320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti - Holland (09.09.2019 @A. Le Coq Arena)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas zaz Vaata postitust
    21-aastaselt (Käiti vanus) oli Vassiljevil kirjas täpselt 0 mängu koondise eest. Et natukene liiga palju ei oota "uuelt põlvkonnalt"?
    Lol, palju Ott Reinumäel seks ajaks kirjas oli?

    Kommentaar


      Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
      Sa käisid mind näitamas oma sõpradele. Kes sa oled selline, et sa käid mind näitamas mingitele võõrastele inimestele. ? Ma luban sulle, et ma hakkan sind nimelt mängudel üles otsima ja lambist tulen sind näitama oma sõpradele, lasen pilti teha jms. Milline vaimustav inimolend. Oktoobris näeme ! Pihkur.
      Mul tekkis ka nüüd täitsa huvi sind näha.
      I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

      Kommentaar


        Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
        Kui 7000 pealtvaatajat Valgevene vastu ja 8000 Põhja-Iirimaa vastu olid positiivsed üllatused, siis 11000 Hollandi vastu on negatiivne üllatus.
        Ikkagi esmaspäeva õhtu, midagi teha ei ole.
        Kus Kesa on - kas meil need publikurekordid on ka keset nädalat, kolmapäevastes/teisipäevates mängudes olnud?

        Kommentaar


          Oota, kas Holland peaks mingi publikumagnet olema? Minu arust suht tavaline vastane ju, umbes nagu Valgevene.

          Kommentaar


            Algselt postitas Shparkz Vaata postitust
            Oota, kas Holland peaks mingi publikumagnet olema? Minu arust suht tavaline vastane ju, umbes nagu Valgevene.
            Jah, peaks. Seal on ikka CL võitjaid ja tippklubide mehi paksult sees.
            Ma arvan, et maailma tippjalgpallurid ikka võiks ka siin kolkas inimestele huvi pakkuda.

            Kommentaar


              Algselt postitas eika Vaata postitust
              Äkki keegi vanem (90ndaid mäletav) fänn võiks aidata. Millal see seis viimati nii lootusetu oli? Noh, et ükskõik kellelt enne mängu küsida, siis keegi pole "äkki pigistab viigi välja". Mingi üheksakümnendate keskpaik?
              95ndal. Leeduga mängiti kolm korda, kolm kaotust vv 0-13. Lisaks veel Norra käest 0-7, Horvaatia tegi 7-1 jne. 96ndal koos Teituriga hakkas vaikselt looma. 00ndate lõpul sai arvatud, et sellisesse kaamosesse ei ole võimalik enam kukkuda, aga tutkit-brat, siin me nüüd oleme
              Homo homini lupus est - pede on pedele hunt

              Kommentaar


                Algselt postitas dareth Vaata postitust
                Mul tekkis ka nüüd täitsa huvi sind näha.
                Statalt leiad. Sparks kindlasti võtab selle enda peale. Ära liikmemaksu kohta unusta küsida.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
                  Statalt leiad. Sparks kindlasti võtab selle enda peale. Ära liikmemaksu kohta unusta küsida.
                  Okei teeme nüüd nii, et jätame selle veidra huumori kuhugi privasse vms. Jubedalt palju armsaid mõtteid siin, suht vähe konkreetseid ettepanekuid.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                    Lol, palju Ott Reinumäel seks ajaks kirjas oli?
                    "Legendaarse Kehtna jalgpallikooli kasvandik Ott Reinumäe mängis pooleteise aasta jooksul Eesti koondises 25 korda ja loobus kolme aasta pärast 22aastasena tippjalgpallist." - umbes Käiduga samas tempos oli!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Punkt Vaata postitust
                      Mu postitused siia teemasse on vist küll kõik ühel teemal, aga.. – äkki unustaks nüüd ära selle „ilusa jalgpalli“ mängimise ning hakkaksime vastavalt meeste võimetele pragmaatilist jalgpalli viljelema? Fake it till you make it ju ilmselgelt ei tööta Eesti koondise puhul.

                      Mõistuse piires võib muidugi üritada ilusat söötu lükata, aga põhifookus võiks olla ikkagi sellel, et hoiame ennekõike kaitse korras, üritame rünnakul olla võimalikult sirgjoonelised ja efektiivsed ning mine sa tea, äkki õpime uuesti isegi standardolukordi kasutama. Maailma jalgpallis on piisavalt eeskujusid, keda võiks siinkohal õppematerjaliks võtta.
                      Sorry, aga meil pole enam koondises Raio Piiroja ega Dimitri Kruglovi natuuriga mehi. See "ilus" jalgpall sobib praegusele põlvkonna jaoks palju paremini kui Simeone või Sean Dyche tüüpi pragmaatiline seismine. Lihtsalt meeste individuaalne tase on kehv.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas eika Vaata postitust

                        uus "ründajad said päevatööga hakkama" paradigma = terve mängu peale üks pealelöök

                        Palun, kui keegi teist veel tuleb ründama ründajaid ( täpsemalt ojamaa, käit, sorga, anier, eriti zenjov ) siis türa pange telekas kinni ja hoidke eesti koondisest eemale. Kuidas sul on mõistust süüdistada ründajaid mängus hollandiga kui enamus ajast istusime kaitses, meil on keskväli sitt, ründajad olid pidevalt kaitses (Voolaiu taktika, ojamaa oli pidevalt oma kasti lähistel, sorga ainult ees). Ainsat ilu minu meelest mängule pakkuski Ojamaa pealelöök ja Zenjovi konksutamine hollandlaste kaitsjatega. Me võime sinna ette panna Ronaldo, Aguero, Messi, Benzema või kes iganes. Et siis nagu oleks Hollandit võitnud või mänginud viiki? Ehe näide on Lewandowski, mees teeb Bayernis tegusi aga poolas on must auk. Meeskonnas on 11 mängijat, ole sina 12s oma toetuse ja mõistusega!
                        Real Madrid is currently 100% best club in the world. No doubt

                        Kommentaar


                          Algselt postitas RichardVonMadrista Vaata postitust
                          Palun, kui keegi teist veel tuleb ründama ründajaid ( täpsemalt ojamaa, käit, sorga, anier, eriti zenjov ) siis türa pange telekas kinni ja hoidke eesti koondisest eemale. Kuidas sul on mõistust süüdistada ründajaid mängus hollandiga kui enamus ajast istusime kaitses, meil on keskväli sitt, ründajad olid pidevalt kaitses (Voolaiu taktika, ojamaa oli pidevalt oma kasti lähistel, sorga ainult ees).
                          Oot... See on ründava suuna mängijate ründamine, kui nad teevad mängus ühe pealelöögi, ei teeni ühtegi nurgalööki, pallivaldamine on 20-80 ja mu meelest pole see "päevatööga hakkama saamine"? Okei. Võtan sõnad tagasi ja ootan siis mõne mängu, kus tuleb pealelöögid+nurgalöögid täiesti nulliring, et öelda "päevatööga ei saadud hakkama".

                          Mu nägemuses võiks su väljatoodud Ojamaa-Käit-Zenjovi (ja mööndustega Sorga, kes oli tõesti väga üksi tipus) ülesanne olla ka kaitsest rünnakule palli viimine ja sellega ju sisuliselt hakkama ei saadud? Või oli selles osas kõik tiptop?

                          Kommentaar


                            Kuna koondis on nii perses omadega hetkel, siis tundub, et asi on ka siia kandunud, kuumad nähvamised igalpool.

                            Kommentaar


                              20-25 aasta tagused koondisemängud jäävad minu jaoks liiga kaugesse aega, aga no nt esimene valikmäng kodus 0-6 Šveitsilt oli ikka hullem kui 0-4 maailma tipult Hollandilt saada. Pikemas perspektiivis oleme me küll teinud suure sammu tagasi, aga viimases kahes mängus on teatud julgus ja tahe olemas, mis pärast Rüütli lahkumist kadunud oli. Kahe mängu põhjal on veel vara järeldusi teha, aga mitme koduliiga mängija esitlus eurosarjas ja sellega koondise ukse lahtilöömine lubab tuleviku osas siiski veidi positiivsemat meelestatust. Kostja lahkumise järel me hakkamegi pigem 4.-5. koha nimel oma valikgrupis võitlema, mõnel paremal aastal ehk kolmaski koht võiks terendada.
                              Kui meid võrreldakse teiste arengu teinud kääbusriikidega, siis peamine erinevus on ehk see, et meil mängitakse ainult veidi suurema rahvaarvu juures ka teisi pallimänge ja pea kõik spordialad on meil esindatud. Selles valguses korvapalli vahepealsed sähvatused ja võrkpallurite regulaarne suurturniiridele jõudmine näitab, et me pole erinevalt Islandist ja Luksemburgist ühe spordiala riik.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Vask Vaata postitust
                                Selles valguses korvapalli vahepealsed sähvatused ja võrkpallurite regulaarne suurturniiridele jõudmine näitab, et me pole erinevalt Islandist ja Luksemburgist ühe spordiala riik.
                                No vot siis. Soovitan sul ennast kurssi viia Islandi käsipalli tulemustega näiteks. 7 korda olümpial (2008 hõbe), 20 korda MM-il ja 10 korda EM-il (2010 pronks).

                                Eesti võrkpall võib äga olla, aga Islandi käsipallile pole neil sittagi vastu panna. Isegi korvpalli EM-ile on Island rohkem jõudnud viimasel ajal.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X