Lehekülg 3, kokku 3 EsimeneEsimene 123
Näidatakse tulemusi 41 kuni 55, kokku 55
  1. #41
    Eesti koondislane Kasutaja Drogba avatar
    Liitus foorumiga
    Feb 2004
    Postitusi
    1 639

    Algupärane

    5. voor

    10.08 14:00 Orenburg - Tambov 2
    10.08 19:00 Krasnodar - Rubin 1
    10.08 19:00 Dinamo Moskva - Zenit 2
    11.08 14:00 Arsenal Tula - Ufa X
    11.08 16:30 Lokomotiv Moskva - Ural 1
    11.08 19:00 CSKA Moskva - Sochi 1
    11.08 21:30 Akhmat - Spartak 2
    12.08 20:00 Rostov - Krylja Sovetov 1

  2. #42
    In ya face!
    Liitus foorumiga
    May 2006
    Postitusi
    721

    Algupärane

    5. voor


    10.08 14:00 Orenburg - Tambov 2
    10.08 19:00 Krasnodar - Rubin 1
    10.08 19:00 Dinamo Moskva - Zenit 2
    11.08 14:00 Arsenal Tula - Ufa 1
    11.08 16:30 Lokomotiv Moskva - Ural 1
    11.08 19:00 CSKA Moskva - Sochi 1
    11.08 21:30 Akhmat - Spartak 1
    12.08 20:00 Rostov - Krylja Sovetov 1

  3. #43
    cantankerous Kasutaja Tofoa avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 1970
    Postitusi
    16 491

    Algupärane

    5. voor

    10.08 14:00 Orenburg - Tambov 1
    10.08 19:00 Krasnodar - Rubin 1
    10.08 19:00 Dinamo Moskva - Zenit 2
    11.08 14:00 Arsenal Tula - Ufa x
    11.08 16:30 Lokomotiv Moskva - Ural 1
    11.08 19:00 CSKA Moskva - Sochi 1
    11.08 21:30 Akhmat - Spartak 2
    12.08 20:00 Rostov - Krylja Sovetov 1
    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

  4. #44
    Bradolf Pitler Kasutaja Mõnuagent 007 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2004
    Postitusi
    22 573

    Algupärane

    11.08 14:00 Arsenal Tula - Ufa 1
    11.08 16:30 Lokomotiv Moskva - Ural 1
    11.08 19:00 CSKA Moskva - Sochi 1
    11.08 21:30 Akhmat - Spartak 2
    12.08 20:00 Rostov - Krylja Sovetov 1

  5. #45
    Põrandaalune panustaja Kasutaja telekavaataja avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2004
    Postitusi
    13 203

    Algupärane

    Kasutaja Rögin stabiilsus on midagi unikaalset.

    1 2 3 4 5 Total
    manalamees 3 6 5 6 5 25
    Ev0luti0n 5 6 5 3 5 24
    Tofoa 5 7 3 3 5 23
    telekavaataja 4 6 2 3 6 21
    Rögin 4 4 4 4 4 20
    Mõnuagent007 3 4 4 4 4 19
    kemal1 0 3 4 6 6 19
    Drogba 2 4 3 4 5 18
    Navas 0 5 6 4 0 15
    Balaball - Первое ток-шоу о спорте на русском в Прибалтике/ Esimene Baltimaade talk-show spordist vene keeles

    Эпизод 21/ Episood 21- Balaball on külas Vadim Dobi˛al ja Sillamäe Kalevil/ Balaball в гостях у Вадима Добижы и Силламяэвского Калева

    telekavaataja.blogabet.com

  6. #46
    Põrandaalune panustaja Kasutaja telekavaataja avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2004
    Postitusi
    13 203

    Algupärane

    6. voor

    16.08 20:00 Orenburg - Sochi
    17.08 14:00 Ural - Krylya Sovetov
    17.08 19:00 Zenit - Akhmat
    18.08 14:00 Rubin - Arsenal Tula
    18.08 16:30 Tambov - Krasnodar
    18.08 16:30 Ufa - Rostov
    18.08 19:00 Dinamo - Lokomotiv
    19.08 20:00 Spartak - CSKA
    Balaball - Первое ток-шоу о спорте на русском в Прибалтике/ Esimene Baltimaade talk-show spordist vene keeles

    Эпизод 21/ Episood 21- Balaball on külas Vadim Dobi˛al ja Sillamäe Kalevil/ Balaball в гостях у Вадима Добижы и Силламяэвского Калева

    telekavaataja.blogabet.com

  7. #47
    Eesti koondislane Kasutaja Drogba avatar
    Liitus foorumiga
    Feb 2004
    Postitusi
    1 639

    Algupärane

    6. voor

    16.08 20:00 Orenburg - Sochi X
    17.08 14:00 Ural - Krylya Sovetov X
    17.08 19:00 Zenit - Akhmat 1
    18.08 14:00 Rubin - Arsenal Tula X
    18.08 16:30 Tambov - Krasnodar 2
    18.08 16:30 Ufa - Rostov 2
    18.08 19:00 Dinamo - Lokomotiv 2
    19.08 20:00 Spartak - CSKA 1

  8. #48
    Eesti koondislane Kasutaja Navas avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2017
    Postitusi
    1 287

    Algupärane

    6. voor

    16.08 20:00 Orenburg - Sochi 2
    17.08 14:00 Ural - Krylya Sovetov 1
    17.08 19:00 Zenit - Akhmat 1
    18.08 14:00 Rubin - Arsenal Tula x
    18.08 16:30 Tambov - Krasnodar 2
    18.08 16:30 Ufa - Rostov 1
    18.08 19:00 Dinamo - Lokomotiv 2
    19.08 20:00 Spartak - CSKA x

  9. #49
    kogemustega alkohoolik Kasutaja manalamees avatar
    Liitus foorumiga
    Jul 2011
    Postitusi
    237

    Algupärane

    6. voor

    16.08 20:00 Orenburg - Sochi 1
    17.08 14:00 Ural - Krylya Sovetov 1
    17.08 19:00 Zenit - Akhmat 1
    18.08 14:00 Rubin - Arsenal Tula X
    18.08 16:30 Tambov - Krasnodar 2
    18.08 16:30 Ufa - Rostov 2
    18.08 19:00 Dinamo - Lokomotiv 2
    19.08 20:00 Spartak - CSKA X
    kunagi pole olnd,et midagi polnd

  10. #50
    Bradolf Pitler Kasutaja Mõnuagent 007 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2004
    Postitusi
    22 573

    Algupärane

    6. voor

    16.08 20:00 Orenburg - Sochi x
    17.08 14:00 Ural - Krylya Sovetov 1
    17.08 19:00 Zenit - Akhmat 1
    18.08 14:00 Rubin - Arsenal Tula x
    18.08 16:30 Tambov - Krasnodar 2
    18.08 16:30 Ufa - Rostov x
    18.08 19:00 Dinamo - Lokomotiv 2
    19.08 20:00 Spartak - CSKA x

  11. #51
    Asjahuviline Kasutaja Rögin avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2006
    Postitusi
    344

    Algupärane

    6. voor

    16.08 20:00 Orenburg - Sochi 1
    17.08 14:00 Ural - Krylya Sovetov 1
    17.08 19:00 Zenit - Akhmat 1
    18.08 14:00 Rubin - Arsenal Tula 2
    18.08 16:30 Tambov - Krasnodar 2
    18.08 16:30 Ufa - Rostov 2
    18.08 19:00 Dinamo - Lokomotiv 2
    19.08 20:00 Spartak - CSKA 2

  12. #52
    cantankerous Kasutaja Tofoa avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 1970
    Postitusi
    16 491

    Algupärane

    6. voor

    16.08 20:00 Orenburg - Sochi x
    17.08 14:00 Ural - Krylya Sovetov 1
    17.08 19:00 Zenit - Akhmat 1
    18.08 14:00 Rubin - Arsenal Tula 1
    18.08 16:30 Tambov - Krasnodar x
    18.08 16:30 Ufa - Rostov x
    18.08 19:00 Dinamo - Lokomotiv 2
    19.08 20:00 Spartak - CSKA x
    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

  13. #53
    Põrandaalune panustaja Kasutaja telekavaataja avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2004
    Postitusi
    13 203

    Algupärane

    6. voor


    16.08 20:00 Orenburg - Sochi x
    17.08 14:00 Ural - Krylya Sovetov 1
    17.08 19:00 Zenit - Akhmat 1
    18.08 14:00 Rubin - Arsenal Tula x
    18.08 16:30 Tambov - Krasnodar 2
    18.08 16:30 Ufa - Rostov x
    18.08 19:00 Dinamo - Lokomotiv x
    19.08 20:00 Spartak - CSKA 2
    Balaball - Первое ток-шоу о спорте на русском в Прибалтике/ Esimene Baltimaade talk-show spordist vene keeles

    Эпизод 21/ Episood 21- Balaball on külas Vadim Dobi˛al ja Sillamäe Kalevil/ Balaball в гостях у Вадима Добижы и Силламяэвского Калева

    telekavaataja.blogabet.com

  14. #54
    In ya face!
    Liitus foorumiga
    May 2006
    Postitusi
    721

    Algupärane

    6. voor


    16.08 20:00 Orenburg - Sochi x
    17.08 14:00 Ural - Krylya Sovetov 1
    17.08 19:00 Zenit - Akhmat 1
    18.08 14:00 Rubin - Arsenal Tula 1
    18.08 16:30 Tambov - Krasnodar 2
    18.08 16:30 Ufa - Rostov 2
    18.08 19:00 Dinamo - Lokomotiv 2
    19.08 20:00 Spartak - CSKA 2

  15. #55
    Asjahuviline Kasutaja kemal1 avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2004
    Postitusi
    1 682

    Algupärane

    6. voor


    16.08 20:00 Orenburg - Sochi -
    17.08 14:00 Ural - Krylya Sovetov x
    17.08 19:00 Zenit - Akhmat 1
    18.08 14:00 Rubin - Arsenal Tula 1
    18.08 16:30 Tambov - Krasnodar 2
    18.08 16:30 Ufa - Rostov 2
    18.08 19:00 Dinamo - Lokomotiv 2
    19.08 20:00 Spartak - CSKA x

 
 

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud