13 427

    Algupärane

    1 2 3 4 5 6 7 8 9 Total
    manalamees 3 6 5 6 5 2 6 2 5 40
    Ev0luti0n 5 6 5 3 5 4 3 4 5 40
    Rögin 4 4 4 4 4 2 6 4 7 39
    Mõnuagent007 3 4 4 4 4 3 5 3 6 36
    telekavaataja 4 6 2 3 6 2 4 1 5 33
    kemal1 0 3 4 6 6 3 4 2 5 33
    Drogba 2 4 3 4 5 4 2 4 5 33
    Tofoa 5 7 3 3 5 3 4 0 0 30
    Balaball - Первое ток-шоу о спорте на русском в Прибалтике/ Esimene Baltimaade talk-show spordist vene keeles

    Эпизод 23/ Episood 23- Balaball on külas Vlasiy Sinyavskiyl/ Балабол в гостях у Власия Синявского

    telekavaataja.blogabet.com

  6. #86
    Põrandaalune panustaja Kasutaja telekavaataja avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2004
    Postitusi
    13 427

    Algupärane

    10. voor

    20.09 17:30 Ufa - Spartak
    21.09 14:00 Akhmat - Krylya Sovetov
    21.09 19:00 Zenit - Rubin
    21.09 19:00 Tambov - Rostov
    22.09 11:30 Orenburg - Lokomotiv
    22.09 14:00 Dinamo - Sochi
    22.09 16:30 Arsenal Tula - Ural
    22.09 19:00 CSKA - Krasnodar
    Balaball - Первое ток-шоу о спорте на русском в Прибалтике/ Esimene Baltimaade talk-show spordist vene keeles

    Эпизод 23/ Episood 23- Balaball on külas Vlasiy Sinyavskiyl/ Балабол в гостях у Власия Синявского

    telekavaataja.blogabet.com

  7. #87
    Bradolf Pitler Kasutaja Mõnuagent 007 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2004
    Postitusi
    22 748

    Algupärane

    10. voor

    20.09 17:30 Ufa - Spartak x
    21.09 14:00 Akhmat - Krylya Sovetov 1
    21.09 19:00 Zenit - Rubin 1
    21.09 19:00 Tambov - Rostov 2
    22.09 11:30 Orenburg - Lokomotiv x
    22.09 14:00 Dinamo - Sochi 1
    22.09 16:30 Arsenal Tula - Ural x
    22.09 19:00 CSKA - Krasnodar 2

  8. #88
    kogemustega alkohoolik Kasutaja manalamees avatar
    Liitus foorumiga
    Jul 2011
    Postitusi
    247

    Algupärane

    10. voor

    20.09 17:30 Ufa - Spartak 2
    21.09 14:00 Akhmat - Krylya Sovetov X
    21.09 19:00 Zenit - Rubin 1
    21.09 19:00 Tambov - Rostov 2
    22.09 11:30 Orenburg - Lokomotiv 2
    22.09 14:00 Dinamo - Sochi 1
    22.09 16:30 Arsenal Tula - Ural 1
    22.09 19:00 CSKA - Krasnodar X
    kunagi pole olnd,et midagi polnd

  9. #89
    Asjahuviline Kasutaja Rögin avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2006
    Postitusi
    356

    Algupärane

    10. voor

    20.09 17:30 Ufa - Spartak 2
    21.09 14:00 Akhmat - Krylya Sovetov 2
    21.09 19:00 Zenit - Rubin 1
    21.09 19:00 Tambov - Rostov 2
    22.09 11:30 Orenburg - Lokomotiv 2
    22.09 14:00 Dinamo - Sochi 1
    22.09 16:30 Arsenal Tula - Ural 1
    22.09 19:00 CSKA - Krasnodar 1

  10. #90
    Põrandaalune panustaja Kasutaja telekavaataja avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2004
    Postitusi
    13 427

    Algupärane

    10. voor


    20.09 17:30 Ufa - Spartak x
    21.09 14:00 Akhmat - Krylya Sovetov x
    21.09 19:00 Zenit - Rubin 1
    21.09 19:00 Tambov - Rostov x
    22.09 11:30 Orenburg - Lokomotiv x
    22.09 14:00 Dinamo - Sochi 1
    22.09 16:30 Arsenal Tula - Ural 1
    22.09 19:00 CSKA - Krasnodar x
    Balaball - Первое ток-шоу о спорте на русском в Прибалтике/ Esimene Baltimaade talk-show spordist vene keeles

    Эпизод 23/ Episood 23- Balaball on külas Vlasiy Sinyavskiyl/ Балабол в гостях у Власия Синявского

    telekavaataja.blogabet.com

  11. #91
    Eesti koondislane Kasutaja Drogba avatar
    Liitus foorumiga
    Feb 2004
    Postitusi
    1 648

    Algupärane

    10. voor

    20.09 17:30 Ufa - Spartak 2
    21.09 14:00 Akhmat - Krylya Sovetov X
    21.09 19:00 Zenit - Rubin 1
    21.09 19:00 Tambov - Rostov X
    22.09 11:30 Orenburg - Lokomotiv 2
    22.09 14:00 Dinamo - Sochi X
    22.09 16:30 Arsenal Tula - Ural X
    22.09 19:00 CSKA - Krasnodar 1

  12. #92
    In ya face!
    Liitus foorumiga
    May 2006
    Postitusi
    739

    Algupärane

    10. voor


    20.09 17:30 Ufa - Spartak 2
    21.09 14:00 Akhmat - Krylya Sovetov 1
    21.09 19:00 Zenit - Rubin 1
    21.09 19:00 Tambov - Rostov 2
    22.09 11:30 Orenburg - Lokomotiv 2
    22.09 14:00 Dinamo - Sochi 1
    22.09 16:30 Arsenal Tula - Ural x
    22.09 19:00 CSKA - Krasnodar x

  13. #93
    Asjahuviline Kasutaja kemal1 avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2004
    Postitusi
    1 704

    Algupärane

    10. voor


    20.09 17:30 Ufa - Spartak 2
    21.09 14:00 Akhmat - Krylya Sovetov x
    21.09 19:00 Zenit - Rubin 1
    21.09 19:00 Tambov - Rostov 2
    22.09 11:30 Orenburg - Lokomotiv 2
    22.09 14:00 Dinamo - Sochi 1
    22.09 16:30 Arsenal Tula - Ural 1
    22.09 19:00 CSKA - Krasnodar 1

 
 

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud