320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Oliver Jürgens (Dunajska Streda DAC, Slovakkia)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Stok
    Kui peaks nimetama kõige noorema koondislase, kes on koondise perse saatnud, siis esimese hooga ei näe Joel Matipist kaugemale, kes oli siis 23 või 24-aastane.
    Mõtlesin tegelikult, et kas keegi on loobunud koondise esindamisest enne debüüdi tegemist. Neid kümnekonna mängu järel loobunuid tärkas pähe endalegi.

    Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
    Mulle tundub, et Pohlak pidas silmas ikkagi seda, et u17 EM-le oli Jürgensi kaasamine keerulisem kui superkarikas Lillekülas. Ja oli võetud taotluslikult delikaatsem joon, et sildu mitte täiesti ära põletada, et tulevikus ta sinise särgi ikkagi selga tõmbaks.
    Mulle tundus pigem, et jutt oli ikkagi selgelt tulevikust. Mis teebki veitsa murelikuks.

    Kommentaar


      Romario sai aru nii nagu minagi sellest sain. Jutt oli lähitulevikust, sest otsiti võimalusi juba praegu Šveitsi laagris käimiseks ja mais finaalturniiril osalemiseks. See, et 16-aastane poiss täiskasvanuna A-koondises ei mängiks või esindaks üldse mõnda teist riiki, polnud absoluutselt teemas.

      Pohlaku avaldas meie saates lihtsalt Jüri Jürgensiga kokku lepitud info, et EM-il pole võimalik osaleda.

      Oliver Jürgensi meelsust pole vaja siin kuidagi kahtluse alla seada või mingeid vandenõusid välja mõelda. Tuletan lihtsalt meelde, mida kutt ise paar kuud tagasi rääkis:
      Ei saa jätta sinult endalt küsimata U17 koondise kohta. Kuidas sa sellele kõigele ise vaatad?
      Kui mind kutsuti, oli alati mingi probleem. Kui oli suvine turniir Leedu, Liechtensteini ja Fääri saartega, olid mul väga-väga olulised sisseastumistestid. Ma ei teadnud siis veel, kas lähen välismaale või jään Eestisse. Meil on väga hea kool, tahtsin sinna jääda.
      Teiste mängude puhul olin reisil, ei saanud kahjuks tulla. Ja kui oli viimane sõprusturniir (septembris Portugali, Sloveenia ja Hispaaniaga – K. J. K.), olid meil klubiga tähtsad mängud, näiteks Interiga liigas. Mind lihtsalt ei lasta sealt keset hooaega tulema. Itaalias see nii käib.

      Oled sa ise klubis rääkinud, et tahaksid koondises käia?

      Olen. Aga ma olen põhiründaja ja nad ei tahtnud minust ilma jääda. Mäng Interiga oli väga oluline, sest nad on teised, meie oleme kolmandad. Võitsime 4:1 (Jürgens lõi selles mängus kübaratriki – K. J. K.).

      Kui mul on vähegi võimalus, pole mingit reisimist või kooli sisseastumist – miks mitte, ma tulen. Aga viimastel kordadel on lihtsalt olnud nii, et raske on olnud tulla. See ei ole alati väga minust sõltunud.

      Eesti U17 koondis mängib tavaliselt ühe puhta ründajaga. Sellele kohale konkureerivad praegu kaks poissi, sina ja Aleksandr Šapovalov. Kuidas sa sellele vaatad?

      Sellega on nii, et … Ma võin ka number kümne peal mängida. Aga siis, kui võistkond on ründav. Meie koondis on ju kaitsvam. Olen kümne peal mänginud, muidugi ma teen siis ka kaitsetööd. Aga see ei ole lihtsalt minu tugevaim külg. Mulle lihtsalt tundub, et sellel positsioonil ma ei saa olla meeskonnale sama kasulik nagu üheksa peal. Selline on muidugi lihtsalt minu arvamus.

      Mul ei ole mitte midagi Aleksandri vastu. See on normaalne konkurents, et me mängime mõlemad sama kohta ja see sobib meile. Kõik on lõpuks treeneri valik ja otsus.

      Suvisel kodusel EM-finaalturniiril tahaksid ju ikka osaleda?

      Kui ütleksin, et ei tahaks, poleks see normaalne. Aga aega veel on, vaatame, kuidas asjad lähevad. Ei taha praegu oma pead sellega liialt vaevata.
      Vahepeal on muutunud nii palju, et ta vahetas klubi ja läks Romasse, kus sihib läbilööki. Muidugi on see kaotus, et Jürgens ei osale finaalturniiril, aga las kutt pingutab rahus oma klubis ja küll teda tulevikus näeme Eesti koondise särgis ka. Pole mõtet ise mingeid fiktsioone luua ja asju ette kujutada.
      Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
      Algselt postitas taku*
      Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

      Kommentaar


        Algselt postitas Kasper Vaata postitust
        Romario sai aru nii nagu minagi sellest sain. Jutt oli lähitulevikust, sest otsiti võimalusi juba praegu Šveitsi laagris käimiseks ja mais finaalturniiril osalemiseks. See, et 16-aastane poiss täiskasvanuna A-koondises ei mängiks või esindaks üldse mõnda teist riiki, polnud absoluutselt teemas.

        Pohlaku avaldas meie saates lihtsalt Jüri Jürgensiga kokku lepitud info, et EM-il pole võimalik osaleda.

        Oliver Jürgensi meelsust pole vaja siin kuidagi kahtluse alla seada või mingeid vandenõusid välja mõelda. Tuletan lihtsalt meelde, mida kutt ise paar kuud tagasi rääkis:


        Vahepeal on muutunud nii palju, et ta vahetas klubi ja läks Romasse, kus sihib läbilööki. Muidugi on see kaotus, et Jürgens ei osale finaalturniiril, aga las kutt pingutab rahus oma klubis ja küll teda tulevikus näeme Eesti koondise särgis ka. Pole mõtet ise mingeid fiktsioone luua ja asju ette kujutada.
        Keegi ei kahtle selles et Oliver sooviks koondist esindada.
        See on see lause mis poleemikat tekitab...


        "Oliveri vanemate usk Eesti jalgpalli tuleb tekitada. Mitte taastada vaid tekitada. Selliste ambitsioonide puhul sa vaatadki Eesti jalgpalli sellise pilguga... Ütleme nii, et Robbeni isa poleks siiapoole vaadanud."
        Iga spordiharrastaja suitsetab kvaliteetset - paberosse

        Kommentaar


          Algselt postitas Jormma Vaata postitust
          Nagu näed siis teemas pole rahu. Sebi õigelt mehelt kommentaar ja konkreetsete küsimsutega. Alles siis saame rahu.

          Kas koondise esindamisest loobuti lisaks karjääri planeerimisele ka põhjusel et ei soovita eestit esindada, peituvad põhjused suhetes koondise ja liidu juhtidega või ikkagi ainult kärjääri planeerimise tõttu ?

          Mina seda Aivari ambitsiooni juttu ka nii kullana ei võtaks. On ju varem kuskilt intekast läbi kõlanud et suhted koondisega on jürgensitel kusised sest Oliver on koondises mänginud küll ja ei saanud seal meeldiva kogumuse osaliseks, sest pandi ta sapovalovi alla keskväljale mis ei ole tema positsioon.(eelistati tipus kutti kes nüüd pigem hetkel kahvatub 60/40 jürgensi kõrval) Hilisemalt olevat veel olnud probleeme trennide külastustega ja koondise kogunemistel viibimisega kus teistele kuttidele tehti järeleandmisi aga jürgensitele ühtegi järeleandmist ei tehtud. Seda on konkreetselt välja öeldud.

          Seda et soovitakse venemaad esindada on Aivari loometeos et varjata ülalmainitut. Kui nüüd tõesti loobutakse eesti esindamisest siis on põhjus pigem selles et kutile on tehtud omajagu liiga, sest kriitilistel ajahetkedel tekkis konkurents teatud agentuuri müügiartikliga.
          Mis järeleandmisi teistele tehti aga Jürgensile ei tehtud?
          Lihtsalt kas mul on midagi vahele jäänud või värskenda mu mälu.
          FC Flora

          Kommentaar


            Algselt postitas fcfloraforever Vaata postitust
            Mis järeleandmisi teistele tehti aga Jürgensile ei tehtud?
            Lihtsalt kas mul on midagi vahele jäänud või värskenda mu mälu.
            Iga spordiharrastaja suitsetab kvaliteetset - paberosse

            Kommentaar


              nii juhtub, kui treenerite ja asjapulkad egod on suuremad kui ühe talendi sobitamine koondisesse. Treenerid ja asjapulgad võiks pigem sammu tagasi astuda ja talendiga arvestada. Vutifännile on täiest savi Hurdast ja Pohlakust. Nad tahavad näha head koondist. Tulevikus

              Kommentaar


                Ma ütlen ka, et see on ikka massive pang jalgpalli liidu inimeste poolt, et ei suudeta sellist talenti isegi EMi finaalturniirile tuua.

                Kommentaar


                  Algselt postitas $$$ Vaata postitust
                  Ma ütlen ka, et see on ikka massive pang jalgpalli liidu inimeste poolt, et ei suudeta sellist talenti isegi EMi finaalturniirile tuua.
                  Kui nüüd uskuda, et seal Pohlak ei häma ja reaalne olukord ongi selline, siis AS Roma oma võimaliku profilepinguga dikteerib ambitsioonika jalgpalluri vaatevinklist ikkagi täiel määral kogu protsessi.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                    Kui nüüd uskuda, et seal Pohlak ei häma ja reaalne olukord ongi selline, siis AS Roma oma võimaliku profilepinguga dikteerib ambitsioonika jalgpalluri vaatevinklist ikkagi täiel määral kogu protsessi.
                    Mulle hetkel tundub nagu mänge AS Roma u17 ja u18 võistkondadel samal ajal pole EMiga ja meeste hooaeg peaks ka suhteliselt läbi olema selleks ajaks, ehk ei näe mis põhjusel teda seal vägisi kinni peaks hoidma. Hooaja ettevalmistus hakkab ka pihta pigem juulis mitte mai lõpp ja juuni algus. EM peaks just rohkem kogemusi ja mänge Jürgensile andma antud olukorras. Muidugi võib-olla hoiab tõesti klubi Jürgensit kinni aga eelnevate põhjuste pärast pigem kahtlen seda.

                    Kommentaar


                      Jürgens laenul pole hetkel üldse?
                      Catalunya is not Spain!

                      Kommentaar


                        On tõesti laenul.
                        I was raped today. Oh, wait, did I say "raped"? I meant to say someone text messaged me.

                        Kommentaar


                          2 väravat ja 2 assisti viimane mäng.

                          Iga spordiharrastaja suitsetab kvaliteetset - paberosse

                          Kommentaar


                            Need siiski veel noorteliiga mängud, seega natuke vara veel hõisata.

                            Neid noori talente on meil ennegi olnud, aga tahaks siiski loota, et tema puhul keskkond arenemiseks õige on ning ka meesteklassideni jõudmiseks ja seal skoorimiseks talenti piisavalt on.
                            May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Maarek Vaata postitust
                              Need siiski veel noorteliiga mängud, seega natuke vara veel hõisata.

                              Neid noori talente on meil ennegi olnud, aga tahaks siiski loota, et tema puhul keskkond arenemiseks õige on ning ka meesteklassideni jõudmiseks ja seal skoorimiseks talenti piisavalt on.
                              Nimeta mõni eesti talent kes selliselt kõmmutanud on.
                              Iga spordiharrastaja suitsetab kvaliteetset - paberosse

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Jormma Vaata postitust
                                Nimeta mõni eesti talent kes selliselt kõmmutanud on.
                                Meil oli kunagi supertalent Kink, kes selles eas juba meeste seas lammutas, aga usun, et tead hästi kaugele tema on jõudnud. Ja tapole meil ainus tulevikutalendiks tituleeritud spordipoiss, kelle talent paraku sinna nooremasse ikka jäigi.

                                Kas sa mõistad, et see on U17 tiim, mille koosseisus ta hetkel mängib?
                                See koosseis juhib üsna turvalise vahega U17 liigat väravatevahega 72:22 ehk keskmiselt on löödud umbes 3.4 väravat mängus, mistõttu poistel on päris head võimalused skoorida. Rõhk sõnal poistel, sest sellest vanusest on täiskasvanute hulka veel VÄGA pikk maa minna, seega vara veel midagi ennustada.

                                Lugematul hulgal Primavera staare on hetkel täiskasvanutena mängimas suht suvalistes tiimides, mis pole isegi kõrgliigas, sest konkurents mängijateturul on armutu.

                                Ma loomulikult oodan, et Oliverist saab kõva mängumees ja väravaid tuleb rohkem kui Operil, aga praegu jälgin siiski tema arengut rahulikult ja ei vaimustu Inter U17 vastu löödud kolmest väravast eriti, sest mängima hakatakse ikkagi meeste hulgas ja seal ei tähenda need asjad enam midagi.
                                May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X