320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Oliver Jürgens (Dunajska Streda DAC, Slovakkia)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Hei postimees !

    Siiski ei olnud tegu esimeste väravatega itaalias...
    Iga spordiharrastaja suitsetab kvaliteetset - paberosse

    Kommentaar


      Algselt postitas Jormma Vaata postitust
      Hei postimees !

      Siiski ei olnud tegu esimeste väravatega itaalias...
      https://sport.postimees.ee/6907068/r...imesed-varavad
      Kõik kvaliteetsed ajakirjanikud lahkuvad toimetusest ja nüüd teevad spordiuudiseid mingid inimesed kes muidu on poliitikaajakirjanikud v mingi muu teema....arvan mina. Ükski normaalne spordiajakirjanik poleks sellist viga teinud.
      Ela ja tunne, et elad
      see on kõige lihtsam
      filosoofia, mis toimib
      sule silmad ära vaata
      tagasi, hinga sügavalt ja
      hüppa üle iseenda varju
      tule koos minuga.

      Kommentaar


        Algselt postitas molbert
        Nonii, nagu Pohlaku jutust selgus siis tegu on vene perega ja võib juhtuda et ta Eesti koondist ei hakkagi esindama.
        Tore, et tulla said, Siil.
        "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
        These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

        Kommentaar


          Algselt postitas molbert
          Nonii, nagu Pohlaku jutust selgus siis tegu on vene perega ja võib juhtuda et ta Eesti koondist ei hakkagi esindama.
          mina sain aru et koondisest hetkel loobutakse et korralikus klubis pro leping teenida ja ülejäänud oli Aivaril vandenõu keerutamine.
          Iga spordiharrastaja suitsetab kvaliteetset - paberosse

          Kommentaar


            Räägitakse siin sellest, et Jürgens sihib juba vaikselt Venemaa koondise poole ja ma saan täitsa aru temast. Hetkel ei kaasatud teda enne Itaaliasse minemist isegi Eesti U-17 koondisesse, kuigi tema asemel oleks ehk Šapovalov olnud ainuke parem mängija seal ning see pole ka kindel. Milline tunne valdaks inimest ennast kui teda koondisesse enne Itaaliasse minemist ei tahetud, kuigi tase oli täiesti olemas? Nüüd kui järsku Itaalias tegusid teeb ja AS Romasse sai, siis alles tullakse rääkima, et üritasime endast parima anda aga kurat ei saanud ikka kätte. Muidugi ei taha ta enam koondisesse tulla ja ausalt öeldas saan aru miks ta ka Venemaa koondist peaks kaalutlema. Ambitsioon on poisil olemas ja kui enne teda koondisesse ei tahetud, siis miks ta peaks nüüd tahtma ise tulla siia kust teda enne välja puksiti.

            Kommentaar


              Algselt postitas plain Vaata postitust
              Räägitakse siin sellest, et Jürgens sihib juba vaikselt Venemaa koondise poole ja ma saan täitsa aru temast. Hetkel ei kaasatud teda enne Itaaliasse minemist isegi Eesti U-17 koondisesse, kuigi tema asemel oleks ehk Šapovalov olnud ainuke parem mängija seal ning see pole ka kindel. Milline tunne valdaks inimest ennast kui teda koondisesse enne Itaaliasse minemist ei tahetud, kuigi tase oli täiesti olemas? Nüüd kui järsku Itaalias tegusid teeb ja AS Romasse sai, siis alles tullakse rääkima, et üritasime endast parima anda aga kurat ei saanud ikka kätte. Muidugi ei taha ta enam koondisesse tulla ja ausalt öeldas saan aru miks ta ka Venemaa koondist peaks kaalutlema. Ambitsioon on poisil olemas ja kui enne teda koondisesse ei tahetud, siis miks ta peaks nüüd tahtma ise tulla siia kust teda enne välja puksiti.
              Millest sa räägid? Norbert Hurt on igaks kogunemiseks Jürgensile kutse saatnud. See Venemaa koondise jutt on ka pläma - ta on Eesti poiss.
              Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
              Algselt postitas taku*
              Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

              Kommentaar


                Kas ei kutsutud, või ei tulnud kutse peale kohale?

                e: Kasper juba vastas.
                Algselt postitas plain Vaata postitust
                Räägitakse siin sellest, et Jürgens sihib juba vaikselt Venemaa koondise poole ja ma saan täitsa aru temast. Hetkel ei kaasatud teda enne Itaaliasse minemist isegi Eesti U-17 koondisesse, kuigi tema asemel oleks ehk Šapovalov olnud ainuke parem mängija seal ning see pole ka kindel. Milline tunne valdaks inimest ennast kui teda koondisesse enne Itaaliasse minemist ei tahetud, kuigi tase oli täiesti olemas? Nüüd kui järsku Itaalias tegusid teeb ja AS Romasse sai, siis alles tullakse rääkima, et üritasime endast parima anda aga kurat ei saanud ikka kätte. Muidugi ei taha ta enam koondisesse tulla ja ausalt öeldas saan aru miks ta ka Venemaa koondist peaks kaalutlema. Ambitsioon on poisil olemas ja kui enne teda koondisesse ei tahetud, siis miks ta peaks nüüd tahtma ise tulla siia kust teda enne välja puksiti.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Kasper Vaata postitust
                  Millest sa räägid? Norbert Hurt on igaks kogunemiseks Jürgensile kutse saatnud. See Venemaa koondise jutt on ka pläma - ta on Eesti poiss.
                  Vabandan jah, jäin selles teemas natuke võhikuks. Nüüd kui järele loen, siis probleem ikkagi seisnes väidetavalt selles, et ta ei kuulunud põhikoosseisu plaanidesse, kuna ta puudus ühistreeningutest ja seetõttu ei tulnud ise Jürgens kohale.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Kasper Vaata postitust
                    Millest sa räägid? Norbert Hurt on igaks kogunemiseks Jürgensile kutse saatnud. See Venemaa koondise jutt on ka pläma - ta on Eesti poiss.
                    Tõmba jüri jürgensile traati ja küsi mis on need täpsed momendid peale "AC Roma fookuse" on milles kokkuleppele ei jõutud. Saab lõpuks teemasse rahu. Number on siin avalikult olemas: https://www.1182.ee/juri-jurgens-fie
                    Iga spordiharrastaja suitsetab kvaliteetset - paberosse

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Jormma Vaata postitust
                      Tõmba jüri jürgensile traati ja küsi mis on need täpsed momendid peale "AC Roma fookuse" on milles kokkuleppele ei jõutud. Saab lõpuks teemasse rahu. Number on siin avalikult olemas: https://www.1182.ee/juri-jurgens-fie
                      See on vale Jüri Jürgens, aga teemas on ju rahu. Kutt pingutab, et teenida Romas profileping ja loodetavasti tulevikus on olukord selle nurga alt muretum ning näeme teda koondise särgis.
                      Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                      Algselt postitas taku*
                      Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Kasper Vaata postitust
                        See on vale Jüri Jürgens, aga teemas on ju rahu. Kutt pingutab, et teenida Romas profileping ja loodetavasti tulevikus on olukord selle nurga alt muretum ning näeme teda koondise särgis.
                        Siiras küsimus. Kas te päris tõsiselt ka usute, et kui Jürgensil kunagi profileping käes, siis koondise esindamisega enam probleeme ei ole? Ma mõtlen siis inimesi, kes teemaga natukenegi rohkem kursis on kui ainult ajakirjanduse vahendusel.

                        Mina tean teemat ainult ajakirjanduse vahendusel ja mul küll sellesse erilist usku ei ole. Tore, kui eksin.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Kasper Vaata postitust
                          See on vale Jüri Jürgens, aga teemas on ju rahu. Kutt pingutab, et teenida Romas profileping ja loodetavasti tulevikus on olukord selle nurga alt muretum ning näeme teda koondise särgis.
                          Nimekaim v, minu viga... Sain ehk valesti aru aga tundus et alates 1:05:00 hakkas jutt mingitest muudest põhjustest lisaks ambitsioonidele klubis.
                          Iga spordiharrastaja suitsetab kvaliteetset - paberosse

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Jormma Vaata postitust
                            Nimekaim v, minu viga... Sain ehk valesti aru aga tundus et alates 1:05:00 hakkas jutt mingitest muudest põhjustest lisaks ambitsioonidele klubis.
                            Ma ka kedagi risti ei löö ja puhtalt spekuleerin, aga u-17 peatreener Hurt, kes on juhtumisi Flora spordidirektor ja Šapa oli Flora suurim välismaine potentsiaal ja Jürgens oli siin ikkagi seotud mingihetk FC Hüpoteetilisega ja saatis Flora pikalt ning eks seal arvata võib, et mingihetk see Šapa eelistamine toimus ja Jürgensi vanemate poolt näeb see siiani väga tugeva solvumisena. Vaadake kasvõi nende edasisi kommentaare teemade all kui hinge nad võtavad kõike, mis seostub Šapa ja Floraga.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                              Siiras küsimus. Kas te päris tõsiselt ka usute, et kui Jürgensil kunagi profileping käes, siis koondise esindamisega enam probleeme ei ole? Ma mõtlen siis inimesi, kes teemaga natukenegi rohkem kursis on kui ainult ajakirjanduse vahendusel.

                              Mina tean teemat ainult ajakirjanduse vahendusel ja mul küll sellesse erilist usku ei ole. Tore, kui eksin.
                              Ma usun küll jah, et näeme teda Eesti koondises.
                              Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                              Algselt postitas taku*
                              Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                              Kommentaar


                                Samas ta saab varsti nõnda vanaks, et U-21s jääbki tõestamata.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X