320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti - Valgevene (06.09.2019 @ A. Le Coq Arena)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Annan 5+

    Kommentaar


      [QUOTE=Mehhanisaator;1949019][QUOTE=
      Waat. Kaotaks moti, mäng ei olnud nii hull, no vsjo jasna. Eestlased võtavad seda väljavilistamist üli dramaatiliselt. Ma elan 90 min ikka kaasa, lähen järgmine mäng karjun jälle hääle ära. Ning kui mul pole isegi õigust oma pahameelt peale sitta mängu välja näidata, või õigemini eestlased ei näita, siis see on täitsa lamp. Issand, vilistasime oma tiimi pihta, omg. “Valgevene vastu ju mingid hetked mängust olid okeid”. Sellepärast ma tõingi välja, et sinusuguste pärast ongi kõik emmis. Pehmod ja ludrid, kelle ambitsioon jääbki sinna tasemele, vohh, suutsime mingid hetked kodus Valgevenele vastu saada küll. No mis asja. Plaksutage edasi ja tundke rõõmu selle üle, kui me kodus vahest Valgevenelt jne. viigi saame. Siis on rõõmustamist rohkematel juhtudel. Ainult selliste ambitsioonidega me kunagi turniirile ei jõua.


      [/QUOTE]

      Ja sa tahad öelda, et meeskond mängiks Hollandi vastu paremini kui nad oleks eelmises mängus välja vilistatud? Ma võin olla "pehmo ja ludri", aga no ei usu seda. Ei usu.

      Uue fännirühmituse loomisel soovin aga siiralt edu. Vb ongi aeg natuke tormi teeklaasis tekitada. Aga kui sa tood välja eeskujudena balkani riigid, siis ma võtan kogu seda asja teatud muigega. Näen juba vaimusilmas vihaseid mehi, kered paljad, vilistamas Klavanile ja Zenjovile, sest kuradid ei suutnud jälle Lätit võita. Aga sellegipoolest edu.

      Kommentaar


        Algselt postitas fcfloraforever Vaata postitust
        Mehhaka kriitika on kohati aus.
        Eeslauljana olen ka ise tõdenud, et repertuaar on lühike ja vajaks värskendust.
        Paraku endal pole aega olnud, et midagi head juurde genereerida.
        Soovitaksin alustada mõne uue laulu välja pakkumisest. Olen täiesti kindel, et JH on uuendustele avatud hea mõttega igati kaasa tulev.
        Viimastel mängudel olen proovinud ka rohkem koordineeritust sisse tuua lihtsa plaksutamise näol.
        Samuti plaan taas salli keerutamine taaselustada.
        Valgevene mängu 68.minutil plaksutamise osa ka läbi teleekraani kõlas täitsa hästi ja küljed ka kenasti kaasas.
        Suurim probleem minu arvates on see, et enamus otsatribüünist, kas siis ei tea või ei teadvusta seda, et on olemas eeslaulja. Ma ei oska öelda, kas on olnud puudulik kommunikatsioon või inimestel pole lihtsalt aimu, kuidas fännitribüün toimima peaks. Ehk mõlemat. Kindlasti mitte aga seliselt, et igast nurgast võtab keegi jälle erineva hüüde/laulu lahti, mis kahjuks viimasel mängul liigagi tihti taas juhtus ja lõpuks joriseb üks pool ühte ning teine pool teist joru. Loomulikult võib üheks põhjuseks ka olla see, et jätkuvalt pole meil esindusstaadionil kohta, kus eeslaulja oleks kogu sektorile nähtav ning kuuldav ja minu arvates on seda praegusel moel (ilma spetsiaalse kõrgenduseta ja ruuporita või mikrofonita) ka veidi keeruline teha. Et see on koht, kus tegelikult ei ole vaja jalgratast leiutada. Piisab vaid sellest, et vaadata miks ja kuidas head grupeeringud toimivad. Ja luua selleks eelduseks. See, et kogu sektor oleks võimeline koos laulma või kasvõi ühiselt plaksutama, on hetkel utoopia, aga nii halvad reede õhtul küll olla ei saa kui viimati. Repertuaar on ka loomulikult igav ja ega ei kutsugi kaasa möllama ning vajaks ammu värskendamist, aga nagu ma olen aru saanud, siis koondisemängul üritatakse pigem hoida eestlaslikku konservatiivsest joont, mis välistab välismaal toimivad emotsionaalsed ja head kütet andvad erinevad ole-ole/shalllalala viisid. Ja ega ilmselt rahvuskoondise jaoks polekski selline kopeerimine õige.

        Kommentaar


          Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
          Seoses JH ja fänlusega on peas küpsenud selline idee, et luua otsatribüünile uus fännigrupp JH kõrvale.
          See on umbes kõige napakam koht, kus mingi grupp asuma peaks, kuid kuna välismaal tehakse, siis selgitamine võimatu :P
          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

          Kommentaar


            Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
            Waat. Kaotaks moti, mäng ei olnud nii hull, no vsjo jasna. Eestlased võtavad seda väljavilistamist üli dramaatiliselt. Ma elan 90 min ikka kaasa, lähen järgmine mäng karjun jälle hääle ära. Ning kui mul pole isegi õigust oma pahameelt peale sitta mängu välja näidata, või õigemini eestlased ei näita, siis see on täitsa lamp. Issand, vilistasime oma tiimi pihta, omg. “Valgevene vastu ju mingid hetked mängust olid okeid”. Sellepärast ma tõingi välja, et sinusuguste pärast ongi kõik emmis. Pehmod ja ludrid, kelle ambitsioon jääbki sinna tasemele, vohh, suutsime mingid hetked kodus Valgevenele vastu saada küll. No mis asja. Plaksutage edasi ja tundke rõõmu selle üle, kui me kodus vahest Valgeveneltjne. viigi saame. Siis on rõõmustamist rohkematel juhtudel. Ainult selliste ambitsioonidega me kunagi turniirile ei jõua.
            Kuule, ma saan aru, et Sul testosteroon möllab, pole kaua saanud ja vb ema ka lapsena ei kallistanud piisavalt.
            Ja siis tundub nii macho-romantiline mingisugune karvaste meeste karm toetus ja kõik kes ei ole valmis revolutsiooniliselt barrikaadidele tõusma, autosid katusele keerama ja peldikuid segi peksma on mõttetud "pehmod ja ludrid kes ongi põhjuseks miks asjad perses on"...

            Aga vasta palun lihtsale küsimusele -
            keda/mida Sa välja vilistasid (ja teisi välja vilistama kutsud)?
            - peatreenerit (kellel oli see esimeseks mänguks) ?
            - jalgpalliliitu (kes on laiemas pildis kogu kodumaise vuti eest vastutav)?
            - mehi kes väljakul käisid, sest nad on sitad?
            - mehi kes väljakul käisid, sest nad ei pingutanud?

            Kui vilistad jalgpalliliitu välja, siis see tundub nagu vale koht, sest ma pole kindel, kas keegi kõrvalseisjatest aru saab. Nagu need kelle pihta vilistad ja need kes siis süüdi peaks olema ei lähe päriselt kokku. Kui vilistad välja mängijaid, et nad on sitad, siis ... kas see teeb nad paremaks?

            Mida? Ja küsin seda ausalt, sest ma päriselt ei saa aru.

            Jah, esitus oli lõpuks kehv. Jah, ma olin ka pettunud.
            Aga mulle paistab reaalsus selline, et meie tase praegu on ... kuidas seda öeldagi - halb. Mulle tundub, et meil ei olegi reaalselt ühtegi vähekenegi talutava tasemega keskväljamängijat võtta kusagilt. Mets mängib juba pikalt-pikalt klubis keskkaitses, Kostja koht peaks olema kõrgemal (lisaks mängib ta nüüd koduliigas ja on 35 aastane!). Dmitrjevi esitust me mängu lõpus nägime. Käiti kasutatakse ka pigem kõrgemal...

            Kommentaar


              Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
              Kuule, ma saan aru, et Sul testosteroon möllab, pole kaua saanud ja vb ema ka lapsena ei kallistanud piisavalt.
              Ja siis tundub nii macho-romantiline mingisugune karvaste meeste karm toetus ja kõik kes ei ole valmis revolutsiooniliselt barrikaadidele tõusma, autosid katusele keerama ja peldikuid segi peksma on mõttetud "pehmod ja ludrid kes ongi põhjuseks miks asjad perses on"...

              Aga vasta palun lihtsale küsimusele -
              keda/mida Sa välja vilistasid (ja teisi välja vilistama kutsud)?
              - peatreenerit (kellel oli see esimeseks mänguks) ?
              - jalgpalliliitu (kes on laiemas pildis kogu kodumaise vuti eest vastutav)?
              - mehi kes väljakul käisid, sest nad on sitad?
              - mehi kes väljakul käisid, sest nad ei pingutanud?

              Kui vilistad jalgpalliliitu välja, siis see tundub nagu vale koht, sest ma pole kindel, kas keegi kõrvalseisjatest aru saab. Nagu need kelle pihta vilistad ja need kes siis süüdi peaks olema ei lähe päriselt kokku. Kui vilistad välja mängijaid, et nad on sitad, siis ... kas see teeb nad paremaks?

              Mida? Ja küsin seda ausalt, sest ma päriselt ei saa aru.

              Jah, esitus oli lõpuks kehv. Jah, ma olin ka pettunud.
              Aga mulle paistab reaalsus selline, et meie tase praegu on ... kuidas seda öeldagi - halb. Mulle tundub, et meil ei olegi reaalselt ühtegi vähekenegi talutava tasemega keskväljamängijat võtta kusagilt. Mets mängib juba pikalt-pikalt klubis keskkaitses, Kostja koht peaks olema kõrgemal (lisaks mängib ta nüüd koduliigas ja on 35 aastane!). Dmitrjevi esitust me mängu lõpus nägime. Käiti kasutatakse ka pigem kõrgemal...
              Need Flora poisid Kreida ja Ainsalu peaks varsti võimaluse saama. Äkki ei värise nagu haavalehed kui tugevat pressi saavad.

              Kommentaar


                Sorga sai oma kiituse. Suur osa rahvast t6usis pysti ja plaksutas. M6ned heleda h22lega naised isegi kiljusid.

                Kommentaar


                  staadioni teadustaja võiks tõesti natuke tuure maha tõmmata selle facebooki mänguga. esimene poolaeg suht häiriv oli, mingi 3-4 korda oli reklaaminud seda. Teisel poolajal ma jõin vähe rohkem ja seda tähele ei pannud, kui palju siis käis.
                  Ela ja tunne, et elad
                  see on kõige lihtsam
                  filosoofia, mis toimib
                  sule silmad ära vaata
                  tagasi, hinga sügavalt ja
                  hüppa üle iseenda varju
                  tule koos minuga.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                    mis põhjustel muidu eesti valgevenest parem peaks jalgpallis olema, et siin selliseid viiteid neile tuleb?
                    Sest Eesti oli loosimisel neljandas tugevuspotis ja Valgevene viiendas.
                    Samas see on Eesti jaoks alles teine valiktsükkel olla neljandas ning tundub, et langeme tagasi viiendasse ning Valgevene on viiendas potis üks tugevamaid meeskondi. Veel üks põhjus, et siit on tulemas läbi aegade halvim valikturniir on selles, et Eesti loositi viie meeskonnaga valikgruppi, kus totaalne peksupoiss puudub.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas sanderk Vaata postitust
                      Eesti loositi viie meeskonnaga valikgruppi, kus totaalne peksupoiss puudub.
                      Nagu pokkeris, nõnda ka jalgpallis: kui peksupoissi tuvastada ei suuda, oled ise peksupoiss.

                      Kommentaar


                        Kell seitse oli väga hea aeg mänguks, jõudis normaalsel ajal Tartusse.

                        Lisaks, minu esimene kohapealne koondisemäng aastal 2004 saigi tõsiasjaks ainult juhuse tahtel - samal ajal oli Sügisjooks, kust sõpradega osa võtsime ja tundus põnev mõte jalkat ka vaatama minna. Luksemburg sai 4:0 lutti ja mina pisiku külge.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas toi Vaata postitust
                          Nagu pokkeris, nõnda ka jalgpallis: kui peksupoissi tuvastada ei suuda, oled ise peksupoiss.
                          See on tglt hea meem:
                          Pohlak: konkreetset peksupoissi grupis pole.
                          Koondis: null punkti kaheksast mângust.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                            Kuule, ma saan aru, et Sul testosteroon möllab, pole kaua saanud ja vb ema ka lapsena ei kallistanud piisavalt.
                            Ja siis tundub nii macho-romantiline mingisugune karvaste meeste karm toetus ja kõik kes ei ole valmis revolutsiooniliselt barrikaadidele tõusma, autosid katusele keerama ja peldikuid segi peksma on mõttetud "pehmod ja ludrid kes ongi põhjuseks miks asjad perses on"...

                            Aga vasta palun lihtsale küsimusele -
                            keda/mida Sa välja vilistasid (ja teisi välja vilistama kutsud)?
                            - peatreenerit (kellel oli see esimeseks mänguks) ?
                            - jalgpalliliitu (kes on laiemas pildis kogu kodumaise vuti eest vastutav)?
                            - mehi kes väljakul käisid, sest nad on sitad?
                            - mehi kes väljakul käisid, sest nad ei pingutanud?

                            Kui vilistad jalgpalliliitu välja, siis see tundub nagu vale koht, sest ma pole kindel, kas keegi kõrvalseisjatest aru saab. Nagu need kelle pihta vilistad ja need kes siis süüdi peaks olema ei lähe päriselt kokku. Kui vilistad välja mängijaid, et nad on sitad, siis ... kas see teeb nad paremaks?

                            Mida? Ja küsin seda ausalt, sest ma päriselt ei saa aru.

                            Jah, esitus oli lõpuks kehv. Jah, ma olin ka pettunud.
                            Aga mulle paistab reaalsus selline, et meie tase praegu on ... kuidas seda öeldagi - halb. Mulle tundub, et meil ei olegi reaalselt ühtegi vähekenegi talutava tasemega keskväljamängijat võtta kusagilt. Mets mängib juba pikalt-pikalt klubis keskkaitses, Kostja koht peaks olema kõrgemal (lisaks mängib ta nüüd koduliigas ja on 35 aastane!). Dmitrjevi esitust me mängu lõpus nägime. Käiti kasutatakse ka pigem kõrgemal...
                            Kuule, ma saan aru, et Sul testo absull ei mölla. Tüdrukud üldse ei meeldi ja kaks isa kallistasid liiga palju... Ning on väga lgbt-romantiline plaksutada ja elada kaasa, olenemata mis seal platsil toimub. Ja kõik kes ei ole nõus lõpmatuseni naeratades kaasaelama. On karvased macho rambod, kes hakkavad staadionil märatsema ja linna vahel rahutusi korraldama. Palju sa pärast sellist esimest lõiku mõnele küsimusele vastad. Täpselt. Zero.

                            Aga ma arvan, et ma olen piisavalt kaua käinud vaatamas meie koondist ja tunnetan, et nii kehva perioodi, kui viimased 3-4-5 aastat platsil, kui ka sellekõrval pole ma vast näinudki paarikümne aasta jooksul. Ja see tunne pole ainult minul. Siis miks mitte oma meelsust näidata. Aga ei, see liiga machomucho.
                            Aga mis on muud variandid, kui ei saa olla pikemat aega rahul sellega mis platsil toimub? Joosta platsile ? Põletada tribüüne ? Korralda kakelung vastasmeeskonna fännide ja meeskonnaga ? Teha ebakorrektseid plagusi, chante, käemärke jne jne.? Vilistamine selle kõige kõrval üks leebemaid ja rahulikemaid viise näitamaks rahulolematust. Ei tea kus kohast sa selle võrdluse autode külilikeeramisest jms. leidsid. Aga kuna sa niikuinii aru ei saa, siis jahm millest me ikka räägime.

                            Ahjaa ja veel. Kui sa plaksutad igakord kui mängijad on jamad ja pela kehv , kas nad saavad siis paremaks ?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
                              Kuule, ma saan aru, et Sul testo absull ei mölla. Tüdrukud üldse ei meeldi ja kaks isa kallistasid liiga palju... Ning on väga lgbt-romantiline plaksutada ja elada kaasa, olenemata mis seal platsil toimub. Ja kõik kes ei ole nõus lõpmatuseni naeratades kaasaelama. On karvased macho rambod, kes hakkavad staadionil märatsema ja linna vahel rahutusi korraldama. Palju sa pärast sellist esimest lõiku mõnele küsimusele vastad. Täpselt. Zero.

                              Aga ma arvan, et ma olen piisavalt kaua käinud vaatamas meie koondist ja tunnetan, et nii kehva perioodi, kui viimased 3-4-5 aastat platsil, kui ka sellekõrval pole ma vast näinudki paarikümne aasta jooksul. Ja see tunne pole ainult minul. Siis miks mitte oma meelsust näidata. Aga ei, see liiga machomucho.
                              Aga mis on muud variandid, kui ei saa olla pikemat aega rahul sellega mis platsil toimub? Joosta platsile ? Põletada tribüüne ? Korralda kakelung vastasmeeskonna fännide ja meeskonnaga ? Teha ebakorrektseid plagusi, chante, käemärke jne jne.? Vilistamine selle kõige kõrval üks leebemaid ja rahulikemaid viise näitamaks rahulolematust. Ei tea kus kohast sa selle võrdluse autode külilikeeramisest jms. leidsid. Aga kuna sa niikuinii aru ei saa, siis jahm millest me ikka räägime.

                              Ahjaa ja veel. Kui sa plaksutad igakord kui mängijad on jamad ja pela kehv , kas nad saavad siis paremaks ?
                              Mõni lõunamaade treener arvab ka, et mida kõvemini karjuda, seda paremini meeskond mängima hakkab. Paraku enamasti meeskond lihtsalt harjub ära, et see ongi treeneri normaalne olek ja kõigil on ta karjumistest edaspidi pohhui, isegi kui ta seda asja eest teeb. Ma saan aru kui sa peale 0-8 sauna meeskonda välja vilistada tahaksid, aga kui neid peale iga kaotust välja vilistada, siis aasta-paariga hakataks selliseid "fänne" lihtsalt ignoreerima.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
                                Mõni lõunamaade treener arvab ka, et mida kõvemini karjuda, seda paremini meeskond mängima hakkab. Paraku enamasti meeskond lihtsalt harjub ära, et see ongi treeneri normaalne olek ja kõigil on ta karjumistest edaspidi pohhui, isegi kui ta seda asja eest teeb. Ma saan aru kui sa peale 0-8 sauna meeskonda välja vilistada tahaksid, aga kui neid peale iga kaotust välja vilistada, siis aasta-paariga hakataks selliseid "fänne" lihtsalt ignoreerima.
                                No sa tood äärmuse. Vastandiks ju võin kirjutada. Mõni põhjamaa treener arvab, et tuleb ülirahulik olla ja kunagi mitte häält tõsta jne jne. Kindlasti pole ükski äärmus hea. Pole ka ma rääkinud mingist rahutuse korraldamisest, staadioni põletamisest vms. Lihtsalt, kerge, väike, sümboolne vile. Kindlasti mitte igamäng. Aga kehvad mängud kus on vastuvõetamatud tulemused. Nagu näiteks kodus Valgevenele kaotus minu jaoks on. Võiks seda teha. Muidugi kui enamuste jaoks staadionil on see hea, või pigem hea tulemus, siis on seda keeruline teha.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X