320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Oliver Jürgens (Dunajska Streda DAC, Slovakkia)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Oliver Jürgens (Dunajska Streda DAC, Slovakkia)

    https://soccernet.ee/artikkel/ametli...bi-akadeemiaga

    Last edited by Kasper; 21.09.22, 03:26.

    #2
    Väga hea, loodetavasti tuleb nüüd vähemalt koduigatsusest ka koondisesse.

    Kommentaar


      #3
      Edu, Oliver Jürgens!
      //

      Kommentaar


        #4
        U17 liiga teises divisjonis? Kokkuta managament suutis taaskord erakordse pasa kokku keerata?

        Kommentaar


          #5
          Algselt postitas rahvaspordipäev Vaata postitust
          U17 liiga teises divisjonis? Kokkuta managament suutis taaskord erakordse pasa kokku keerata?
          Ma arvan, et ikkagi u19nes hakkab mängima ja Itaalias ju noored liiguvad koguaeg nii, et kui seal kõmmutama kõvasti hakkab, siis see on ainult hetkeline vahepeatus.

          Kommentaar


            #6
            Algselt postitas rahvaspordipäev Vaata postitust
            U17 liiga teises divisjonis? Kokkuta managament suutis taaskord erakordse pasa kokku keerata?
            Asjad on sul natuke sassis. U17 mängib teist regiooni, kus vastas on teiste seas Atalanta, Milani, Interi ja Cagliari noored (14 tiimist 9 on kõrgliigatiimide noored). Primavera ehk U19 mängib tõepoolest tugevuselt teisel tasemel, aga sealgi on pooled meeskonnad Serie A klubide noortesatsid (Milan, Parma, Udinese jne). Huvitav muidugi, et kas poiss hakkab kohe Primaveras endast 3-4 aastat vanemate vastu peale saama või teeb esimese aasta rohkem omavanustega. Primaverasats on iseensest päris rahvusvaheline, sest teiste seas ees on ootamas lätlane, kaks rootslast, kaks poolakat jne.

            Kommentaar


              #7


              U19 eest paistab värav kirjas
              Iga spordiharrastaja suitsetab kvaliteetset - paberosse

              Kommentaar


                #8
                Algselt postitas Jormma Vaata postitust
                https://www.instagram.com/p/B2MlAOfCp-_/

                U19 eest paistab värav kirjas
                See on U17. U19 hooaega algab laupäeval.
                League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

                Kommentaar


                  #9
                  Talendikas vend küll, aga mina aru ei saa, et miks ta teile nii korda läheb? Tundub, et selline Vastsuki masti vend, kes eesti keelt ei räägi ega tahagi rääkida ning Eesti noortekoondisi esindada ei soovi...

                  Kommentaar


                    #10
                    Algselt postitas ltltl Vaata postitust
                    Talendikas vend küll, aga mina aru ei saa, et miks ta teile nii korda läheb? Tundub, et selline Vastsuki masti vend, kes eesti keelt ei räägi ega tahagi rääkida ning Eesti noortekoondisi esindada ei soovi...
                    +1. See vana jätab küll täiesti külmaks hetkel. Enne kui ta tõsiselt välja ei näita, et Eestit esindada tahab.

                    Kommentaar


                      #11
                      Te olete temaga muidu isiklikult suhelnud, et teate, et ta ei räägi eesti keelt ja ei soovi koondisi esindada? Ma täitsa erapooletult küsin.

                      Ise olen temaga suhelnud ja täitsa räägib eesti keelt ja täitsa tahab ka koondises olla.

                      Kommentaar


                        #12
                        Algselt postitas irvitaja Vaata postitust
                        Te olete temaga muidu isiklikult suhelnud, et teate, et ta ei räägi eesti keelt ja ei soovi koondisi esindada? Ma täitsa erapooletult küsin.

                        Ise olen temaga suhelnud ja täitsa räägib eesti keelt ja täitsa tahab ka koondises olla.
                        Miks siis ei ole olnud viimasel ajal siis koondises? Need isa poolt toodud põhjendused on küll korralikud udutamised tundunud.

                        Kommentaar


                          #13
                          Minu meelest on see hiljuti 16 aastaseks saanud poisi ümber käima tõmmatud saag üks nõmedamaid teemasid üldse, mis jalgpalliajakirjanikud sellel aastal teinud on. Kool, mängud mitmel rindel, testimised, väsimus ja muu sitt on minu meelest väga legit põhjus, miks noortekoondisest eemale jääda.

                          Kommentaar


                            #14
                            Algselt postitas eika Vaata postitust
                            Minu meelest on see hiljuti 16 aastaseks saanud poisi ümber käima tõmmatud saag üks nõmedamaid teemasid üldse, mis jalgpalliajakirjanikud sellel aastal teinud on. Kool, mängud mitmel rindel, testimised, väsimus ja muu sitt on minu meelest väga legit põhjus, miks noortekoondisest eemale jääda.
                            +1

                            On need põhjused, mis need on - laps ei ole avaliku huvi objekt, kellelt avalikkusel oleks õigus midagi nõuda. Mitmeid negatiivse kuvandiga artikleid sel teemal treida ning pidevalt torkida.. tundub vähemalt mulle üsna näotu.
                            Coraje, corazón y cojones.

                            Kommentaar


                              #15
                              Korduvalt on Instagrammis üles näidanud toetust Eesti koondistele.

                              Kommentaar

                              Working...
                              X