320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Oliver Jürgens (Dunajska Streda DAC, Slovakkia)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #thatsracist
    Ma ei võrrelnud Keita Baldet ja Jürgensit, tõin selle näite kui erinevad need Primavera aastakäigud on pealinnas olnud. Kui Jürgens on tõesti nii suur talent ja jätkab sama hooga suveni, siis on tal väga reaalne võimalus olla see 17 aastane suurlootus U19 meeskonnas, sest konkurents on hetkel hõre.
    Liivaku level hype on see hetk kui keegi teda tõsiselt pakub kohe Dzeko mantlipärijaks, lugege seda Napoli perioodi, puhas kuld on.

    Kommentaar


      Algselt postitas vendetta Vaata postitust
      #thatsracist
      Ma ei võrrelnud Keita Baldet ja Jürgensit, tõin selle näite kui erinevad need Primavera aastakäigud on pealinnas olnud. Kui Jürgens on tõesti nii suur talent ja jätkab sama hooga suveni, siis on tal väga reaalne võimalus olla see 17 aastane suurlootus U19 meeskonnas, sest konkurents on hetkel hõre.
      Liivaku level hype on see hetk kui keegi teda tõsiselt pakub kohe Dzeko mantlipärijaks, lugege seda Napoli perioodi, puhas kuld on.
      nojah, ma lihtsalt näen, et see väike hype täiesti õigustatud hetkel ja isegi kui ta ei ole see lootus järgmiseks aastaks u19s pole ka midagi veel katki.
      Je suis Nasfal

      Kommentaar


        Liivaku kaitseks nii palju, et ega eestlasel ongi sisuliselt võimatu ründava suunitlusega mängijana läbi lüüa, kui silmatorkavad statistilised näitajad puuduvad. Paljuräägitud jalgpalli "DNA" Meil puudub ning see kajastub küllaltki otseselt selles, et ründajad ei tundugi väravaid üldse lüüa tahtvat, suurte vastu umbkaitses istume või siis nagu Minu paljud sõbradki väidavad, et mängu vaatamas käimine on lamp, kuna külm on ja kordust ei näe...

        Pean Jürgensi osalist vene päritolu (ma lihtsalt ei tunne/tea teda absoluutselt, kuid vanemad tunduvad artikli põhjal emavenekeelsed olema) sisuliselt peamiseks asjaoluks, miks lõpuks paistab tekkima keegi, keda ei pea ülekande ajal taga otsima...
        et temas tmingid man of the matchi küll ei tehta sellepärast,sest kui aus olla ega ta ju midagi väga erilist seal ei teinud,viis aint portugali poolfinaali

        Kommentaar



          Täispikka kellelgi?

          Kommentaar


            Algselt postitas Väravavaht Vaata postitust
            Liivaku kaitseks nii palju, et ega eestlasel ongi sisuliselt võimatu ründava suunitlusega mängijana läbi lüüa, kui silmatorkavad statistilised näitajad puuduvad. Paljuräägitud jalgpalli "DNA" Meil puudub ning see kajastub küllaltki otseselt selles, et ründajad ei tundugi väravaid üldse lüüa tahtvat, suurte vastu umbkaitses istume või siis nagu Minu paljud sõbradki väidavad, et mängu vaatamas käimine on lamp, kuna külm on ja kordust ei näe...

            Pean Jürgensi osalist vene päritolu (ma lihtsalt ei tunne/tea teda absoluutselt, kuid vanemad tunduvad artikli põhjal emavenekeelsed olema) sisuliselt peamiseks asjaoluks, miks lõpuks paistab tekkima keegi, keda ei pea ülekande ajal taga otsima...
            Ema on venelanna, isa eestlane.
            "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
            These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

            Kommentaar


              Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
              Ema on venelanna, isa eestlane.
              Pohlak ütles, et rääkis Jürgensi isaga venekeeles ju. Ehk siis temperamenti tuleb ka sealt poolt.

              Kommentaar


                Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
                mitte midagi uut. kirjutatud selle Pohlaku intervjuu põhjal sisuliselt.

                Kommentaar


                  Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                  Pohlak ütles, et rääkis Jürgensi isaga venekeeles ju. Ehk siis temperamenti tuleb ka sealt poolt.
                  Või oli vastupidi...
                  a huinaa.
                  "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                  These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Sihvakas murukarikas Vaata postitust
                    mitte midagi uut. kirjutatud selle Pohlaku intervjuu põhjal sisuliselt.
                    Paywalli taga, aga siiski märkasin, et ei kutsuta, sest peatreener tahab võimalikult vara teada kes tulevad. Sorry, aga talle peaks küll iga nädal kuni turniiri alguseni kutset saatma lootuses, et ta äkki mingi hetk ütleb jah.

                    Massive pang!!!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas $$$ Vaata postitust
                      Paywalli taga, aga siiski märkasin, et ei kutsuta, sest peatreener tahab võimalikult vara teada kes tulevad. Sorry, aga talle peaks küll iga nädal kuni turniiri alguseni kutset saatma lootuses, et ta äkki mingi hetk ütleb jah.

                      Massive pang!!!
                      Ta ongi iga kogunemine kutse saanud. Kahjuks pole õnnestunud kohale tulla. Hetkel pigem mõistetav ka kui on soov Romas läbi lüüa.
                      FC Flora

                      Kommentaar


                        Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
                        Või oli vastupidi...
                        a huinaa.
                        Täpselt nii - a huinaa. Ega sellist imelooma nagu puhast eestlast polegi. Kui omalgi sugupuud sirvida siis leiab eest rootslasi, sakslasi, venelasi, setusi, võrokaid, juute mulke... kõike. Kui oled eestis sündinud ja kasvanud oled ikka eestlane. Kogu see Aivari lahti lastud vandenõu ajab juba oksele. Kõik kommentaariumid on seda täis. Aitäh Aivar !
                        Iga spordiharrastaja suitsetab kvaliteetset - paberosse

                        Kommentaar


                          Algselt postitas fcfloraforever Vaata postitust
                          Ta ongi iga kogunemine kutse saanud. Kahjuks pole õnnestunud kohale tulla. Hetkel pigem mõistetav ka kui on soov Romas läbi lüüa.
                          Sa vist ei lugenud mu postitust põhjalikult. Turniiri alguseni on kui palju aega?
                          Praegu jääb mulje, et ta jääb eemale, sest ei saanud osaleda ettevalmistavas laagris, mis võttaks lisaks turniirile ära palju aega. Eesti ahtas talendipangas on see raiskamine. Ma mõistan miks on vaja eestis mängivatele meestele laduda põhja alla, sest klubides ei tehta seda piisavalt. Aga ta võiks tulla ka avapäevaks kohale ja annaks tiimile endiselt palju juurde.
                          Jah, võib tuua argumendiks, et tiimi sisene läbisaamine, solvumised jne. Aga see ongi MANAGERi töö. Pehmod muidugi hakkama ei saa selliste raskete olukordadega ja mugavam on minna lihtsamat teed alati.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas $$$ Vaata postitust
                            Sa vist ei lugenud mu postitust põhjalikult. Turniiri alguseni on kui palju aega?
                            Praegu jääb mulje, et ta jääb eemale, sest ei saanud osaleda ettevalmistavas laagris, mis võttaks lisaks turniirile ära palju aega. Eesti ahtas talendipangas on see raiskamine. Ma mõistan miks on vaja eestis mängivatele meestele laduda põhja alla, sest klubides ei tehta seda piisavalt. Aga ta võiks tulla ka avapäevaks kohale ja annaks tiimile endiselt palju juurde.
                            Jah, võib tuua argumendiks, et tiimi sisene läbisaamine, solvumised jne. Aga see ongi MANAGERi töö. Pehmod muidugi hakkama ei saa selliste raskete olukordadega ja mugavam on minna lihtsamat teed alati.
                            Ta ei tule kohale, sest jääb koduklubi juurde ja proovib seal lepingut teenida. Milline osa sulle arusaamatuks jääb? Liiga palju päikest kaugel maal?
                            FC Flora

                            Kommentaar


                              Tegemist on Jürgensite enda otsusega.
                              FC Flora

                              Kommentaar


                                Algselt postitas $$$ Vaata postitust
                                Sa vist ei lugenud mu postitust põhjalikult. Turniiri alguseni on kui palju aega?
                                Praegu jääb mulje, et ta jääb eemale, sest ei saanud osaleda ettevalmistavas laagris, mis võttaks lisaks turniirile ära palju aega. Eesti ahtas talendipangas on see raiskamine. Ma mõistan miks on vaja eestis mängivatele meestele laduda põhja alla, sest klubides ei tehta seda piisavalt. Aga ta võiks tulla ka avapäevaks kohale ja annaks tiimile endiselt palju juurde.
                                Jah, võib tuua argumendiks, et tiimi sisene läbisaamine, solvumised jne. Aga see ongi MANAGERi töö. Pehmod muidugi hakkama ei saa selliste raskete olukordadega ja mugavam on minna lihtsamat teed alati.
                                Temast oleks kordades rohkem kasu kui ta teeniks Serie A tipus profilepingu ning klubiliselt areneks meeletult kui see, et ta tuleb u17 esindama ja sellega seaks iseendale tõkkeid. U17 turniiril on nagunii maailma scoutide paremik kohal ning Jürgensi ambitsiooni arvestades, siis kui tal AS Romas see korralik leping soolas ei oleks - oleks ta Maarjamaal ning ennast näitamas. Seega ma usun, et see on väga kaalutletud otsus.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X