320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Pealehe kommentaarium

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Täitsa LOL.
    sigpic

    Kommentaar


      #17
      Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
      Hobuste nali oli Öööst inspireeritud aga ühe teise foorumlase poolt realiseeritud.

      APOELi nali on samuti ühe veidi vähem tuntud foorumlase leiutis, kes paraku viimasel ajal enam väga palju foorumisse ei satu. Eesti jalgpall on igatahes ainus, mille vastu ta huvi on tundnud siin foorumis. Väga kirju kuju.
      Kui sa mind mõtlesid, siis paraku ma pole selle väljendi autor - lugu seal oli nõnda, et keegi uudise kommenteerija vajutas päris mitu krda enteri ja tema kommentaar uudise alla läks vist kümnekordselt. Uudis ise oli küll Ojamaaga seotud.
      Mina lihtlsat kopipastisin selle edasi vastavasse alamfoorumisse, kuna suurt ilmselt mul polnud tollal midagi teha.

      Ja eesti jalgpalli vastu huvi oli vaid tööalane

      Parimat

      Kommentaar


        #18
        Algselt postitas Ratnikov Vaata postitust
        Kui sa mind mõtlesid, siis paraku ma pole selle väljendi autor - lugu seal oli nõnda, et keegi uudise kommenteerija vajutas päris mitu krda enteri ja tema kommentaar uudise alla läks vist kümnekordselt. Uudis ise oli küll Ojamaaga seotud.
        Mina lihtlsat kopipastisin selle edasi vastavasse alamfoorumisse, kuna suurt ilmselt mul polnud tollal midagi teha.

        Ja eesti jalgpalli vastu huvi oli vaid tööalane

        Parimat
        Ehk siiski levitajana võid au enda peale võtta.
        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

        Kommentaar


          #19
          Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
          Ehk siiski levitajana võid au enda peale võtta.
          Ei taha

          Kommentaar


            #20
            Kuskohast see hobustega palju saavutamise nali tuli?

            Kommentaar


              #21
              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
              Kuskohast see hobustega palju saavutamise nali tuli?
              Algselt postitas ööö Vaata postitust
              Lgp.marcello.Ma olen kunagi väga tihedalt tegelenud hobustega ja nendega midagi ka saavutanud.Sina oma kommidega aga meenutad tihti sellist klappid-peas traavlit,kes oma ninaotsast eriti kaugemale ei näe.
              10tähemärki

              Kommentaar


                #22
                Ustal kammib? Postitab oma koroonajama igale poole.
                et temas tmingid man of the matchi küll ei tehta sellepärast,sest kui aus olla ega ta ju midagi väga erilist seal ei teinud,viis aint portugali poolfinaali

                Kommentaar


                  #23
                  Algselt postitas Väravavaht Vaata postitust
                  Ustal kammib? Postitab oma koroonajama igale poole.
                  Ei midagi uut siin päikese all.
                  The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                  Kommentaar


                    #24
                    Oot SN, te päriselt ka lasete ühel hullul niimoodi möllata? See pole mingi sõnavabadus, vaid reaalne spämm ja risu.

                    Kommentaar


                      #25
                      Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                      Oot SN, te päriselt ka lasete ühel hullul niimoodi möllata? See pole mingi sõnavabadus, vaid reaalne spämm ja risu.
                      Huvitav, kus nüüd tuli vooruse verstapost välja. Sinu enda siinsed ülesastumised foorumis on mul kenasti salvestatud, kui aeg käes, eks siis saab juristide poole pöördutud.

                      Kommentaar


                        #26
                        Algselt postitas urmar Vaata postitust
                        Huvitav, kus nüüd tuli vooruse verstapost välja. Sinu enda siinsed ülesastumised foorumis on mul kenasti salvestatud, kui aeg käes, eks siis saab juristide poole pöördutud.
                        Oot, kas Urmar solvus, et ma talle peni ütlesin? Kas on oodata Sarve meili mu postkasti? Vaesekene

                        Kommentaar


                          #27
                          Algselt postitas urmar Vaata postitust
                          Huvitav, kus nüüd tuli vooruse verstapost välja. Sinu enda siinsed ülesastumised foorumis on mul kenasti salvestatud, kui aeg käes, eks siis saab juristide poole pöördutud.
                          Tra mis kajakas

                          Kommentaar


                            #28
                            Taavi Usta • 35 min
                            Soccernet saab mult kohtukutse kui ta mu siit välja viskab...

                            Kaua veel läheb?

                            Kommentaar


                              #29
                              Usta on jälle käärinud papayat ampsanud?

                              See vend on ju täielikus tsüklis: https://www.facebook.com/taavi.usta/...1109417276148/

                              Kommentaar


                                #30
                                Mingi kohtu teema on päevakorras. Kõigepealt Urmar ja nüüd Taavi Usta Soccerneti kommentaariumis. Kas nende kahe inimese vahel saab ka paralleele tõmmata? Eks igaüks otsustagu ise.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X