Lehekülg 1, kokku 2 12 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 35
    Reservmängija Kasutaja tudeng avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2010

Algupärane Oliver Jürgens (Hellas Verona, Itaalia)

Sõltumatu mõtleja
    Liitus foorumiga
    May 2005

Algupärane

Väga hea, loodetavasti tuleb nüüd vähemalt koduigatsusest ka koondisesse.

Meeskonnaliige Kasutaja sibierski avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2005

Algupärane

Kas nüüd see kõige õigem klubi sai sellest ulmelisest listist, kust poiss kõik läbi käis, aga loodetavasti läheb kõik hästi ning Oliver saab kõvasti oma lemmikpositsioonil mänguaega, lüüa väravaid ja anda väravasööte! Edu Oliver Jürgens!
    //

Professionaal
    Liitus foorumiga
    Apr 2014

Algupärane

U17 liiga teises divisjonis? Kokkuta managament suutis taaskord erakordse pasa kokku keerata?

Eesti koondislane Kasutaja Nasfal avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2011

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas rahvaspordipäev Vaata postitust
    U17 liiga teises divisjonis? Kokkuta managament suutis taaskord erakordse pasa kokku keerata?
    Ma arvan, et ikkagi u19nes hakkab mängima ja Itaalias ju noored liiguvad koguaeg nii, et kui seal kõmmutama kõvasti hakkab, siis see on ainult hetkeline vahepeatus.

analrapist Kasutaja eika avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas rahvaspordipäev Vaata postitust
    Asjad on sul natuke sassis. U17 mängib teist regiooni, kus vastas on teiste seas Atalanta, Milani, Interi ja Cagliari noored (14 tiimist 9 on kõrgliigatiimide noored). Primavera ehk U19 mängib tõepoolest tugevuselt teisel tasemel, aga sealgi on pooled meeskonnad Serie A klubide noortesatsid (Milan, Parma, Udinese jne). Huvitav muidugi, et kas poiss hakkab kohe Primaveras endast 3-4 aastat vanemate vastu peale saama või teeb esimese aasta rohkem omavanustega. Primaverasats on iseensest päris rahvusvaheline, sest teiste seas ees on ootamas lätlane, kaks rootslast, kaks poolakat jne.

Professionaal
    Liitus foorumiga
    Jun 2013

Algupärane

https://www.instagram.com/p/B2MlAOfCp-_/

U19 eest paistab värav kirjas
    Iga spordiharrastaja suitsetab kvaliteetset - paberosse

I see them, they run. Kasutaja oku avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2001

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Jormma Vaata postitust
    https://www.instagram.com/p/B2MlAOfCp-_/

U19 eest paistab värav kirjas
    See on U17. U19 hooaega algab laupäeval.
    League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

Asjahuviline
    Liitus foorumiga
    Jun 2013

Algupärane

Talendikas vend küll, aga mina aru ei saa, et miks ta teile nii korda läheb? Tundub, et selline Vastsuki masti vend, kes eesti keelt ei räägi ega tahagi rääkida ning Eesti noortekoondisi esindada ei soovi...

Asjahuviline Kasutaja ericbana avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas ltltl Vaata postitust
    Talendikas vend küll, aga mina aru ei saa, et miks ta teile nii korda läheb? Tundub, et selline Vastsuki masti vend, kes eesti keelt ei räägi ega tahagi rääkida ning Eesti noortekoondisi esindada ei soovi...
    +1. See vana jätab küll täiesti külmaks hetkel. Enne kui ta tõsiselt välja ei näita, et Eestit esindada tahab.

Amatöör
    Liitus foorumiga
    Jun 2012

Algupärane

Te olete temaga muidu isiklikult suhelnud, et teate, et ta ei räägi eesti keelt ja ei soovi koondisi esindada? Ma täitsa erapooletult küsin.

Ise olen temaga suhelnud ja täitsa räägib eesti keelt ja täitsa tahab ka koondises olla.

Asjahuviline Kasutaja ericbana avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas irvitaja Vaata postitust
    Te olete temaga muidu isiklikult suhelnud, et teate, et ta ei räägi eesti keelt ja ei soovi koondisi esindada? Ma täitsa erapooletult küsin.

Ise olen temaga suhelnud ja täitsa räägib eesti keelt ja täitsa tahab ka koondises olla.
    Miks siis ei ole olnud viimasel ajal siis koondises? Need isa poolt toodud põhjendused on küll korralikud udutamised tundunud.

analrapist Kasutaja eika avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Minu meelest on see hiljuti 16 aastaseks saanud poisi ümber käima tõmmatud saag üks nõmedamaid teemasid üldse, mis jalgpalliajakirjanikud sellel aastal teinud on. Kool, mängud mitmel rindel, testimised, väsimus ja muu sitt on minu meelest väga legit põhjus, miks noortekoondisest eemale jääda.

1903 Kasutaja Punkt avatar
    Liitus foorumiga
    May 2005

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas eika Vaata postitust
    Minu meelest on see hiljuti 16 aastaseks saanud poisi ümber käima tõmmatud saag üks nõmedamaid teemasid üldse, mis jalgpalliajakirjanikud sellel aastal teinud on. Kool, mängud mitmel rindel, testimised, väsimus ja muu sitt on minu meelest väga legit põhjus, miks noortekoondisest eemale jääda.
    +1

On need põhjused, mis need on - laps ei ole avaliku huvi objekt, kellelt avalikkusel oleks õigus midagi nõuda. Mitmeid negatiivse kuvandiga artikleid sel teemal treida ning pidevalt torkida.. tundub vähemalt mulle üsna näotu.
    Cholo's different and so are the players: he's really sticking it to them and they're not rebelling. I've never seen them like this. Others had tried but failed. No other man could have united Atlético like Simeone has: a former club captain and double winner, an idol who always promised to return, his status is untouchable.

Professionaal Kasutaja Mattis98 avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2014

Algupärane

Korduvalt on Instagrammis üles näidanud toetust Eesti koondistele.

Liitus foorumiga
    Oct 2001

Algupärane

Neid vahepealseid ltltl ja selle teise tüübi plärtsatusi ära ei saa koristada siit vä? Piinlik on lugeda.

Eesti koondislane Kasutaja Sambaz avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2015

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas oku Vaata postitust
    Neid vahepealseid ltltl ja selle teise tüübi plärtsatusi ära ei saa koristada siit vä? Piinlik on lugeda.
    Mis tsensuuri sa üritad nüüd saavutada? Kõigil on olukorrast oma arvamus, olgu ta siis milline iganes.

Liitus foorumiga
    Oct 2001

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
    Mis tsensuuri sa üritad nüüd saavutada? Kõigil on olukorrast oma arvamus, olgu ta siis milline iganes.
    Ei, tsensuur on paha loomulikult. Kindlasti on parem kui see mõttevahetus alles jääb ja kunagi tulevikus on tore lugeda kuidas aktsendipolitsei vene keelse kodukeelega alaealise eesti keele külge võttis ja sellest või millestki muust tuletas, et noorsand ei soovi eesti koondist esindada.
    Üldiselt ongi kõige lahedam minna mingisse teemasse ja hakata sonima, et nahhui te üldse arutate siin mingit teemat, mis ei peaks üldse kedagi huvitama, sest mind see ei huvita. Ja üldsegi. +1

Eesti koondislane Kasutaja Linnupoja avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2013

Algupärane

Kutt paugutab väravaid igast otsast. Ilmselgelt oli õige otsus mitte koondist aidata ja vahet ei ole mis põhjustel see oli. Talenti täis. Edasi!
    joo vett ja ära punasega üle tee mine!

Professionaal Kasutaja Faraday avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2014

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas ltltl Vaata postitust
    Teemaga absoluutselt kursis ei ole, aga fakte teab loopida igasse ilmakaarde. Kahjuks jääb üha enam silma selline aukoodeksi kadumine, inimesed ei võta vastutust oma tegude või sõnade ees. Selline lahmimine võiks vähemalt autorile füüsiliselt valus olla vms.

Aga teemasse.. Miks peavad kõik noored pallurid Eestis ühte radapidi käima? On see noortekoondiste tallamine üleüldse mingisugune garantii edukaks karjääriks? Pakub Eesti koondis mõne legendi hindamatuid õpetusi, millest ilma jäämine arengut silmnähtavalt pidurdab? Või peaks eesmärk olema tigedate netikommentaatorite meele järgi olla?

Jürgens on näidanud, et on vähemalt Eesti mastaabis eriline mängija. Ta on valinud teise, vähemkäidud raja. Minu silmis on see tähendusrikas - lambakarjast eraldumine näitab asjatundlikkust võimaluste ärakasutamisel. Kutt on kõigest 16-aastane, talendikas, töökas ning jumal tänatud, nüüdsest välismaal.

Miks peaks keegi siia teemasse postitama? Sest lisaks ülalmainitule on Jürgens vaatemänguline pallur ning kindlasti leidub inimesi, kes soovivad olla kursis tema tegemistega.
    Fábio Coentrão
    Hay método en su locura

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud