320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Jalgpallihaigla kutsub jalgpallinädalale!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    Replying to Topic \'Jalgpallihaigla kutsub jalgpallinädalale!\'

    Tõlgin

    \"Kell 11 olge ikka kõik Wellingtonis! Samas on kahju sellest, et kõik fännid, kaasaarvatud mina,pole veel 18-aastat täis. Kuid praegu on ilm õlle jaoks nii liiga külm.\"

    Aitähh, arve saadan hiljem

    Mõnedega teist kohtume aga kolmapäeval!
    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

    Kommentaar


      #32
      Replying to Topic \'Jalgpallihaigla kutsub jalgpallinädalale!\'

      Originally posted by Martin


      Tõlgin

      \"Kell 11 olge ikka kõik Wellingtonis! Samas on kahju sellest, et kõik fännid, kaasaarvatud mina,pole veel 18-aastat täis. Kuid praegu on ilm õlle jaoks nii liiga külm.\"

      Aitähh, arve saadan hiljem

      Mõnedega teist kohtume aga kolmapäeval!
      Äitahh tõlke eest. Oli hommik ja uni oli kirjutamise ajal hirmus.
      Võitlusväljal jääb jänes tagalasse ..kus ta näitab end hea strateegina ..alkoholi möjul muutub ta julgemaks ja agresiivsemaks...

      Kommentaar


        #33
        Replying to Topic \'Jalgpallihaigla kutsub jalgpallinädalale!\'

        Oli see vast tants ja trall seal täna! Kui nüüd veel keegi hääle kah tagasi annaks, mis ikka päris korralikult lahkus tänu ja
        Jalgpallihaigla patsient #172
        Diagnoos: raskekujuline futboliit

        Kommentaar


          #34
          Replying to Topic \'Jalgpallihaigla kutsub jalgpallinädalale!\'

          Kõikidele ,kes Wellingtonis käisid-- tublid olite ja täna on kõik jälle peaparandusele oodatud ning tasuta Belgia mängu pilet läheb loosimisele.:P
          FCF Forever

          Kommentaar


            #35
            Replying to Topic \'Jalgpallihaigla kutsub jalgpallinädalale!\'

            Mis toimub pubis Eesti-Belgia mängu ajal, kuna äkki kõik ei jaksa staadionile minna jne.(mängu ikka näidatakse seal?)
            Jalgpallihaigla juhatuse liige

            Kommentaar


              #36
              Replying to Topic \'Jalgpallihaigla kutsub jalgpallinädalale!\'

              Jälle elus

              wellington ruulip sajaga




              *kui leian oma raha, tervise ja moistuse, olen jälle kohal*
              *oleme sõbrad edasi*

              Kommentaar


                #37
                Replying to Topic \'Jalgpallihaigla kutsub jalgpallinädalale!\'

                Nuuks...
                elu on karm...

                Kui ma seda oleksin teadnud, et Belgia mängu pileti loosimise juures peab isiklikult kohal olema, oleksin vanaema sünnipäeva vahele jätnud...

                Kommentaar


                  #38
                  Replying to Topic \'Jalgpallihaigla kutsub jalgpallinädalale!\'

                  ytleks siis nii, et laupa oli ysna tagasihoidlik afterparty! sai paar võetud ja siis veel paar ja nii terve õhtu kuni neljani välja!
                  hea töö Kunn, Jansa jt.!!!
                  The other line moves faster.

                  Kommentaar


                    #39
                    Replying to Topic \'Jalgpallihaigla kutsub jalgpallinädalale!\'

                    to Stinger - mängu kannab telekast üle ja seda on loomulikult võimalik ka Wellingtonis kaeda ent parema meelega ootaksime ikka kõikki statkale, et punased kuradid maa alla laulda...

                    to Leida - aga täna ja homme ja kolmapäevalgi veel loositakse prii pääsmeid Est vs. Bel mängule nii et tule aga kohale... shansid õnnelikuks pileti omanikuks saada kui palju..
                    RummaBastards!

                    Kommentaar


                      #40
                      Replying to Topic \'Jalgpallihaigla kutsub jalgpallinädalale!\'

                      ohjah, afterparty oli tõesti vägagi vinge! naisfännidel kindlasti lõbu laialt, sest kohalikud jalgpallitäkud (need, kes need olid, teavad isegi..või siis pigem mitte..) ilmestasid üritust päris korraliku striptiisishowga..

                      ja loomulikult on leidakesest äraütlemata kahju, kohe ei tea, miks on nii, et sellistel ilusatel plondinkadel kohe üldse ei vea..


                      Kommentaar


                        #41
                        Replying to Topic \'Jalgpallihaigla kutsub jalgpallinädalale!\'

                        jah, shansid, et minu ennustus kaks korda kastist välja tuleb, on ülisuured. Pealegi on minu puhul tegemist mittepealinlasega, niiet Wellington jääb täna-homme minust küll puutumata.
                        Palju õnne õnnelikele piletivõitjatele!

                        Kommentaar

                        Working...
                        X