320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti - Valgevene (06.09.2019 @ A. Le Coq Arena)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #91
    Koondise mäng on sama kahvatu nagu meie fännikoor. Lihtsalt kurb on kuulata mingit soigumist eit tule koju viisijupiga. Rahvast ei tõmba selliste unelauludega käima, koondisest rääkimata. Rohkem agressiivsust ja konkreetsust sooviks kuulda. Valgevene poisid skandeerisid lihtsalt Belarus, Belarus ja see oli kordades mõjuvam meie fännitribüüni lauludest. Pange krt trummid kõmisema ja lõpetage see lembelaulude heietamine ära.

    Kommentaar


      #92
      Kuid koondise igipõlistele fännidele see just meeldib.

      Kommentaar


        #93
        Esimene aasta Kostja karjaari jooksul kui ta on lõpuks nurgalöögid õhku saanud, aga siiski tema neid andma ei peaks.

        Ja Zenjovil voib ju tahet olla, aga varavate loomises on ta ikka suht puujalg, mida naitab ka tema varavate ja mangude suhe. Ja ennetavalt sellele kui keegi utleb, et ta ei ole puhas rundaja, siis vahemalt pooled oma mangudest on ta just tipurundes manginud.

        Kommentaar


          #94
          Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
          Sinu suguste pärast ongi koondise fänlus keeks, koondis ise mängib sitasti ja Raku on emm jne. Lase kuul pähe endale vms.

          Siis suudavad kõik vilistada/boodata, kui vastas fännid väikse raketi põlema panevad. Aga siis kui oma mansa jookseb lati alt läbi. Ei suuda kodus Valgevenega isegi viiki mängida, ning olgem ausad skoor oleks võinud märksa inetum olla. Siis oleme vait, plaksutame. Võidki plaksutada, seni kuni San Marinolt tala saame. Plaksuta siis ka edasi ja võidki sinna plaksutama jääda. Kuni meid tõstetakse kuskile Vanuatu liigase mängima.
          Ma ei taha mõeldagi mis sellise mängupildiga Hollandlaste vastu tuleb. Tundub täiesti lootusetu. Pakun mingi 1-9. Ära siis plaksutada unusta.

          Mis käär sellega oli, et Eesti kallis ja veel paar viisi jäid liiga pikalt jorisema, poh, paneme kohe mingi 10 minise seti siis. Ja üleüldiselt mingid laulud eemaldatud ? Täna kuidagi tuli pea üleühe sama sats.
          Ma võin ju kõikides maailma hädades süüdi olla, aga ma lihtsalt ei mõista kuidas väljavilistamine antud hetkel olukorda paremaks teeks. Mõju oleks vb hoopis vastupidine, mängjad kaotaks viimsegi motivatsiooni jne. Ja langeda on meil veel(vt Läti hetkeseis), me pole nii perses omadega ja see mängupilt polnud ka NII perses, et peaks hakkama vilistama ja viimsepäeva kella kõlistama. Antud hetkel on vaja mängijad toetada mitte neile lisamuresid kukile asetada.

          Kommentaar


            #95
            Algselt postitas MNa Vaata postitust
            Ma võin ju kõikides maailma hädades süüdi olla, aga ma lihtsalt ei mõista kuidas väljavilistamine antud hetkel olukorda paremaks teeks. Mõju oleks vb hoopis vastupidine, mängjad kaotaks viimsegi motivatsiooni jne. Ja langeda on meil veel(vt Läti hetkeseis), me pole nii perses omadega ja see mängupilt polnud ka NII perses, et peaks hakkama vilistama ja viimsepäeva kella kõlistama. Antud hetkel on vaja mängijad toetada mitte neile lisamuresid kukile asetada.
            +1 ja tähemärgid
            Koondise põhimängija

            Kommentaar


              #96
              Algselt postitas skint Vaata postitust
              Idikas, Zenjov on viimase aasta vms jooksul olnud üks stabiilsemaid ja parimaid koondise mängijaid, lisaks on tal ka tahet, mis osadel on puudunud. Nii ka eile.

              Muus osas mängust, mängijatest, treenerist, mängukorraldusest, staadionist rääkima ei hakkagi - mitte ühtegi positiivset emotsiooni.
              😀😀😀
              Loodan, et tegid päriselt ka nalja.

              Kommentaar


                #97
                Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
                😀😀😀
                Loodan, et tegid päriselt ka nalja.
                Ma kostaks ka Zenjovi eest. Tüübil on aegajalt teravust ja kiirust ja julgust mida paljudel teistel äärtel pole. Valgevene vastu saatis ka mingi tüübi ikka väga ülbelt kohvile. Pole muidugi supermees, aga Eestis pole ka erilist valikut sinna positsioonile.

                Kommentaar


                  #98
                  Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
                  ������
                  Loodan, et tegid päriselt ka nalja.
                  Ära tule siin tegema nägu nagu millestki aru saad. Kilomeetri taha paistab välja, et oled varem siit teemast lugenud, et Zenjoviga polda rahul ja nüüd tuled enda meelest mingisugust foorumikrediiti koguma sellega, et (eeldatavalt) suurema enamuse arvamust valjult kireda!

                  Zenjov oli mängus jumala korralik, kindlasti mitte mees, kelle kallal pärast seda sooritus iniseda. Lisaks oma ülesannete rahuldavale täitmisele rabas kaitsesse nii isukalt tööd tagasi teha, et meenutas natukene Lacazette'i esitust NLDs Spursi vastu (kes nägi). Mitte Zenjov mingi maailmaklassi mees oleks, kelle ümber midagi suurt ehitada aga kohe kindlasti ei kukkunud ta ansamblist välja.

                  P.S see Kostja vahetuse teema - minu meelest kusagilt kõlas läbi, et ta ise palus vahetust? Ei imestaks ka, kuna ta oli totaalselt läbi, see paistis kaugele välja lausa. Tagantjärele tarkusena oleks võinud lasta tal seal kasvõi seista ja koha pealt söötu panna - Dmitrjevist oleks ikkagi paraku parem olnud, samas enne vahetuse tegemist seda infot paraku polnud.

                  Kommentaar


                    #99
                    Kui Zenjovi asemel oleks meil võtta Tadic või Guedes, siis saaks sellest kriitikast siin aru. Reaalsuses on meil võtta...Liivak, Sinjavski ja Puri? Jah, Zenjovil kipub tavaliselt 60-65 minutiga kumm tühjaks jooksma, aga see et tal poolsurnuna mängida lastakse, on juba treeneri, mitte mängija enda viga. Enne seda kriitilist punkti on ta pea igas mängus olnud üks vähestest, kes millegi positiivsega silma on jäänud.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas [QUOTE=MNa Vaata postitust
                      Ma võin ju kõikides maailma hädades süüdi olla, aga ma lihtsalt ei mõista kuidas väljavilistamine antud hetkel olukorda paremaks teeks. Mõju oleks vb hoopis vastupidine, mängjad kaotaks viimsegi motivatsiooni jne. Ja langeda on meil veel(vt Läti hetkeseis), me pole nii perses omadega ja see mängupilt polnud ka NII perses, et peaks hakkama vilistama ja viimsepäeva kella kõlistama. Antud hetkel on vaja mängijad toetada mitte neile lisamuresid kukile asetada.
                      Waat. Kaotaks moti, mäng ei olnud nii hull, no vsjo jasna. Eestlased võtavad seda väljavilistamist üli dramaatiliselt. Ma elan 90 min ikka kaasa, lähen järgmine mäng karjun jälle hääle ära. Ning kui mul pole isegi õigust oma pahameelt peale sitta mängu välja näidata, või õigemini eestlased ei näita, siis see on täitsa lamp. Issand, vilistasime oma tiimi pihta, omg. “Valgevene vastu ju mingid hetked mängust olid okeid”. Sellepärast ma tõingi välja, et sinusuguste pärast ongi kõik emmis. Pehmod ja ludrid, kelle ambitsioon jääbki sinna tasemele, vohh, suutsime mingid hetked kodus Valgevenele vastu saada küll. No mis asja. Plaksutage edasi ja tundke rõõmu selle üle, kui me kodus vahest Valgevenelt jne. viigi saame. Siis on rõõmustamist rohkematel juhtudel. Ainult selliste ambitsioonidega me kunagi turniirile ei jõua.

                      Fännitribkale minek on ka juba kergelt kurva noodiga ettevõtmine. Kui kunagi oli fännikas vägev koht kus õlg õla kõrval kaasa elati, siis nüüd read iga mänguga hõredamad. Ja no wtf. Viimane mäng, Eesti plakplaksplaks, võitle Eesti võitle, heia eesti. Ja kaks laulu oli kogu repertuaar. Okei, korra paar tuli “võit tule koju” mis on mitte parim laul jalgpalli mängule ja mida JH ise ka väga entusiastlikult kaasa ei laula. Lisaks, Eesti kallis läks mitu korda liiga pikaks. Ja sellest mõte, kas on üldse seda asja sellisel kujul vaja jätkata. Kus vanad ei taha ja uued ei viitsi/oska ?

                      Seoses JH ja fänlusega on peas küpsenud selline idee, et luua otsatribüünile uus fännigrupp JH kõrvale.
                      Kui on ka siin entusiaste kes tahavad väga kaasaelada, meelsust väljendada, teha midagi enneolematut Eestis. Midagi sellist, nagu praegu vaatame vastas fännikaid ja ahhetame kui siin käivad suured riigid. Või riigid kus on mega fänlus. Ala Serbiad, Bosniad jne. Siis võib seljad kokku panna ja proovida see asi käima saada.
                      Oma laulude ja kõige muuga. Sest suuammuli vahtimisega me sinna tasemele ei jõua. Ja kes see ikka teeb, kui ise ei tee. JH on juba vana ja väeti. Igamänguga väheneb inimeste arv fännikas, laule väheneb, emotsioon on lahjem. Kohati tundub ka , et seal on inimesi kes väga enam kaasaelada ei viitsi. A’la inimesed kes on terve elu trennis käinud ja vanana panevad edasi, sest on käidud ja lõpetada ei suuda, samas mingit erilist emotsiooni see enam ei tekita. Lisaks veel uskumatult suured probleemid ja läbi rääkimised JH siseselt mingite lihtsate asjade osas, ala kuidas paikneda fännikal jne.
                      Sellest kõigest johtuvalt on tekkinud plaan puhuda õhk sisse uude Ultra punti.. See on nagu autoga. Võid ju oma roima remontida, aga lõpuks koolab ta ikka täiesti ära ja tuleb uus soetada. Ja see uus võiks olla selline, kuhu noored ja vihased tahaksid liikmeteks tulla. Kus on võimalus lüüa kaasa ja kaasamõelda kogu tasandil. Kuidas liikuda mängudele, kuidas kaasaelada, milliseid plagusid teha, milliseid laule laulda, kelle pihta laulda jne. Et kõigil kes sinna kuuluvad, neil kõigil oleks ka tunne, et nad kuuluvad kuskile ja neil on mingi väljund seal. Et me seisamegi õlg õla kõrval, nii paremas kui ka sitemas perioodis. Laulame kaasa koos ja vilistame välja koos. Ühesõnaga tekitada korralik fännigrupeering ja kasvatada seda esialgu kuni terve otsatribüün on vallutatud ja vastasmeeskonna fännid ei käiks meid vahetpidamata ülelaulmas, meie oma kodus.

                      Kommentaar


                        Kõlab lahedalt! Edu! Kui lippe on vaja teha, võin trükikoda soovitada.
                        Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
                        hästi pikk jutt

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
                          Waat. Kaotaks moti, mäng ei olnud nii hull, no vsjo jasna. Eestlased võtavad seda väljavilistamist üli dramaatiliselt. Ma elan 90 min ikka kaasa, lähen järgmine mäng karjun jälle hääle ära. Ning kui mul pole isegi õigust oma pahameelt peale sitta mängu välja näidata, või õigemini eestlased ei näita, siis see on täitsa lamp. Issand, vilistasime oma tiimi pihta, omg. “Valgevene vastu ju mingid hetked mängust olid okeid”. Sellepärast ma tõingi välja, et sinusuguste pärast ongi kõik emmis. Pehmod ja ludrid, kelle ambitsioon jääbki sinna tasemele, vohh, suutsime mingid hetked kodus Valgevenele vastu saada küll. No mis asja. Plaksutage edasi ja tundke rõõmu selle üle, kui me kodus vahest Valgevenelt jne. viigi saame. Siis on rõõmustamist rohkematel juhtudel. Ainult selliste ambitsioonidega me kunagi turniirile ei jõua.
                          +1. Me sõimasime kevadisel Kuressaare-Kalju mängul meeskonnal ikka korralikult näo täis ja sealt edasi suudeti tati ja tahtejõuga ikka väga sittadest mängudest edukalt välja tulla - liigas ja karikas järjest võidud Levadia üle, võidud võõrsilt Flora ja Paide üle. Kuigi mängupilt väga muutunud ei olnud, siis tahtmist ja emotsiooni oli Kalju mängudes pärast kevadet ikka kõvasti rohkem.

                          Kommentaar


                            lol, mingi lugu on "Eesti kallis"?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
                              Seoses JH ja fänlusega on peas küpsenud selline idee, et luua otsatribüünile uus fännigrupp JH kõrvale.
                              Kui on ka siin entusiaste kes tahavad väga kaasaelada, meelsust väljendada, teha midagi enneolematut Eestis. Midagi sellist, nagu praegu vaatame vastas fännikaid ja ahhetame kui siin käivad suured riigid. Või riigid kus on mega fänlus. Ala Serbiad, Bosniad jne. Siis võib seljad kokku panna ja proovida see asi käima saada.
                              Oma laulude ja kõige muuga. Sest suuammuli vahtimisega me sinna tasemele ei jõua. Ja kes see ikka teeb, kui ise ei tee. JH on juba vana ja väeti. Igamänguga väheneb inimeste arv fännikas, laule väheneb, emotsioon on lahjem. Kohati tundub ka , et seal on inimesi kes väga enam kaasaelada ei viitsi. A’la inimesed kes on terve elu trennis käinud ja vanana panevad edasi, sest on käidud ja lõpetada ei suuda, samas mingit erilist emotsiooni see enam ei tekita. Lisaks veel uskumatult suured probleemid ja läbi rääkimised JH siseselt mingite lihtsate asjade osas, ala kuidas paikneda fännikal jne.
                              Sellest kõigest johtuvalt on tekkinud plaan puhuda õhk sisse uude Ultra punti.
                              +2.
                              tervet eestit kattev teotahteline ja ühtne, miksmitte ka rahvusvaheliselt arusaadava nimega ultrate grupp.

                              Kommentaar


                                Mehhaka kriitika on kohati aus.
                                Eeslauljana olen ka ise tõdenud, et repertuaar on lühike ja vajaks värskendust.
                                Paraku endal pole aega olnud, et midagi head juurde genereerida.
                                Soovitaksin alustada mõne uue laulu välja pakkumisest. Olen täiesti kindel, et JH on uuendustele avatud hea mõttega igati kaasa tulev.
                                Viimastel mängudel olen proovinud ka rohkem koordineeritust sisse tuua lihtsa plaksutamise näol.
                                Samuti plaan taas salli keerutamine taaselustada.
                                Valgevene mängu 68.minutil plaksutamise osa ka läbi teleekraani kõlas täitsa hästi ja küljed ka kenasti kaasas.
                                FC Flora

                                Kommentaar

                                Working...
                                X