320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Deivid Andreas (Lleida Esportiu, Hispaania)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Deivid Andreas (Lleida Esportiu, Hispaania)

    Sõlmis väidetavalt prof. lepingu. Segunda B.

    Instagram

    Twitter

    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

    telekavaataja.blogabet.com

    #2
    Miks ei ole keegi huvitatud selle poisi käekäigust küll. Nüüd liiga kuu koosseisu ka veel. Minu arust üks suurimaid talente, Hispaania mõjub väga hästi ka kindlasti.

    Kommentaar


      #3
      Kuulsin alles esimest korda temast mis positsioonil mängib ja kas on ainest koondise jaoks?

      Kommentaar


        #4
        Algselt postitas Reina Vaata postitust
        Miks ei ole keegi huvitatud selle poisi käekäigust küll. Nüüd liiga kuu koosseisu ka veel. Minu arust üks suurimaid talente, Hispaania mõjub väga hästi ka kindlasti.
        Oleks ta Segunda B tiimis üks parimaid.

        Hetkel on ta minuteada U19 tiimi üks parimaid, mis pole veel sittagi, arvestades, et see pole tippjalgpallikool vms.
        Instagram

        Twitter

        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

        telekavaataja.blogabet.com

        Kommentaar


          #5
          Ta on päris palju Eesti noortekoondistes mänginud ja vähemalt ühes mängus, mida jälgisin (U19 1:0 Šveitsiga) hea mulje jätnud.

          Kommentaar


            #6
            Algselt postitas urmar Vaata postitust
            Ta on päris palju Eesti noortekoondistes mänginud ja vähemalt ühes mängus, mida jälgisin (U19 1:0 Šveitsiga) hea mulje jätnud.
            http://jalgpall.ee/voistlused/player/27037
            Mul näitab ainult 2016 hooaeg ja peale seda pole enam midagi?

            Kommentaar


              #7
              Algselt postitas $$$ Vaata postitust
              Mul näitab ainult 2016 hooaeg ja peale seda pole enam midagi?
              Ole ikka täpsem oma uurimistes, 2019 lõpus oli U19 koondises ja küllap jõuab ka U21 koondisesse, kui nii pildil on, nagu hetkel juhtus.

              Kommentaar


                #8
                Algselt postitas urmar Vaata postitust
                Ole ikka täpsem oma uurimistes, 2019 lõpus oli U19 koondises ja küllap jõuab ka U21 koondisesse, kui nii pildil on, nagu hetkel juhtus.
                Kui ma vajutan selle ripmenüü peale HOOAEG, siis ei ole valikus aastaid pärast 2016. Võibolla on mingi viga lehel ja kuna sul on eriline kasutaja siis sa näed neid?

                Kommentaar


                  #9


                  tegin sulle screenshoti ka, et puust ja punaseks. Kasutan google chrome.
                  Lisatud failid

                  Kommentaar


                    #10
                    Algselt postitas $$$ Vaata postitust


                    tegin sulle screenshoti ka, et puust ja punaseks. Kasutan google chrome.
                    Eks mõlemal ole õigus.
                    Kui võtta vaid mängija on üks tulem kui võtta koondise mängija on sedamoodi nagu urmar seletab.
                    Tundmatu - ehk mida mina ka tean

                    Kommentaar


                      #11
                      Algselt postitas $$$ Vaata postitust


                      tegin sulle screenshoti ka, et puust ja punaseks. Kasutan google chrome.
                      Ära ole lihtsameelne. Seal screenshoti all, mida sa millegipärast ei jäädvustanud, on ka koondisemängude statistika ja kui huvitab, siis leiad U19 viimaste mängude protokollidest Andrease. Kui tahad õiendada, siis tegid kõik muidugi õigesti.

                      Kommentaar


                        #12
                        Ei kasuta seda lehte väga tihti, tore nähe, et see siis nii kasutaja sõbralik on .

                        Kommentaar


                          #13
                          Algselt postitas $$$ Vaata postitust
                          Ei kasuta seda lehte väga tihti, tore nähe, et see siis nii kasutaja sõbralik on .
                          Vanal koduka versioonis leiab täpsemaid andmeid.

                          Kommentaar


                            #14
                            Deivid Andreas on lõpuks murdnud Club Lleida Esportiu põhimeeskonda.
                            Kirjas hetkeseisuga 4 mängu, kõigil mängu sekkunud vahetusest.

                            Club Lleida Esportiu asetseb Hispaania liigasüsteemis 4-dal levelil. (Segunda B RFEF Grupo 3)
                            8 vooru enne hooaja lõppu 4 punkti kaugusel grupi 5. kohast, ehk 3. levelile tõusmist võimaldavast play-off kohast.

                            Kommentaar

                            Working...
                            X