320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Bundesliga 2021/22

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #76
    Android ilmselt jah. Minu jaoks pole vahet kas äpist või kanalist - enamasti vaatad niikuinii netflixi, youtube vms. Ja täiesti vahet pole, kas pean valima source ja siis teise puldiga kanaleid panema või esimest puldid valid äpi ja siis seal valid n-ö spordikanali. Minu jaoks on oluline, et näeksin ilma katkestusteta (st halvad striimid) oma lemmikliiga mänge.
    Mia san mia

    Kommentaar


      #77
      Mina võtsin viaplay kasutusse, oma vanale telekale ma ostsin odava MI boxi kunagi tunamullu vahele ja seal on Android TV app olemas. Ausaltöeldes see hind muidugi seda contentit, mis seal on väga ei õigusta aga kuna mu laps avastas, et Viaplays on ka mingi Nick Jr. multikate vaatamise võimalus, siis enam loobuda ka lihtsalt ei saa vist :P

      Mis Viaplay BL ülekandeid puudutab, siis see kommentaari osa on minujaoks natuke hägune, on mängud kus soccernetlased kommenteerivad, siis on mängud kus on inglise keelne kommentaar ja ma sattusin ka mängule kus kommentaar üldse puudus. Muud suurt sealt vaadata pole kui just Championship või snooker ei meelita. Näis mis selle NHL'iga saab kui uus hooaeg hakkab.

      http://www.last.fm/user/kurat_

      Kommentaar


        #78
        Algselt postitas Kurat Vaata postitust
        Mina võtsin viaplay kasutusse, oma vanale telekale ma ostsin odava MI boxi kunagi tunamullu vahele ja seal on Android TV app olemas. Ausaltöeldes see hind muidugi seda contentit, mis seal on väga ei õigusta aga kuna mu laps avastas, et Viaplays on ka mingi Nick Jr. multikate vaatamise võimalus, siis enam loobuda ka lihtsalt ei saa vist :P

        Mis Viaplay BL ülekandeid puudutab, siis see kommentaari osa on minujaoks natuke hägune, on mängud kus soccernetlased kommenteerivad, siis on mängud kus on inglise keelne kommentaar ja ma sattusin ka mängule kus kommentaar üldse puudus. Muud suurt sealt vaadata pole kui just Championship või snooker ei meelita. Näis mis selle NHL'iga saab kui uus hooaeg hakkab.
        See ilma kommentaarita on vist 2. BL.

        Kommentaar


          #79
          Algselt postitas Kurat Vaata postitust
          Muud suurt sealt vaadata pole kui just Championship või snooker ei meelita. Näis mis selle NHL'iga saab kui uus hooaeg hakkab.
          Eurokarikad on ka.
          Instagram

          Twitter

          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

          telekavaataja.blogabet.com

          Kommentaar


            #80
            Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
            Eurokarikad on ka.
            CL, EL ja Konverents?

            Algselt postitas Mõnuagent 007
            See ilma kommentaarita on vist 2. BL.
            See tundub õige olema tõesti, sest BL 2 väga palju ei vaata aga sai tõesti pilk üle lastud korraks.

            http://www.last.fm/user/kurat_

            Kommentaar


              #81
              Algselt postitas Kurat Vaata postitust
              CL, EL ja Konverents?
              Minuteada küll. Eks septembris ole näha, mis ulatuses seda tuleb.
              Instagram

              Twitter

              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

              telekavaataja.blogabet.com

              Kommentaar


                #82
                Ma avastain kus juures, et minu 8 aastat vanal televiisoril onka Viaplay äpp olemas. Jube aeglane küll, iga valiku tegemise järel saab 3-4 sekundit oodata. Aga noh, nagu ütlesin, mu helesinine unistus oleks kogu TV ühest tarkvarast kätte saada, olgu see siis televiisori, TV-teenuse või chromecast vms äpp, vahet pole.
                Ehk iseenesest annaks oma praeguse teenusepakkuja TV kinni keerata ning ainult Viaplay peale minna.. kui ta ainult nii aeglaen poleks.
                BVB - Vaprus

                Kommentaar


                  #83
                  Viaplay minuarust ERR asju ei duubelda näiteks.

                  http://www.last.fm/user/kurat_

                  Kommentaar


                    #84
                    Algselt postitas Kurat Vaata postitust
                    Mina võtsin viaplay kasutusse, oma vanale telekale ma ostsin odava MI boxi kunagi tunamullu vahele ja seal on Android TV app olemas. Ausaltöeldes see hind muidugi seda contentit, mis seal on väga ei õigusta aga kuna mu laps avastas, et Viaplays on ka mingi Nick Jr. multikate vaatamise võimalus, siis enam loobuda ka lihtsalt ei saa vist :P

                    Mis Viaplay BL ülekandeid puudutab, siis see kommentaari osa on minujaoks natuke hägune, on mängud kus soccernetlased kommenteerivad, siis on mängud kus on inglise keelne kommentaar ja ma sattusin ka mängule kus kommentaar üldse puudus. Muud suurt sealt vaadata pole kui just Championship või snooker ei meelita. Näis mis selle NHL'iga saab kui uus hooaeg hakkab.
                    Viaplay foorumi teemas ma panen iga kuu kirja, et mis mängud meil eesti keeles tulevad.
                    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                    Kommentaar


                      #85
                      Kuidas tänavu piletitega lood on? Kui tahaks oktoobri alguses minna Bundesligat vaatama, siis mis reaalsed variandid on?
                      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                      Kommentaar


                        #86
                        Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                        Kuidas tänavu piletitega lood on? Kui tahaks oktoobri alguses minna Bundesligat vaatama, siis mis reaalsed variandid on?
                        Sa ju nüüd meediategelane. Küsi akret, saad tasuta õlut juua ja puha.

                        Kommentaar


                          #87
                          Vahepeal olen saatnud jälle kilogrammide kaupa kirju Saksamaale, aga vist on veidi sandisti, sest väga ei taha need tagasi tulla. Mine tea, kas neil on muudel klubidel (v.a. Augsburg) mingi nimekiri, et üks kiri per season.

                          Ühesõnaga vahepeal on laekunud järgnevaid pilte allkirjadega.

                          Esmalt võtsin ette Schalke, sest sinna oli veel jäänud noori ja andekaid, kuid sealt peagi jalgalaskvaid mängijaid. Enne suvise üleminekuakna lõppu tulid sedaviisi Schalke noorkolmik Rabbi Matondo, Malick Thiaw ja Matthew Hoppe.



                          Mingi hetk Viaplayst 1. Bundesligat vaadates mainiti seal, et PraSi lemmikmängija Thomas Hitzlsperger on nüüd tähtis nimi kontorisügavustes ja sai kiri saadetud. Vastus tuli veidi üle nädalaga. https://www.instagram.com/p/CTuuHzAM..._web_copy_link

                          Aga täna laekus autogramme ka Fortuna Düsseldorfist, kus mängib Kreeka koondise vasakkaitsja Koutris ja Jaapaniga OMil poolfinaalini välja tüürinud kaitsev poolik Ao Tanaka. https://www.instagram.com/p/CT1z0Q6M..._web_copy_link

                          Koutrise kõige vingem episood karjäärist pärineb muidugi siit:

                          Kommentaar


                            #88
                            Hitzlspergeriga seoses, et äkki oskate siin targemad bundesliga vaatajad veel näiteid tuua 90ndate ja 00ndate staaridest, kes oleks mingi klubi funktsionääriks?

                            Kommentaar


                              #89
                              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                              Hitzlspergeriga seoses, et äkki oskate siin targemad bundesliga vaatajad veel näiteid tuua 90ndate ja 00ndate staaridest, kes oleks mingi klubi funktsionääriks?
                              Matthias Sammer (BvB)
                              Hasan Salihamidžić (Bayern)
                              Oliver Kahn (Bayern)
                              Mark van Bommel (VfL Wolfsburg)
                              Oliver Neuville (Mönchengladbach)
                              Fredi Bobic (Hertha BSC )

                              Rohkem ei oska nimetada kohe.

                              Kommentaar


                                #90
                                Algselt postitas Pints Vaata postitust
                                Matthias Sammer (BvB)
                                Hasan Salihamidžić (Bayern)
                                Oliver Kahn (Bayern)
                                Mark van Bommel (VfL Wolfsburg)
                                Oliver Neuville (Mönchengladbach)
                                Fredi Bobic (Hertha BSC )

                                Rohkem ei oska nimetada kohe.
                                Sammer, Neuville ja Bobic on nende mängijakarjäärist täitsa autogrammina olemas. Või, noh, Sammer oli siis juba treener.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X