320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Oliver Jürgens (Dunajska Streda DAC, Slovakkia)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #76
    Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
    Ödegaardid saavad Norra koondises platsile ma ei tea mis vanuses, eesti talendid peavad vist Reali eest põhis hooaja mängima, et nad selle ära teeniks.
    Ma oleks ettevaatlik selle võrdluse toomisega. Ødegaard on pigem näide sellest, kui noormees liiga vara liiga palju kätte sai.

    Kommentaar


      #77
      Algselt postitas uhuu Vaata postitust
      Tõesti midagi lollakamat ei suutnud välja mõelda? See oli ju seoses Eestis tuleva U17 EMiga nädalaid teema kuidas on keeldunud koondise eest mängimisest. Kirjas on ainult üks nootrekoondiste mäng 2018 maist poola U16 vastu.
      Teed muidu vahet koondisel ja u17 koondisel? Proovi teha, järgminekord paistad targem.
      Je suis Nasfal

      Kommentaar


        #78
        Algselt postitas lenc Vaata postitust
        Ma oleks ettevaatlik selle võrdluse toomisega. Ødegaard on pigem näide sellest, kui noormees liiga vara liiga palju kätte sai.
        Ma vaidleks selle koha pealt vastu, et asi oli pigem selles, et temas ei ole messit sees ja ükskõik mis teha oleks tulemus sama olnud.

        Lihtsalt naljakas võtta, et Norra koondisesse saab isegi noor kutt sisse ja meie pasakoondisesse ei saa meie talendid, sest meistriliiga muda tase on parem kui maailma tippklubide oma vms?
        Je suis Nasfal

        Kommentaar


          #79
          Ødegaard on muuseas vahepeal vägagi korralikult käima saanud ja sellel hooajal särab korralikult.

          Kommentaar


            #80
            Vaadata Eesti noorte ründajate praeguseid üleminekuid, siis paari aasta pärast peaks A-koondises korralik konkurents ründe positsioonil tekkima, mis pole üldsegi paha?
            Kas Jürgensil oleks teoorias võimalik ka Venemaa koondist esindada? Nagu mina aru olen saanud, siis Jürgensi vanamees on hr vestiga päris suures raksus. Ilmselge on see, et kui selline asi teoorias on võimalik ja kutt peaks Venemaa koondisesse kutse saama, siis iga vene poiss valiks selle variandi Eesti koondise asemel. Paraku meile eestlastele see pähe ei mahu, puhtalt juba meie ajaloo pärast.

            Kommentaar


              #81
              Lõpeta see rahvuste iba ära.

              Kommentaar


                #82
                No ja mis seal halba on kui mängija eelistab koondise valikul oma etnilist päritolu.

                Kommentaar


                  #83
                  See oli lihtsalt üks huvitav mõttevälgatus, et kas selline asi oleks teoorias võimalik?

                  Kommentaar


                    #84
                    Romaga 3a leping sõlmitud

                    Kommentaar


                      #85
                      Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                      Romaga 3a leping sõlmitud
                      kl 4.20 pilves peaga ei tasu siin teiste laup hommikuid kikki ajada

                      Kommentaar


                        #86
                        Algselt postitas raudidas Vaata postitust
                        kl 4.20 pilves peaga ei tasu siin teiste laup hommikuid kikki ajada
                        Ilmselt scrollis Twitterit.

                        Kommentaar


                          #87
                          Kelly Sildaru tahab võistelda näosaates kuigi mina küll ei lubaks sellisel näosaates võistelda. Mina loodan ks seda, et Kelly Sildarut ei näidata enam Eurovisiooni saates.

                          Kommentaar


                            #88
                            Algselt postitas raudidas Vaata postitust
                            Kelly Sildaru tahab võistelda näosaates kuigi mina küll ei lubaks sellisel näosaates võistelda. Mina loodan ks seda, et Kelly Sildarut ei näidata enam Eurovisiooni saates.
                            Ah?

                            Kommentaar


                              #89
                              Kas keegi seletaks rahulikult & adekvaatselt võhikule , et tegu on umb venekeelse inimesega , kellel on millegipärast puhas Eesti nimi ? Mis taust ja kuidas jne ...

                              Kommentaar


                                #90
                                Algselt postitas MALAGA Vaata postitust
                                Kas keegi seletaks rahulikult & adekvaatselt võhikule , et tegu on umb venekeelse inimesega , kellel on millegipärast puhas Eesti nimi ? Mis taust ja kuidas jne ...
                                Jürgens ei ole umbvenekeelne.
                                Elu on lühike, pidu on pikk.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X