320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti - Holland (09.09.2019 @A. Le Coq Arena)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Nurmekas Vaata postitust
    Jah, peaks. Seal on ikka CL võitjaid ja tippklubide mehi paksult sees.
    Ma arvan, et maailma tippjalgpallurid ikka võiks ka siin kolkas inimestele huvi pakkuda.
    see, mis meid siia tõi, ei vii meid enam edasi. Staaride jms tippklubidest siia sõitnud meeste vahtimine on ikka suht 90. a lõpu ja 2000. alguse teema. Nüüd tahaks nagu tulemust.
    "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

    Kommentaar


      Algselt postitas JuriM Vaata postitust
      Sorry, aga meil pole enam koondises Raio Piiroja ega Dimitri Kruglovi natuuriga mehi. See "ilus" jalgpall sobib praegusele põlvkonna jaoks palju paremini kui Simeone või Sean Dyche tüüpi pragmaatiline seismine. Lihtsalt meeste individuaalne tase on kehv.

      Su viimane lause lükkab ju selle ümber.

      Kui meeste individuaalne tase on kehv, siis ei saa juttu olla ka ilusa jalgpalliga võitmisest. Mis ilu saab toota, kui kolm järjestikust söötu on maksimum ning esimene puude veab olulistel hetkedel alati alt?

      Praeguse põlvkonnaga ei saa Eesti trump olla ladus söödumäng, vaid see peab olema midagi muud. Mina olen igati selle poolt, et tuleb teada oma nõrkusi ja tugevusi - ning nõrkusi tuleb platsil peita ning tugevusi võimendada. See ei pea väljenduma absoluutselt bussi parkimises, kuid meeskond peab olema distsiplineeritud, teadma, kes ja millal mida teeb, ning näitama igas mängus lõvimoodi võitlusvaimu.

      Kui kunagi tuleb mõni tehnilisem U-koondise järelekasv peale, siis tuleb muidugi asjad ümber vaadata. Aga seniks kuni meil on praegune põlvkond paberil, siis tuleks ikkagi vaadata, milleks nemad võimelised on ning millisesse süsteemi nad kõige paremini sobiksid. See ei ole see koht, kus võiks loota, et kui me terve tsükli nüüd tiki-takat proovime, et küll siis ükskord välja ka tuleb. Kui sul on Fiat, siis ei ole mõtet loota, et sa järsku sirgel teel Ferrari vastu kiirenduse võidad.
      Coraje, corazón y cojones.

      Kommentaar


        Kas klubides siis üle kahe söödu ei lükata? Kahtlen. Kokkumäng ei teki üle öö või paari mänguga. Järjepidevalt nii mängides usun,et hakkab sööt kah liikuma. Fiat Ferraari võrdlus oli muidugi aus, värske sappinen jäi kiiruses terve mängu möllanud van dikile korralikult alla.

        Kommentaar


          Kokkuvõte eelmisest 5st lehest:

          1. Vähe inimesi oli! Masendav! - Misest, et lilleküla kodumängu rekord + piletilevist polnud ühtegi kõrvuti piletid ikka VÄGA pikalt saada. Tänud nikele ja teistele!

          2. Selle mänguga sai selgeks, et koondis on ÜLI SITT - Keda see huvitab, et vastane oli uue lennu leidnud holland kes just paar päeva tagasi sakslast neljaga kostitas.

          3. Fännid ei laula kaasa!!! - Esimest korda vist nägin kui kõik hoidsid ilusasti hümnide ajal sinist lippu enda ees ja terve tribüün oli sinine, lauldi ka päris korralikult kaasa. Olen enamus mängudel käinud, aga seekord oli see küll üle keskmise. BTW kas keegi reaalselt laulis 89+, et ootame võitu? Mäletan vaid seda, et eesti mängib uhkusega lõpuni or something.

          4. Priit pullerititsul on õigus! - Ma küll mujal foorumites ei käi, aga kas soccernetiga on mõnel muul spordialal eestis võrdset vastast? Et kas päriselt on teiste spordialade vastu huvi lähedalegi sarnane?

          Dijk vs Sappineni klippi on kuskil? See ajas küll muigama, näitas veel näpuga, et kus sa poiss siin jooksed, las ma astun sust ÜLE.
          Je suis Nasfal

          Kommentaar


            Ma ei tea kas Voolaiul olid koondise lootsi kohale astudes mingid lootusroosad prillid ees või mitte aga kui olidki siis eile kukkusid nad kindlasti eest ära. Mees sai eile tugeva vastasega vastu oles kindlasti veenduda, et koondislaste tehnilised oskused väga madalad, mängu lugemise oskus pea olematu, meeste otsustes palju mõttetust ning juhuslikust. Olenemata sellest, mis joonise treener eile ette andis kukkus see mängijate kehvade oskuste tõttu läbi. Esimesel poolajal mängiti kaitsest lähtudes pikki palle ette, peeti sedasi ligi pool tundi vastu kuni saadi esimene sisse. Seejuures pääseti mõnel korral isegi vastase kasti. Lootus justkui püsis. Teiseks poolajaks oli Voolaid ilmselt andnud korralduse Hollandi surve alt vabaneda lühikeste söötudega ja jälle kukutas kaitseliin selle läbi, hollanlased lõid kohe poolaja alguses teise. Kokkuvõtteks Eestilt läks statistikasse vaid üks löök raamidesse.

            Võibolla Voolaid leiab koondises peitunud reservi aga kahjuks viimastes mängudes ei olnud selle idugi näha. Kuna nüüd on läinud nii trumm kui pulgad, siis ehk on mõttekas anda järgnevates mängudes proovivad mehed, kes seni on reservis istunud. On ju niigi selge, et Klavan ja Vassiljev lõpetavad selle valiktsükli järel, las noored proovivad.

            Kommentaar


              Kas meie koondise takt ei olegi lihtsalt:
              1. Pakid ilusa mänguga
              2. Napikad koleda mänguga
              1. Pakid ilusa mänguga
              2. Napikad koleda mänguga
              ...

              Kommentaar


                Algselt postitas tudeng Vaata postitust
                Kas meie koondise takt ei olegi lihtsalt:
                1. Pakid ilusa mänguga
                2. Napikad koleda mänguga
                1. Pakid ilusa mänguga
                2. Napikad koleda mänguga
                ...
                Mille alla Saksamaa ja Holland liigituvad siis? Tegu oli ju pakkidega koleda mänguga.

                Kommentaar


                  Algselt postitas SunWolf Vaata postitust
                  . Esimesel poolajal mängiti kaitsest lähtudes pikki palle ette, peeti sedasi ligi pool tundi vastu kuni saadi esimene sisse.
                  Mitte ÜHTEGI pikka palli ei mängitud. IGA JUMALA kord üritati pisikeste söötudega edasi minna, ma arvan, et seda tehti ehk isegi liigapalju, sest anti pall enda poolel hollandile tihti tagasi ja sellest ka see väga suur surve tekkiski.
                  Je suis Nasfal

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Stok
                    Väga hästi mäletan, et Klavan andis pika ja täpse diagonaalsöödu oma endisele keskkaitsepartnerile.
                    Ise ei mäletanud enne esimest väravat ühtegi. Ehk siis oli, aga jutus oli siiski nagu aint pikka oleksimegi peksnud. Me ei andnud isegi karistuslööke kasti vaid mängisime lühikeselt lahti..
                    Je suis Nasfal

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                      Mitte ÜHTEGI pikka palli ei mängitud.
                      Jah, me vaatasime erinevaid mänge, ikka juhtub. Enamus ette löödud palle langes lihtsalt Hollandi kaitsjate-keskpoolikute saagiks. Samas vastase kastini jõuti siis kui õnnestud lühikeste söötudega Hollandi liinide vahelt vasturünnakule minna. Harva õnnestus, hollanlased võtsid lihtsalt ka peale paari-kolme lühemat söötu palli oma valdusesse tagasi. Muide ka äärekaitsjate katsed pall mängida külje joone juurde ja siis see minema lüüa ebaõnnestusid, see põrkas jälle hollandlastele või lendas üle küljejoone.

                      Ma tegelikult tahtsin oma eelmise kommentaariga vihjata, et kui kaotust Valgevenele võis (juhul kui polnud tahtmist/aega teiste alagrupi koondiste mänge või isegi kokkuvõtteid vaadata) arvata ebameeldivaks ja mitte päris õiglaseks 'tööõnnetuseks', siis eilne kaotus näitas selle arvamuse eksklikust, ka see kaotus oli seaduspärane. Eesti koondis on jooksval hetkel alagrupis kõige nõrgem. Koht tabelis vastab täielikult meeskonna tasemele. Ja neid koondisi kel' on täna tabelis punktitulbas 'baranka' on üksikuid.

                      Kommentaar


                        Minu arust oli see Dmitrijev kes Van Dijkiga võidu jooksis.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                          Mitte ÜHTEGI pikka palli ei mängitud. IGA JUMALA kord üritati pisikeste söötudega edasi minna, ma arvan, et seda tehti ehk isegi liigapalju, sest anti pall enda poolel hollandile tihti tagasi ja sellest ka see väga suur surve tekkiski.
                          Meite omad tagusid 42 pikka palli. Pikk pall on nii ca 30+ meetrit.

                          Üks huvitav asi jäi silma seoses tehnikaga - meite omad surmasid, suunasid rinnaga palli paremini kui Matthijs de Ligt. Ha Ha!
                          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                          Kommentaar


                            Algselt postitas rallikas Vaata postitust
                            Minu arust oli see Dmitrijev kes Van Dijkiga võidu jooksis.
                            Sul võib õigus olla, televiisor oli väike ja kaugel. Vabandan kui Sappinenile liiga tegin.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                              Meite omad tagusid 42 pikka palli. Pikk pall on nii ca 30+ meetrit.

                              Üks huvitav asi jäi silma seoses tehnikaga - meite omad surmasid, suunasid rinnaga palli paremini kui Matthijs de Ligt. Ha Ha!
                              Jutt käis mängust kuni esimese väravani. ja need pikad pallid ma eeldan, et olid pigem täpsed söödud mitte lambist ette, aga no ma huvi pärast vaatan täna mängu kordusest kas ma tõesti statal istusin nii sita kohea peal, et ei saanud aru..
                              Je suis Nasfal

                              Kommentaar


                                Mõistlikum on vast silmadega korra statistikat kaeda.
                                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X