320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti - Holland (09.09.2019 @A. Le Coq Arena)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #76
    Algselt postitas RichardVonMadrista Vaata postitust
    Statistikat

    2018 kaotas Eesti 5 mängu järjest.

    Hetkel on streak 4, järgmine mäng valgevenega võõrsil

    viimati juhtus taoline asi 2011, kaotasime 5 mängu järjest, kõik võõrsil, kaks EM valik (Itaalia, Fäärid), 3 sõprus (Tsiili, Urugay, Türgi)

    Peale seda tuli imeline hoog. Ehk on asi suure ebastabiilsuses ja peades kinni?

    nendele kes peale tänast mängu on kaotamas viimsetki lootust tuletan meelde ka positiivset

    Kreeka vs Eesti 0:1, Eesti vs Horvaatia 3:0, Eesti vs Poola 1:0, Eesti vs Uruguay 2:0, Eesti vs Holland 2:2, Serbia vs Eesti 1:3, Eesti vs Belgia 2:0
    Tagantjärgi tuli välja, et Kreeka koondis oli lihtsalt sitt. Eile viigistasid nad Liechtensteiniga. Ateenas.

    Ja Horvaatia mängis C-tiimiga sõprusmängus.

    Need 2 võid küll julgelt sealt välja võtta.

    Kommentaar


      #77
      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
      Kui püro ei põle, siis ei tunne ju ultraid ära.
      Mul oli välgumihkel küll ja sai ju lauldud, et püro pole kuritegu.

      Kommentaar


        #78
        Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust

        Ja Horvaatia mängis C-tiimiga sõprusmängus.
        Ma ei hakka hetkel üle kontrollima, aga Horvaatia polnud kohe kindlasti C ega ise mitte B koondisega. Paar põhivenda olid puudu, aga üldiselt esinduslik sats.

        Kommentaar


          #79
          Jällegi, liiga pehmolt mängiti...polnud viitsimist minna vastast trügima. Esimese poolaja vead olid Eesti 3:9 Holland, kokku 9:16. Enamik vigu (ja ka need toored) tehti juba siis kui mäng tehtud oli. Ma ei ütle, et peab vägivaldne ja toores olema, aga wtf sa vastast ainult silmadega silitad. Esimene poolaeg tegi Holland sitaks tarku vigu, millega meie ründealged koguaeg kinni saadi....rohkem vigu, härrased...mida see kossu-Sõber ütleski

          Kommentaar


            #80
            Algselt postitas Shparkz Vaata postitust
            Mehhakas, mis juhtus? Ma tõin sulle 5 ultrat, laulsime isegi ultra laule ja tahtsime sinu uue ultra grupiga liituda, aga sa ei saanud teregi öeldud Selle asemel elasid kaasa seisul 0:3 nagu mingi lgbt-romantiline vend. Väga pettunud sinus, väga. Testo ei mölla? Milles viga. Oleks võinud vähemalt kõik välja vilistada, aga seda ka ei saanud, selle asemel laulsid seal eeeeesti kalllisss.
            Kas need ultrad olid ka vormis? Sellist puna-mustas seltskonda, kes kodus naise käest peksa saab ja mängule oma testosteroniot välja tuleb elama, oli üsna palju liikvel.
            I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

            Kommentaar


              #81
              Kurat see viga vist oli jah, et meil olid särgid seljas. Oleks pidanud särgid maha võtma, kiirelt mõne tattoo ja noahaava tekitama üksteisele ja siis oleks Mehhakas meid ilmselt omaks ka võtnud.
              Algselt postitas dareth Vaata postitust
              Kas need ultrad olid ka vormis? Sellist puna-mustas seltskonda, kes kodus naise käest peksa saab ja mängule oma testosteroniot välja tuleb elama, oli üsna palju liikvel.

              Kommentaar


                #82
                Algselt postitas Shparkz Vaata postitust
                Mehhakas, mis juhtus? Ma tõin sulle 5 ultrat, laulsime isegi ultra laule ja tahtsime sinu uue ultra grupiga liituda, aga sa ei saanud teregi öeldud Selle asemel elasid kaasa seisul 0:3 nagu mingi lgbt-romantiline vend. Väga pettunud sinus, väga. Testo ei mölla? Milles viga. Oleks võinud vähemalt kõik välja vilistada, aga seda ka ei saanud, selle asemel laulsid seal eeeeesti kalllisss.
                Mis juhtus ?
                Esiteks, peale 0:3 ei laulnud ma ilmselt üldse väga entusiastlikult kaasa. Eriti “Eesti kallis kingi meil see võit” tundus kohatu. Või “Eesti suru Holland vastu muru”. Ja jah, ma olen sitt kaotaja. Jah, mulle läheb hinge kui me saame kodus niiviisi tala, et me ei tee ühtegi lööki. Või oli üks. Isegi kui vastas on Holland.
                Teiseks, mis tere? Kogusid esimene 70min julgust. Jõid poistega 10 õlle sisse ja siis mõtlesid, et lähme teeme pulli. Küsime palju ultra grupeeringu liikmemaks on? Kas saab liikmeks?
                Mida sa lootsid, et ma ütlen sulle ?Eriti seisul 0:3 kus mul juba ahastuse piir käes! Kusjuures sa ei ütelnud ka tere. Küsisid lihtsalt neid kahte idiootset küsimust. Arvata on, et ma midagi ei vasta.
                Naljakas muidugi, et sulle see nii hinge läks. Jutt teisest fännigrupist. Naljaks ka, et Mehhakaga rääkima tulemiseks peab 10 õlle ära jooma ja 5 sõpra kaasa võtma, kuigi nr täitsa olemas. Oleks siis võinud kogu jalgpallihaigla kaasa võtta.
                Sellest lgbt sisseviskamisest ma ei saa üldse aru. Polnud see, ei sinu, või eesti jalgpalli fännide või üldse mõne konkreetse fännipande kohta, mingi vastand rainise tekstile. Seega puhka jalga.
                Mis teil kogu selle ettevõtmise mõte oli? Ei sobi, et ma laulan teie laule ? Tahad minu ja JH vahel mingit beefi kuidagi ? Davaj. Ma võin munni ka mängida. Ma ei pea laulma. Võin nagu tana üks naistarahvas ütles peale esimest poolaega, et ma olen nagu Brandoni kõrval teine eeslaulja, parempoolse tribka jaoks. Ma võin seal vahekäigus pasunat ka puhuda terve aeg. Nagu värdjas. Võtta kaasa sõpru, kellel on juhuslikult kõigil sellised pasunad. Ja kõik puhume nagu värdjad. Teha veel mingeid munne asju. Või sa tahad, et me Eesti fännid alustaks seal mingi kakelungi omavahel? Seda taotlesidki ? Teine kord tule ütle mulle, mis sa tahad öelda. Mitte ära tule küsima mingeid solvund plika küsimusi. “Kas saab ka liikmeks” tere hommikust.

                Ühesõnaga, sul on mu nr, saad mulle siin kirjutada. Kui sul on midagi konkreetset öelda. Tule ütle. Jumala pärast. Võta oma viis turvameest ka kaasa. Jooge ka ennem kindlasti. Las nad ka küsivad palju liikmemaks on. Siis on täis mäng. Ja siis veel tuled foorumisse mingit beefi tõmbama veel. Kloun.

                Kommentaar


                  #83
                  Oo ei hinge ei läinud, sõbrad tahtsid näha milline see ultra päriselt välja näeb. Ja ma jõin mängul 2 õlut ja 3 vett, aitäh muretsemast muidugi. Aga sa elasid tol hetke ikka väga kaasa, ka sinu taga seisnud tuttav lausa kiitis sind, et nii entusiastlik noormees Ära muretse, Eesti koondise toetamist ei pea üldse häbenema! Minu arust sina võtsid praegu ainukesena hinge

                  Mul ei ole vaja sinuga ka kakelda, rahune maha nüüd. Väikest aasimist võiks ikka taluda üks ULTRA. ACAB!
                  Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
                  Mis juhtus ?
                  Esiteks, peale 0:3 ei laulnud ma ilmselt üldse väga entusiastlikult kaasa. Eriti “Eesti kallis kingi meil see võit” tundus kohatu. Või “Eesti suru Holland vastu muru”. Ja jah, ma olen sitt kaotaja. Jah, mulle läheb hinge kui me saame kodus niiviisi tala, et me ei tee ühtegi lööki. Või oli üks. Isegi kui vastas on Holland.
                  Teiseks, mis tere? Kogusid esimene 70min julgust. Jõid poistega 10 õlle sisse ja siis mõtlesid, et lähme teeme pulli. Küsime palju ultra grupeeringu liikmemaks on? Kas saab liikmeks?
                  Mida sa lootsid, et ma ütlen sulle ?Eriti seisul 0:3 kus mul juba ahastuse piir käes! Kusjuures sa ei ütelnud ka tere. Küsisid lihtsalt neid kahte idiootset küsimust. Arvata on, et ma midagi ei vasta.
                  Naljakas muidugi, et sulle see nii hinge läks. Jutt teisest fännigrupist. Naljaks ka, et Mehhakaga rääkima tulemiseks peab 10 õlle ära jooma ja 5 sõpra kaasa võtma, kuigi nr täitsa olemas. Oleks siis võinud kogu jalgpallihaigla kaasa võtta.
                  Sellest lgbt sisseviskamisest ma ei saa üldse aru. Polnud see, ei sinu, või eesti jalgpalli fännide või üldse mõne konkreetse fännipande kohta, mingi vastand rainise tekstile. Seega puhka jalga.
                  Mis teil kogu selle ettevõtmise mõte oli? Ei sobi, et ma laulan teie laule ? Tahad minu ja JH vahel mingit beefi kuidagi ? Davaj. Ma võin munni ka mängida. Ma ei pea laulma. Võin nagu tana üks naistarahvas ütles peale esimest poolaega, et ma olen nagu Brandoni kõrval teine eeslaulja, parempoolse tribka jaoks. Ma võin seal vahekäigus pasunat ka puhuda terve aeg. Nagu värdjas. Võtta kaasa sõpru, kellel on juhuslikult kõigil sellised pasunad. Ja kõik puhume nagu värdjad. Teha veel mingeid munne asju. Või sa tahad, et me Eesti fännid alustaks seal mingi kakelungi omavahel? Seda taotlesidki ? Teine kord tule ütle mulle, mis sa tahad öelda. Mitte ära tule küsima mingeid solvund plika küsimusi. “Kas saab ka liikmeks” tere hommikust.

                  Ühesõnaga, sul on mu nr, saad mulle siin kirjutada. Kui sul on midagi konkreetset öelda. Tule ütle. Jumala pärast. Võta oma viis turvameest ka kaasa. Jooge ka ennem kindlasti. Las nad ka küsivad palju liikmemaks on. Siis on täis mäng. Ja siis veel tuled foorumisse mingit beefi tõmbama veel. Kloun.

                  Kommentaar


                    #84
                    0-4 oligi vist kodus rekord siiani? Et noh..vähemalt ei tulnud uut rekordit..

                    Kommentaar


                      #85
                      Algselt postitas Shparkz Vaata postitust
                      0-4 oligi vist kodus rekord siiani? Et noh..vähemalt ei tulnud uut rekordit..
                      Ja kui näha veel asja eriti helgemat poolt, siis me lasime endale kodus lüüa täpselt samapalju väravaid kui paar päeva tagasi Saksamaa. Seega uue peatreeneriga me oleme 8:0 kaotuse pealt tõusnud Saksamaaga lausa võrdsele tasemele. MM 2022 on ainult vormistamise küsimus kui vorm samamoodi edasi liigub

                      Kommentaar


                        #86
                        Ja veel! Meil läksid kõik pealelöögid raamidesse!
                        Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                        Ja kui näha veel asja eriti helgemat poolt, siis me lasime endale kodus lüüa täpselt samapalju väravaid kui paar päeva tagasi Saksamaa. Seega uue peatreeneriga me oleme 8:0 kaotuse pealt tõusnud Saksamaaga lausa võrdsele tasemele. MM 2022 on ainult vormistamise küsimus kui vorm samamoodi edasi liigub

                        Kommentaar


                          #87
                          Algselt postitas Shparkz Vaata postitust
                          Oo ei hinge ei läinud, sõbrad tahtsid näha milline see ultra päriselt välja näeb. Ja ma jõin mängul 2 õlut ja 3 vett, aitäh muretsemast muidugi. Aga sa elasid tol hetke ikka väga kaasa, ka sinu taga seisnud tuttav lausa kiitis sind, et nii entusiastlik noormees Ära muretse, Eesti koondise toetamist ei pea üldse häbenema! Minu arust sina võtsid praegu ainukesena hinge

                          Mul ei ole vaja sinuga ka kakelda, rahune maha nüüd. Väikest aasimist võiks ikka taluda üks ULTRA. ACAB!
                          Ma pole seda kunagi häbenenud.
                          . Ära muretse ma hinge ei võta. Ma üldiselt ei solvu, ma jätan meelde. Ma ei saa sellisest klouni liikumisest aru lihtsalt. Sa käisid mind näitamas oma sõpradele. Kes sa oled selline, et sa käid mind näitamas mingitele võõrastele inimestele. ? Ma luban sulle, et ma hakkan sind nimelt mängudel üles otsima ja lambist tulen sind näitama oma sõpradele, lasen pilti teha jms. Milline vaimustav inimolend. Oktoobris näeme ! Pihkur.

                          Kommentaar


                            #88
                            Ütles päriselt nii? Mis hetkel, tahaks ise ka sellist mõttelendu kuulda.
                            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                            Kas ma kuulsin Lemsalu suust õigesti (mida võiks nimetada uueks Eesti jalgpalli kreedoks), et "hea on, et hollandlased nii palju palliga mängivad, sest siis nad peavad palju spurtima ja nad väsivad ära"?

                            Kommentaar


                              #89
                              Mis lootuse pealt need roosad prillid üldse ette tulevad? Kes hollandi ja Eesti viimaseid mänge näinud, siis 4:0 on täiesti adekvaatne seis ja siin pole midagi imestada.
                              “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                              Kommentaar


                                #90
                                Mulle jääb ka arusaamatuks, et mida siin loodeti. Olematu keskväli meil juba mitu aastat. Ei hakka siit ennem midagi sündima ka. Kahjuks Kostja on vana juba. Samas kui võrrelda siin 6-7 aasta taguseid vs Hispaania v Itaalia, siis see koondis on ikka lootusetult sitt. Nii suurt tasemevahe ei mäletagi kodumängul. Kurb vaatepilt

                                Kommentaar

                                Working...
                                X