320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Jalgpallihaigla kutsub jalgpallinädalale!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Replying to Topic \'Jalgpallihaigla kutsub jalgpallinädalale!\'

    http://joodik.kolhoos.ee/discuss/msgReader$60?mode=topic


    siit saab kohast ka mingi ülevaate
    ise olen käinud ja mitte üks kord,ise ka tegelt mõtlen kas ära mahub,aga eks viimased või siis esimesed lükatakse hoovi
    muidu on üks mõnus koht,kaasa arvatud personal

    veel üks link ehk siis ametlik kodukas(vist)

    http://www.hot.ee/wellington/index.html
    sigpic

    Kommentaar


      #17
      Replying to Topic \'Jalgpallihaigla kutsub jalgpallinädalale!\'

      Lisainfoks teatan ,et siseõues olevale terrassile tõmmatakse telk peale ja sooja annavad gaasi lambid või kuidas neid kutsutakse. Koos ruumidega kokku peaks oma
      200 inimest ja rohkemgi mahutama.
      FCF Forever

      Kommentaar


        #18
        Replying to Topic \'Jalgpallihaigla kutsub jalgpallinädalale!\'

        No sellisel juhul tuleb üks tore laupäev õlle ja jalgpalliga
        Ahjaa, ilmataat vana sinder võiks kah oma läbukraanid kinni keerata.

        Kommentaar


          #19
          Replying to Topic \'Jalgpallihaigla kutsub jalgpallinädalale!\'

          ÜLIlahe aga mis kell ja kus laupäeval kokku saadakse? Ikka Tamme pargis?

          Kommentaar


            #20
            Replying to Topic \'Jalgpallihaigla kutsub jalgpallinädalale!\'

            Argo sa pole seda teemat vist lugenud hästi
            vaevalt et sa leiad pargist keskit kui kõik wellintonis 3 tundi enne mängu hakkavad vastavalt soovile kas hundijalavee või kesvamärjukesega ilmataadi vastu võitlema
            ja naudivad soojas eesti-venemaa mängu suurel ekraani:P
            soovitaks ka sulle Tammsaare pargi asemel sinnakanti oma sammud seada
            sigpic

            Kommentaar


              #21
              Replying to Topic \'Jalgpallihaigla kutsub jalgpallinädalale!\'

              Huvitav-huvitav...mul tekkis siin küsimus, et kas alaealised on kah teretulnud ühiselt aega veetma Wellingtoni?Ehk siis kas inimesed(kui me võime neid niimoodi nimetada), kes on alla 21ne rikuvad seadust (või nende vanemad rikuvad?)kui viibivad siuksel üritusel omapäi ilma hooldajata?
              ja egas alkot nad ometi osta saa?


              P.S. Tean, et te saite mu segasest jutust aru....

              Kommentaar


                #22
                Replying to Topic \'Jalgpallihaigla kutsub jalgpallinädalale!\'

                ... ma arvan et ilmselges alkojoobes alaealiste tõttu võiks jama tulla, aga kui viisakalt ja mõistuse piires mõõdukalt õllet libistada pole hullu....seda ennekõike muidugi alaealise enda seisukohapealt sest järgmine päev ju kooli päev (ma mõtlen ennekõike Belgia afterpartyt)...
                RummaBastards!

                Kommentaar


                  #23
                  Replying to Topic \'Jalgpallihaigla kutsub jalgpallinädalale!\'

                  ...laupäeval alates 11:00 ja kolmapäeval al. 19:00 on Wellingtonis ka profesionaalne näomaalija koos oma värvide ja pintslitega, nii et mõelge julged sõjamaalingud mida oma näol näha soovite ja tibi teeb ära
                  Hind : al. 10.-EEKi lihtsamate piltide puhul ... 60.-EEKi maaling täie näo ulatuses...Tingimis võimalustega

                  P.S. Ta teeb ka tatoosid!!
                  RummaBastards!

                  Kommentaar


                    #24
                    Replying to Topic \'Jalgpallihaigla kutsub jalgpallinädalale!\'

                    Originally posted by tembuu
                    ühiselt aega veetma Wellingtoni?Ehk siis kas inimesed(kui me võime neid niimoodi nimetada), kes on alla 21ne rikuvad seadust (või nende vanemad rikuvad?)kui viibivad siuksel üritusel omapäi ilma hooldajata?
                    Oh suured kuradid küll.. Nõukogude ajast on juba 10 aastat möödas, kuid ikka veel on inimesi, kes arvavad, et alla 21 ei tohi alkot osta. Võib küll, kogu taasiseseivuse aja on selleks piiriks olnud 18 aastat.

                    Temps, ma hakkan siin mõtlema, et... Kui sina olid 20 aastane ja võinuks juba 2 aastat ametlikult poest õlut osta, tundsid ikka leti ees kerget hirmuvärinat?

                    ja egas alkot nad ometi osta saa?
                    Ega\'s sina ometi alla 21 aastaselt näiteks TTÜ ühikas alkot ei pannud?

                    Igatahes...

                    Alo

                    Kommentaar


                      #25
                      Replying to Topic \'Jalgpallihaigla kutsub jalgpallinädalale!\'

                      Originally posted by jansa
                      ...laupäeval alates 11:00 ja kolmapäeval al. 19:00 on Wellingtonis ka
                      (---)
                      P.S. Ta teeb ka tatoosid!!
                      Kohapeal?

                      Kommentaar


                        #26
                        Replying to Topic \'Jalgpallihaigla kutsub jalgpallinädalale!\'

                        .. mine tea äkki teebki - soovid või?
                        RummaBastards!

                        Kommentaar


                          #27
                          Replying to Topic \'Jalgpallihaigla kutsub jalgpallinädalale!\'

                          no selge, hiljemalt kell 11 siis Wellingtoni koos lippude, pasunate ja muude abivahenditega (hundijalavesi, õlle jne).
                          ja alkoholi võib tarbida Eesti Vabariigis alates 18 eluaastast. kangemat osta võib alates 21. mina olen 18, ja krdi uhke selle üle- nii noor ja samas võin juba teha nii mõndagi.
                          ok näeme ja võidame Lillekülas nii laupäeval kui ka kolmapäeval.
                          (ps see on kirjutatud vindise peaga).
                          jee elagu EESTI.

                          Kommentaar


                            #28
                            Replying to Topic \'Jalgpallihaigla kutsub jalgpallinädalale!\'

                            kell üksteist kõik Wellingtoni kahjuks kõik fännid pole veel 18 mina nende hulgas ja jaoks on niigi liiga kulm.
                            Võitlusväljal jääb jänes tagalasse ..kus ta näitab end hea strateegina ..alkoholi möjul muutub ta julgemaks ja agresiivsemaks...

                            Kommentaar


                              #29
                              Replying to Topic \'Jalgpallihaigla kutsub jalgpallinädalale!\'

                              Originally posted by Aabel


                              kell üksteist kõik Wellingtoni kahjuks kõik fännid pole veel 18 mina nende hulgas ja jaoks on niigi liiga kulm.
                              Äkki kirjutaks kuidagi arusaadavamas keeles!

                              Kommentaar


                                #30
                                Replying to Topic \'Jalgpallihaigla kutsub jalgpallinädalale!\'

                                Originally posted by Aabel


                                kell üksteist kõik Wellingtoni kahjuks kõik fännid pole veel 18 mina nende hulgas ja jaoks on niigi liiga kulm.
                                Äkki kirjutaks kuidagi arusaadavamas keeles!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X