Näidatakse tulemusi 1 kuni 12, kokku 12
  1. #1
    Berdo
    Liitus foorumiga
    Nov 2013
    Postitusi
    54

    Algupärane Loo Jõuluturniir 2019, 7.12.2019

    Kutsme kõiki osalema Loo Jõuluturniiril, mis toimub 7. detsember 2019.
    Toimumise koht ja aeg: Kell 11 Loo Spordihoones, aadress on Spordi tee 5, Loo alevik, Jõelähtme vald, Harjumaa.
    Osalemiseks mingeid piiranguid ei ole, mängima on oodatud kõik!
    Platsil viibib 4 väljakumängijat ja 1 väravas.
    Mänguajaks on 15 minutit, kui tuleb 10 meeskonda, 8 meeskonna puhul on 2x10 minutit.
    Mänge vilistavad EJL kohtunikud. Mängitakse saalijalgpallireeglite järgi ja saalipalliga. http://www.jalgpall.ee/docs/Saali_reeglid2014_2015.pdf
    Ühes meeskonnas võib olla kuni 10 mängijat mitte rohkem.
    Osalema pääsevad 10 meeskonda, kes loositakse kahte alagruppi. Alagruppide 2 parimat saavad otse poolfinaali.
    Võit annab 3 punkti, viik 1 punkti ja kaotus 0 punkti
    • Juhul kui on ühes alagrupis mitmel meeskonnal võrdsed punktid, arvestatakse järgnevaid näitajaid :
    a) väiksem antud loobumiskaotuste ja tühistatud tulemuste arv
    b) omavaheliste mängude punktid
    c) omavaheliste mängude väravate vahe
    d) üldine väravate vahe
    e) suurem võitude arv
    f) suurem löödud väravate arv
    Kui poolfinaalis või finaalis või kolmandakohamängus lõppeb mängu normaalaeg viigilise tulemusega siis selgitatakse võitja 5 minutilise lisaajaga järel, kui see tulemust ei anna siis penaltitega (esimese eksimuseni).
    Võitjaid premeeritakse medalite ja karikaga, lisaks auhinnad ka parimale mängijale, väravavahile ja väravakütile.
    Osavõtutasu on 80 Eurot, osalema pääsevad 10 kiiremat registreerujat. Osavõtumaks tuleks tasuda hiljemalt 4. detsembriks kontole EE332200221041571717 Bert Jämsä, selgitusse panna meeskonna nimi.
    Tulge veedame ühe sportliku laupäeva!
    Lisainfo numbrilt 56345254
    https://www.facebook.com/events/2460750070669208/

  2. #2
    Berdo
    Liitus foorumiga
    Nov 2013
    Postitusi
    54

    Algupärane

    Hetkel osalevad meeskonnad:
    1. Loo Pisivurr
    2. JK Loo IAFA
    3. FCT Fänniklubi
    4. Aruküla
    5. BSC Reggae Boyz
    6. Proweb
    7.
    8.
    9.
    10.

  3. #3
    Berdo
    Liitus foorumiga
    Nov 2013
    Postitusi
    54

    Algupärane

    7. FC Elva 6. Sektor

  4. #4
    Berdo
    Liitus foorumiga
    Nov 2013
    Postitusi
    54

    Algupärane

    8. Vilu Football Hospital

  5. #5
    Berdo
    Liitus foorumiga
    Nov 2013
    Postitusi
    54

    Algupärane

    9. TeamJulm

  6. #6
    Berdo
    Liitus foorumiga
    Nov 2013
    Postitusi
    54

    Algupärane

    10. Wengerball ja sellega tuletan meelde, et vabu kohti on, aga turniirile pääsevad esimesed 10 maksjat!

  7. #7
    Berdo
    Liitus foorumiga
    Nov 2013
    Postitusi
    54

    Algupärane

    Kõik 10 kohta on nüüd siis täitunud, varsti teeme otseülekande alagruppide loosimisest. Stay tuned!

  8. #8
    Berdo
    Liitus foorumiga
    Nov 2013
    Postitusi
    54

    Algupärane

    Alagrupid on loositud, ülekannet loosimisest on näha facebooki evendi postituste alt, alagrupid tulid järgmised:
    A-alagrupp
    1. Wengerball
    2. Mustad Pantrid
    3. JK Loo IAFA
    4. Proweb
    5. BSC Reggae Boyz

    B-alagrupp
    1. Müüt
    2. FCT Fänniklubi
    3. Loo Pisivurr
    4. Vilu Football Hospital
    5. FC DZEIK

    Õige pea tuleb ka täpne ajakava, näeme juba 7ndal detsembril!

  9. #9
    Berdo
    Liitus foorumiga
    Nov 2013
    Postitusi
    54

    Algupärane

    Mängud:
    1. Mustad Pantrid - BSC Reggae Boyz 11.00-11.15
    2. FCT Fänniklubi - FC DZEIK 11.17-11.32
    3. Proweb - JK Loo IAFA 11.34-11.49
    4. Vilu Football Hospital - Loo Pisivurr 11.51-12.06
    5. Wengerball - Mustad Pantrid 12.08-12.23
    6. Müüt - FCT Fänniklubi 12.25-12.40
    7. BSC Reggae Boyz - Proweb 12.42-12.57
    8. FC DZEIK - Vilu Football Hospital 12.59-13.14
    9. Wengerball - JK Loo IAFA 13.16-13.31
    10. Müüt - Loo Pisivurr 13.33-13.48
    11. Mustad Pantrid - Proweb 13.50-14.05
    12. FCT Fänniklubi - Vilu Football Hospital 14.07-14.22
    13. BSC Reggae Boyz - Wengerball 14.24-14.39
    14. FC DZEIK - Müüt 14.41-14.56
    15. JK Loo IAFA - Mustad Pantrid 14.58-15.13
    16. Loo Pisivurr - FCT Fänniklubi 15.15-15.30
    17. Proweb - Wengerball 15.32-15.47
    18. Vilu Football Hospital - Müüt 15.49-16.04
    19. JK Loo IAFA - BSC Reggae Boyz 16.06-16.21
    20. Loo Pisivurr - FC DZEIK 16.23-16.38

    Poolfinaalid, orienteeruv kellaaeg 2x10 mänguaeg:
    21. A1 - B2 16.45-17.07
    22. B1 - A2 17.09-17.31

    23. 3. koha mäng 17.35-17.57
    24. Finaal 18.00-18.22

  10. #10
    Berdo
    Liitus foorumiga
    Nov 2013
    Postitusi
    54

    Algupärane

    Seoses TeamJulma ära kukkumisega on tekkinud 1 vaba koht!

  11. #11
    Berdo
    Liitus foorumiga
    Nov 2013
    Postitusi
    54

    Algupärane

    TeamJulm asendus Müüt meeskonnaga

  12. #12
    Berdo
    Liitus foorumiga
    Nov 2013
    Postitusi
    54

    Algupärane

    Aruküla asendub FC DZEIK meeskonnaga, FC Elva 6. Sektor asendub Mustad Pantrid meeskonnaga! Näeme juba laupäeval!

 
 

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud