320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Oliver Jürgens (Dunajska Streda DAC, Slovakkia)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas tannn Vaata postitust
    Viaplays hetkel nähtav Inter v Real noored Yurgens nr 9.
    selline draama, nunziatrinilt kenad käärid lisaajal
    Iga spordiharrastaja suitsetab kvaliteetset - paberosse

    Kommentaar


      Kas mees on siis juba vene passiga ?

      Kommentaar


        keegi võiks välja uurida, saab ta siit teemast minema tõsta ja lootused kustutada kui otsustas koondist vahetada. kuigi kurbusega peab tõdema, et vahetamisest pole tegelikult juttu ja pohlakule võiks keegi lõuksi anda.
        Je suis Nasfal

        Kommentaar


          Oot, kui ta Vene passi taotleb, siis ei pea ta Eesti omast loobuma? Kui aga peab, siis jääks ta ilma ju ELi mängija staatusest ja see oleks karjäärile üsna halb, ei?

          Kommentaar


            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
            Oot, kui ta Vene passi taotleb, siis ei pea ta Eesti omast loobuma? Kui aga peab, siis jääks ta ilma ju ELi mängija staatusest ja see oleks karjäärile üsna halb, ei?
            Jalgpallis ei ole mingit Euroopa Liitu... On Uefa liikmesriigid ja Venemaa on üks neist ja Uefa liikmesriikide passid on võrdsed seega klubijalgpalliliselt zero fucks given situatsioon.

            Kommentaar


              Jalgpallis ei ole mingit Euroopa Liitu... On Uefa liikmesriigid ja Venemaa on üks neist ja Uefa liikmesriikide passid on võrdsed seega klubijalgpalliliselt zero fucks given situatsioon.
              Jalgpallis on küll Euroopa Liit, näiteks Hispaania klubi tohib regada tiimi 3 mitte EU mängijat hooajaks, seepärast brassid jne võtavad topeltkodakondsuse.

              Eesti passist loobumisega o0n parem Venemaale mängima minna, kuna siis ta ei loeks neil, kui võõrmängija, seal vist tohib tiimis olla neid 7-8 vms.

              Kommentaar


                Algselt postitas matys Vaata postitust
                Jalgpallis on küll Euroopa Liit, näiteks Hispaania klubi tohib regada tiimi 3 mitte EU mängijat hooajaks, seepärast brassid jne võtavad topeltkodakondsuse.
                Ma igaksjuhuks ei pretendeeri nüüd absoluutsele tõele, aga kas jalgpalli mõistes Venemaa mitte ei kvalifitseeru Hispaanias jne EU alla? Ma oleks nagu suht kindel, et kvalifitseerub

                Kommentaar


                  Ma igaksjuhuks ei pretendeeri nüüd absoluutsele tõele, aga kas jalgpalli mõistes Venemaa mitte ei kvalifitseeru Hispaanias jne EU alla? Ma oleks nagu suht kindel, et kvalifitseerub
                  Mälu järgi ütleks, et sul on Hispaania osas õigus, aga kas Itaalias ei kehtinud see reegel, et võib 1-2 mitte EU mängijat hooaja peale tuua tiimi ja seal ei tehta erandeid ei Venemaale Serbiale jne. Aga jah, väga kindel endas pole, pole kaua Football Manageri mänginud

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                    Ma igaksjuhuks ei pretendeeri nüüd absoluutsele tõele, aga kas jalgpalli mõistes Venemaa mitte ei kvalifitseeru Hispaanias jne EU alla? Ma oleks nagu suht kindel, et kvalifitseerub
                    Ei kvalifitseeru.

                    See on ka üsna loogiline, sest see on minu teada "EU" mitte "Hispaania" üksnes seepärast, et EL seaduste järgi ei tohi piirata tööjõu vaba liikumist liikmesriikide vahel. Need Home-Grown/KTM reeglid lähevad läbi üksnes seepärast, et need mitte ei piira välismaalaste arvu, vaid nõuavad kohalike arvu. Ja need numbrid ei tohi väga suured olla.
                    20 LEGEND

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                      Oot, kui ta Vene passi taotleb, siis ei pea ta Eesti omast loobuma? Kui aga peab, siis jääks ta ilma ju ELi mängija staatusest ja see oleks karjäärile üsna halb, ei?
                      Sünnijärgset ju ära võtta ei saa, teoorias.
                      Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                      Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                      Kommentaar


                        Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                        Sünnijärgset ju ära võtta ei saa, teoorias.
                        Jep. Sellest peab ise loobuma. Enamasti tehakse vaid siis kui võetava kodakondsuse puhul topeltkodakondsus lubatud pole. Eesti põhiseadus ei luba sünnijärgset kodakondsust ära võtta. Kuigi kodakondsusseadus ütleb, et topeltkodakondsus pole lubatud, kehtib reegel "põhiseadus>kodakondsusseadus".

                        Kommentaar


                          Live from Breda Stadium (Sesto San Giovanni), Inter U19 face Juventus on MD4 of Primavera 1 2021/22 #FORZAINTER​ ⚫Live dallo Stadio Breda di Sesto San...


                          laiv
                          Iga spordiharrastaja suitsetab kvaliteetset - paberosse

                          Kommentaar


                            Kas SN ei tahaks teha Jürgensiga mingit intekat ? Tahaks teada mis plaanid siis tulevikus on jms

                            Kommentaar


                              Algselt postitas godzilla Vaata postitust
                              Kas SN ei tahaks teha Jürgensiga mingit intekat ? Tahaks teada mis plaanid siis tulevikus on jms
                              Eespool on räägitud sellest.

                              Kommentaar




                                Alustab pingil.
                                Iga spordiharrastaja suitsetab kvaliteetset - paberosse

                                Kommentaar

                                Working...
                                X