Lehekülg 6, kokku 8 EsimeneEsimene ... 2345678 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 101 kuni 120, kokku 155
    Asjahuviline Kasutaja Stok avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2007

Algupärane

Kuna Linnupoja lõpetas purtsatamise, siis ma ütleks omalt poolt, et mina pole Tunjovi kohta midagi paha öelnud, lihtsalt aitasin faktide osas järjele, et "Serie A-s mängimine" tähendab käesoleval hetkel seitsetteist minutit ning 90 minutit sai ta Coppas Milani võrdlemisi suvalise tiimi vastu ning Coppa on ise ka parajalt määral suvaline võitlus, mida tõestab kasvõi seegi, et Milan võttis 3-0 võidu, olles sel hooajal vaid ühe korra suutnud 3 lüüa. Kuidagi märkamatult olen mina saanud meie noorleegionäride peavaenlaseks.

Sellest ma üldse aru ei saa, miks oli vaja siia tuua suluseis, reeglid ja see, et ma ükskord pubi kõige kaugemast nurgast ilma läätsedeta telekat vaadates avastasin alles 10', et Liverpool mängib valges ja CSKA punases. See, kuidas minu jaoks täiesti võõras inimene peab meeles sellist sitta minuga seoses, on üsna spooky. Kui ma peaksin poliitikasse sattuma, siis müüb mind Õhtulehele ja räägib, kuidas ma 2008 CL finaali ajal rõõmustasin ManU võidu üle? Sest nii see tookord tõesti oli, ehkki tegelikult rõõmustasin Chelsea kaotuse üle.
    "This team will be a bit different next season, it is clear," said Klopp. "We will do something with transfers."

Bradolf Pitler Kasutaja Mõnuagent 007 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Stok Vaata postitust
    Kui ma peaksin poliitikasse sattuma, siis müüb mind Õhtulehele ja räägib, kuidas ma 2008 CL finaali ajal rõõmustasin ManU võidu üle? Sest nii see tookord tõesti oli, ehkki tegelikult rõõmustasin Chelsea kaotuse üle.
    Salvestatud.

Algupärane

Päris jalgpall pole mingi Football Manager mäng. Mis arenguhüppest ja kogemusest te räägite kui Itaalia liiga vend tuleb koondise juurde tiksuma, insta pilte laikima ja siis balti mudasatside vastu mängima. Ma Tjunini asemel hoiaks sellest trallist võimalikult kaugele ja eelistaks midagi mõistlikumat.

Bradolf Pitler Kasutaja Mõnuagent 007 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas priity Vaata postitust
    Päris jalgpall pole mingi Football Manager mäng. Mis arenguhüppest ja kogemusest te räägite kui Itaalia liiga vend tuleb koondise juurde tiksuma, insta pilte laikima ja siis balti mudasatside vastu mängima. Ma Tjunini asemel hoiaks sellest trallist võimalikult kaugele ja eelistaks midagi mõistlikumat.
    Salvestan. Tjunin.

Eesti koondislane Kasutaja ElNino9 avatar
    Liitus foorumiga
    Dec 2011

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Salvestan. Tjunin.
    Järjekordne Eesti jalgpalli multihüpertalent?

Eesti koondislane Kasutaja Pints avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2012

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
    Järjekordne Eesti jalgpalli multihüpertalent?
    Vennad Georgi Tunjov ja Georgi Tjunin.

Professionaal
    Liitus foorumiga
    Sep 2014

Algupärane

😂haige huumor

Eesti koondislane Kasutaja vaikiv mees avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2001

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Tjunin.
    no Tjunin oli juba siis välisklubis, kui Tunjov alles käima õppis,
    seega üsna loomulik, et noorem peab veel vaeva nägema, et samamoodi kollektiivsesse alateadvusse murda

Andrei (eesnimi poleks meelde tulnud)
    ELAINE: This dog in the courtyard across from my bedroom window that never never stops barking! /-/
    KRAMER: Well, there is something you can do ELAINE: What? Kramer, I'll do anything!

KRAMER: Well, what if there should be an unfortunate accident? (Seinfeld, The Engagement)

Liitus foorumiga
    Apr 2007
    "This team will be a bit different next season, it is clear," said Klopp. "We will do something with transfers."

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas priity Vaata postitust
    Heina mängu Arsenali eest serblaste vastu käisin vaatamas, 2 väravat lasi sisse ja paar korda puterdas. Väga palju tal teha polnud, nii et korraliku muljet ei saanud. Noortekoondise mängude videotes on jätnud aga hea mulje.
    Ent ma ei saa aru, et kui praegune Eesti koondis nii mõttetu on, siis miks peaks Tunjov üldse tahtma koondisesse tulla? Saab ta ju Itaalias tugevamaid trenne ja mänge kui koondise eest saaks.
    Hea on näha, et kommentaari sisuga on kõik nõus ja norivad vaid iluvigade osas.

Tsubasa
    Liitus foorumiga
    Jun 2013
    Iga spordiharrastaja suitsetab kvaliteetset - paberosse

Eesti koondislane Kasutaja JuriM avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2012

Algupärane

Voolaid?
    "Eks seal on erinevaid asjaolusid. Georgi positsioon SPAL-is on olnud vasakul äärel ja on näha, et treener on usaldanud talle mitte nii suure vastutusega positsiooni.
    Tsitaat Algselt postitas eika Vaata postitust
    Ma fikseeriks selle ära, et Tunjov mängis Milani vastu teiste seas koos Montenegro, Serbia, Albaania ja Burkina Faso koondislastega. Ründes oli paar, kes on Itaalias löönud kahe peale 150 liigaväravat. Et see seltskond eestlase kõrval oli päris kõva ja võrdlused mingite u23 tiimides mängivate eestlastega on natuke mööda. Pool seda Arsenali noortesatsi võib paari aasta pärast briti mudaliigades või tootval tööl olla, Tunjov oli platsil koos tõsiste jalgpalluritega. Minu jaoks on kõige müstilisem positsioon, kuhu teda usaldati. Sisuliselt on wingback üks raskemaid rolle üldse jalgpallis, sest läheb vaja nii kõva füüsist, mängutarkust ja oskust mängida nii kaitses kui rünnakul. 18aastase poisi asetamine sinna on Itaalia suguses taktikafriikide riigis väga harukordne. Ma täpselt ei saagi siin osade loogikast aru. Milani superstaaride vastu mängimiseks on noormees küps, aga Uus-Kaledoonia ja Lätiga on veel vara madistada? Võimas loogika!

Eesti koondislane Kasutaja Linnupoja avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2013

Algupärane

Ahahahahahahahahahahahahahahahahhahaha

"Ma arvan, et kõige reaalsem on, et ta peaks U21 koondises ennast esmalt näitama," vastas Karel Voolaid Soccernet.ee küsimusele tema potentsiaalse koondisekutse osas märtsikuuks.

Fucking debiilik to the max

Virtuaalne hullumeelsus Kasutaja atleticomadrid avatar
    Liitus foorumiga
    Feb 2009

Algupärane

Tore muidugi, et Anieri aktsia taevasse piketeeris:
    "Hollandi esiliiga on taktikaliselt ning tehniliselt väga-väga tugev ning see on Euroopa tipptrennidest läbi imbunud. Ja see vahetu kontakt ja lähedus, mis Euroopas on, aga mida seal kaugel Aasias ei ole, tõstab tema aktsiaid."
    Tunjov võiks muidugi veel noortekoondises areneda, sest noh vasakäär itaalia liigas
    Minule ei jäta Voolaid kuidagi ega kuidagi intelligentset muljet. No kohe mitte kuidagi.
    "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
    These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

cantankerous Kasutaja Tofoa avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 1970

Algupärane

Kogu austuse juures ma ei ole nüüd veendunud, et eika suurem taktikaekspert on kui Voolaid. Äkki tõmbaks mehe debiilikuks tembeldamisega vähe pidureid?
    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

Asjahuviline
    Liitus foorumiga
    Aug 2019

Algupärane

No kas Uus-Kaledooniaga mängimine on finaalturniiri pääsme hinnaga, et ei tohi kindlasti Tunjovi kaasata??? Kõige rohkem kartsin seda rumalat väljaütlemist, et ikka enne noortekoondis ja siis vaatab edasi... Johhaidi, ma pakun, et Tunjovi CV Eesti mõistes väärtuslikult top5 hulgas. Oskuste poolest ehk veel mitte nii kõrgel, aga kohe kindlasti peaks juba samamoodi istuma regulaarselt koondise pingil vähemalt nagu seda teeb regulaarselt klubis. Iga mäng on koosseisus ja pingil olemas Serie A's, korra mängugi saanud, korra mänginud lausa Milani tippklassi mängijate vastu. Noortes tegi enne esindusega liitumist regulaarselt tegusi... Ja need noored ei ole kökimöki noored, need noored võiksid taseme poolest hakkama saada alates Narva Transiga ning lõpetades kõigi ülejäänutega, kes taga pool Transist.

Liitus foorumiga
    Apr 2007

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Johhaidi Vaata postitust
    korra mänginud lausa Milani tippklassi mängijate vastu.
    Ma pean ikkagi faktipidurit tõmbama. Milanis ei ole (eriti) tippklassi mängijaid ning karikamängus oli neid veelgi vähem. Ja seal karikamängus ei läinud SPALil just kuigi hästi, sest Milani vähesed tippklassi mängijad said sealt oma hooaja suurima võidu. Seda ma ei tea, kas Tunjov mängis hästi või halvasti, highlightides oli teda vähe näha ja vist mitte kordagi palli juures.

Aga see Anieri haip on küll kurbnaljakas.

LWB Kasutaja -RoMaRiO- avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2006

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
    Kogu austuse juures ma ei ole nüüd veendunud, et eika suurem taktikaekspert on kui Voolaid. Äkki tõmbaks mehe debiilikuks tembeldamisega vähe pidureid?
    Ma loodan ka, et ajakirjanik eksis peatreeneri jutu tõlgendamisel või jooksis Voolaid lihtsalt veidi kokku, sest muidu oleks tõesti päris kurb.
    fänn on kuningas, mängija aga teener.

Eesti koondislane Kasutaja Jeti88 avatar
    Liitus foorumiga
    Feb 2005

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
    Kuidas siis selgitada Serie A meeskonnas mängiva jalgpalluri eemale jätmist koondisest?
    Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

Amatöör
    Liitus foorumiga
    Apr 2005

Algupärane

Ei saa olla midagi kummalisemat, et Serie A's pingile pääsenud noort ei võeta sõpruskohtumistele. Nagu mida kuradit!!!

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud