320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Bundesliga 2021/22

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Ibanez Vaata postitust
    Sa oled Bundesliiga ikka täiega käsile võtnud.
    No Saksamaa on ses osas lihtne, et Deutsche Posti saidilt saab osta marke ja need välja printida. Ja lisaks sellele sealsed klubid ka saadavad vastu. Sinna olen saatnud mingi 30 kirja, neist 15 on tagasi tulnud positiivse vastusega (erandid Eintracht ja Bayern, kus tulid niisama mängijakaardid). Üldse pole siiani reageerinud Borussia Dortmund, Wolfsburg, Union ja Hertha, Bochum, Köln. Kaks korda on reageerinud Hoffenheim ja Augsburg.

    Prantsusmaale saatsin 20 kirja, neist kaks on tagasi tulnud. Marseille saatis SUUUURE tiimipostri ja Kevin Gameiro tuli Strasbourgist.

    Tšehhi kõrgliigasse saatsin vist kümme kirja. Tagasi tuli positiivselt Sparta, Slavia (x2) ja Viktoria Plzen.

    Šveitsi läks kümme, siiani tulnud St. Gallenist ja FC Wilist.

    Inglismaale saatsin mingi viis-kuus. Neist ainsana on vastanud Man City.

    Hispaaniasse läks kümme, siiani pole midagi.

    Lätis läks viis, tulnud üks (RFS).

    Eestist läks 10, tulnud üks (viljandi Tulevik)

    Ukrainas saatsin viis, tulnud ainult Zorya Luganskist.

    Itaaliasse saatsin üle-eelmine nädal kümme kirja. Siiani pole veel tulnud.

    Ehk long live Saksamaa liiga!

    Ja kui keegi satub välismaale või elab välismaal, siis, noh, tooge mulle marke! Tasu ülekandega

    Kommentaar


      Mittesaatnute nimekirjast saab maha tõmmata 1. FC Kölni, mille ridadest tulid austerlase Louis Schaubi ja slovaki Andrej Duda allkirjad. Kummalisel kombel tuli kiri ka 2. Bundesliga tiimilt Darmstadtilt, kus olid ümbrikus Luca Pfeiffer ja Benjamin Goller. Ilmselt läksin vahepeal nii hoogu, et saatsin igaks juhuks 2. liigasse ka kirju. Ühesõnaga Saksamaa jalka on tore!

      P.S. Meenus, et Darmstadtile saatsin kirja, kui olin nende mängu Saksamaa karikas kommenteerinud. Pfeiffer koksas seal värava ja puha.

      Kommentaar


        Eduka kolmapäeva tõestuseks saab maha kriipsutada mittesaatjate seast ka Borussia Dortmundi. Saabusid Thorgan Hazard ja Mahmoud Dahoudi allkirjad. Et postkast oleks pilgeni täis, siis selle eest hoolitses muidugi FC Flora, aga see pole päris Bundesliga teema.



        Kui fifabinis nokitseda, siis saaks päris seksika koosseisu: https://www.futbin.com//21/squad/9384515

        P.S. Dortmundile olin vahepeal veel proovinud, aga marki vaadates, siis see saabund kiri oli sellest kõige esimesest ehk juuni lõpus läinud laarist. Seega on sealt jäänud veel vastamata Wolfsburg ja Stuttgart (küll tuli sealt Hitzlsperger). Hilisemast pundist on tulemata Bochum, mõlemad Berliini mansad. Lisaks mingi posu teise liiga parimaid ja mõned hilisemad kordussaadetised. Peab ilmselt järgmisel kuul uue hooaja tippe vaatlema hakkama.

        Kommentaar


          Bundesliga koduleht andis mingi hetk välja sümboolse koosseisu, kus laamendas üsna tugevalt Jahn Regensburgi meeskond. Täna tuli siis ka sealsed kolm sümbolisti postkasti. Sarpreet Singh, Scott Kennedy ja Benedikt Gimber. Selline mõnusa nullindate alguse vaibiga autogrammikaart, aga, noh, töötab ikka.



          The race for promotion is more intense than ever in Bundesliga 2, with up to half the division in the running. But who as stood out alongside the league's top scorer Guido Burgstaller? We take a closer look...

          P.S. hässtääg kolmapäev

          P.P.S. keegi neist kolmest on nüüd mu 300. autogramm.

          Kommentaar


            BVB ilmselt sai pildid trükikojast välja ja hakkas kõiki saatma. Sain Fantasysse täitsa nitšeka ründaja, aga ta on kahjuks katki Lisaks Bellinghamile ja Haalandile oli postkastis ka Jakub Pešek Praha Spartast.

            Kolmapäev on endiselt Eestis postipäev.

            Kommentaar


              Mõtlesin, et näitan poisile Haalandi väravaid, aga ta teatas, et ta vaatab parem Minecrafti. Wengeril on ikka pikk tee selle jalka populariseerimisega ees.

              Kommentaar


                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                Mõtlesin, et näitan poisile Haalandi väravaid, aga ta teatas, et ta vaatab parem Minecrafti. Wengeril on ikka pikk tee selle jalka populariseerimisega ees.
                Näita paljast porgandit.

                Kommentaar


                  Ühesõnaga ma siin vahepeal ostsin jälle 10 marki Saksamaale ja avastasin enda plaani nõrga koha. Ma pole kirja pannud, et kellele ma juba olen kirjutanud. Ühesõnaga täna saabus täiendus Fantasy tiimile Mainzist, kuid seda mitte niivõrd ründajate näol, vaid väravavaht, noor varukeskkaitsja ja vinge korealane. Aga selles osas olen suhtkoht hämmaris, et igasugu Burkhartite, Onisiwode jms kõrval reaalselt küsisin neid tüüpe või pandi üsna loovalt kombo kokku?



                  Vahepeal on hakanud laekuma kunagi varasügisel saadetud Šveitsi kirjad ja täieneb ka 2. Bundesliga parimate nimekiri. Paderbornist küsisin küll Sven Michelit ka, aga tema oma ei tulnud, kuid see-eest tema ründepartner Kai Pröger, keskkaitsja Jasper van der Werff ja väravavaht Jannik Huth. BLi kodulehe andmeil on viimase kahe näol selle hooaja senise sümboolse koosseisu liikmega.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                    Ühesõnaga ma siin vahepeal ostsin jälle 10 marki Saksamaale ja avastasin enda plaani nõrga koha. Ma pole kirja pannud, et kellele ma juba olen kirjutanud. Ühesõnaga täna saabus täiendus Fantasy tiimile Mainzist, kuid seda mitte niivõrd ründajate näol, vaid väravavaht, noor varukeskkaitsja ja vinge korealane. Aga selles osas olen suhtkoht hämmaris, et igasugu Burkhartite, Onisiwode jms kõrval reaalselt küsisin neid tüüpe või pandi üsna loovalt kombo kokku?



                    Vahepeal on hakanud laekuma kunagi varasügisel saadetud Šveitsi kirjad ja täieneb ka 2. Bundesliga parimate nimekiri. Paderbornist küsisin küll Sven Michelit ka, aga tema oma ei tulnud, kuid see-eest tema ründepartner Kai Pröger, keskkaitsja Jasper van der Werff ja väravavaht Jannik Huth. BLi kodulehe andmeil on viimase kahe näol selle hooaja senise sümboolse koosseisu liikmega.

                    https://www.instagram.com/p/CWYTXmtttg5/
                    Zentner ja Lee on väärt täiendused, eriti esimene.

                    Kommentaar


                      Kuna Augsburg on ülilahe ja andis Bayernile molli, siis tulid täna sealt Andi Zeqiri, Robert Gumny ja viimasel ajal loomanud Reece Oxford. Kölnist sai jõudu keskväljale ehk Ellyes Shkiri ja Jonas Hector. Proovisin esmakordselt ka Saksamaa jalkaliidu käest küsida, noh, Manuel Neuerit ikka ei saatnud, kuid Timo Werner on ka täitsa tibens

                      Kommentaar


                        Kaks päeva liiga hilja tuli Hoffenheimist Ilhas Bebou (ja ka Robert Skov). Bebou lõi siis eelmisel nädalal enda karjääri esimese kübara ja oleks fantasys asset olnud.


                        Kolmapäeval laekus kiri ka HSV-st, kuid koonrid olid Josha Vagnomani ja Stephan Ambrosiuse kaardid prinditud allkirjaga saatnud ja see ei lähe mitte.

                        Neljakümnest saadetud kirjast on tänaseks tulnud tagasi 26. Ainsana on parem protsent Tšehhi liigasse saadetud kümnel kirjal, kus on tagasi tulnud kaheksa. Viimati Michal Kadlec, kes käis kolmel eri EMil.

                        Kommentaar


                          RB Leipzigist tuli ka üle pika aja uus kiri. Erinevalt teistest klubidest, saadavad nad ainult ühe korraga, mis on ühe võrra samas rohkem, kui Bayern. Seekord tuli siis Emil Forsberg. https://www.instagram.com/p/CXOYoWet67o/

                          Senimaani on siis endiselt vastuseta:
                          Union Berlin
                          Wolfsburg
                          Hertha Berlin
                          Bochum
                          Stuttgartist tuli ainult spordidirektor, aga pole tulnud ühtegi mängijat.

                          Kommentaar


                            Bundesliga fännid nõustuvad?

                            Instagram

                            Twitter

                            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                            telekavaataja.blogabet.com

                            Kommentaar


                              Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                              Bundesliga fännid nõustuvad?

                              Täna tuli just pool aastat pärast saatmist kiri Union Berlinist, kus muuhulgas ka Christoph Trimmeli autogramm, mistap oskan öelda, et ta pole ju see hooaeg pooltes mängudes väljakulegi pääsenud? https://www.instagram.com/p/CX02sMntbno/

                              Muusosas, et parimas koosseisus võiks ikka mingi kaitsev poolik ka olla.

                              Seni on Bundesligast vastuseta

                              Wolfsburg
                              Hertha Berlin
                              Bochum
                              Stuttgart

                              Kommentaar


                                küsid kellegi konkreetse autogrammi või suvavandid sobivad ka?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X