Lehekülg 14, kokku 14 EsimeneEsimene ... 41011121314
Näidatakse tulemusi 261 kuni 270, kokku 270
    Virtuaalne hullumeelsus Kasutaja atleticomadrid avatar
    Liitus foorumiga
    Feb 2009

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas NuFc Vaata postitust
    Kahju, et Eesti mõistes ühe lootustandva mängija karjäär lihtsalt alla vett lastakse. Loodetavasti läheb olukord ajapikku paremaks, aga kahtlen selles tugevasti.
    Kes laseb?
    "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
    These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

Põrandaalune panustaja Kasutaja telekavaataja avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Mida siin nutta? Tee trennis topelt tööd ja näita ennast ja ürita kasutada oma võimalusi. Noor on ta nagunii veel.

analrapist Kasutaja eika avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas NuFc Vaata postitust
    Kahju, et Eesti mõistes ühe lootustandva mängija karjäär lihtsalt alla vett lastakse. Loodetavasti läheb olukord ajapikku paremaks, aga kahtlen selles tugevasti.
    Lihtsalt huvi pärast. Millisel Eesti mängijal oli 19aastaselt parem seis? Klavan oli Valerengas süvapingil, Vassiljev oli Levadia teises satsis, Oper oli vist toona Pärnu Tervises veel, hilisemad lapsstaarid (Ojamaa, Liivak, Käit) ei saanud kuskil peale jne. Kui ma just kedagi ära ei unustanud, siis selles vanuses oli parem olukord ainult Zenjovil, kes sai Karpatõs staabilselt mänguaega.

Ehk mu point pole, et Tunjovi seis on hea, aga samas ei näe, et (veel) oleks põhjust paanikaks.

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Jan 2015

Algupärane

Selles mõttes ei ole midagi hullu jep, ma pigem ootaks oma aega ja oleks kannatlik seria bees, kui tuleksin paidest pealinna suure cashi eest ja siis ka peale ei saa.

Meeskonnaliige Kasutaja NuFc avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2018

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas eika Vaata postitust
    Lihtsalt huvi pärast. Millisel Eesti mängijal oli 19aastaselt parem seis? Klavan oli Valerengas süvapingil, Vassiljev oli Levadia teises satsis, Oper oli vist toona Pärnu Tervises veel, hilisemad lapsstaarid (Ojamaa, Liivak, Käit) ei saanud kuskil peale jne. Kui ma just kedagi ära ei unustanud, siis selles vanuses oli parem olukord ainult Zenjovil, kes sai Karpatõs staabilselt mänguaega.

Ehk mu point pole, et Tunjovi seis on hea, aga samas ei näe, et (veel) oleks põhjust paanikaks.
    Ei tõstnud mingit paanikat aga mulle lihtsalt tundub, et Tunjovil ei ole praeguse treeneri soosingut. Ma ei ütle, et ta peaks põhimees olema aga vahetusest võiks siiski platsile rohkem saada.

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Nov 2001

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas eika Vaata postitust

Oper tegi 19-aastaselt läbimurde, kui hakkas koondises ja Floras väravaid lööma. Eelnevalt oli jah Pärnus lühikest aega laenul ka. Toona oli välismaale mängima minek Eestist ka märksa keerulisem.

Klavan läks 19-aastaselt Hollandisse ja sai seal platsile ka.

Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Pole isegi ülesantud mängijate seas.

Eesti koondislane Kasutaja JuriM avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2012

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
    Pole isegi ülesantud mängijate seas.
    Ma ei tea, aga äkki seoses ta koondisesse tulemisega? Kas ta ei hakanud juba Eestisse liikuma, kuidas see lennuvärk hetkel on.

Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Eile polnud koosseisus.

Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Karikamängus Monzaga ei saanud võimalust. Oli pingil.

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud