Lehekülg 21, kokku 23 EsimeneEsimene ... 1117181920212223 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 401 kuni 420, kokku 449
    Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Apr 2014

Algupärane

Kohe kiiresti lasi nulliga murda lol

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Apr 2014

Algupärane

Esiliiga

TÜ põhimeeskond on see aasta kõik mängijad peale kolme leegionäri omaenda duublist võtnud ja seega duublis on päris u16 seltsimehed. Põhimeeskonnal on ka täna karikamäng Cramoga, seega keegi põhist appi ei saa tulla. Seejuures oli TÜ duubel juba eelmine aasta päris tagaotsas tabelis, see aasta võib päris kole tulla. EMÜ on ka kvaliteedis kaotanud oluliselt, kuid laste vastu ikka suruvad ära ma usun.

Me engana que eu gosto Kasutaja j6u1uv4n4 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2009

Algupärane

Ühtegi favoriiti sellelt turniirilt ei ole mõtet mängida..vähemalt veel mitte

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Apr 2014

Algupärane

Eesti koondislane Kasutaja Nasfal avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2011

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas rahvaspordipäev Vaata postitust
    Kalju võib täna lõpuks tipuründajaga olla suhteliselt ettearvamatu ja kes teab mis taktikalisi muudatusi võib juhtuda. Julge bet see under 3.5. Samas koef ikkagi on üsna hea.

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Apr 2014

Algupärane

Peaaegu olin veel nii julge, et oleks +1.5ah ka pannud. Kaljul ju need teada probleemid olnud. Teises mängus lihtsalt mõtlesin, et Post ja Raley-Ross ühes meeskonnas ei lase mängul lihtsalt väikest skoori tulla. Aga eks panuste suurused (väiksused) näitavad ka mu kindlust.

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Apr 2014

Algupärane

Vaadake viimast minutit

http://www.fibalivestats.com/u/EBF/1...pbp_et_EE.html

Liitus foorumiga
    Aug 2011

Algupärane

Peaaegu olin veel nii julge, et oleks +1.5ah ka pannud. Kaljul ju need teada probleemid olnud. Teises mängus lihtsalt mõtlesin, et Post ja Raley-Ross ühes meeskonnas ei lase mängul lihtsalt väikest skoori tulla. Aga eks panuste suurused (väiksused) näitavad ka mu kindlust.
    It was your day Kalju-Viljandi pelas kohe alguses Subbo punane ja Riibergi vigastus otsustasid asja lõplikult ära ning kossus last minute oli maasikas.

Mis sa homsest Zalgirise võidust arvad? Hetkel saab veel 3.70 juurde kätte, aga tahab jubedalt langeda ja tundub endale ka, et arusaamatult palju eelistatakse Olympiacost.

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Apr 2014

Algupärane

Pigem jätaks puutumata, probleeme on palju.

Juhtusin paari nädala eest Žalgrise kodust sõpakat Armaniga nägema ja see oli ikka väga kole, vist oli poolajaks juba 23-46 vms. Eks see pole parim mõõdupuu ka võib-olla, EA7 on praegu kõiki võitnud. Aga koosseis on lahjem kui eelmine hooaeg, eriti korvi all Lauvergne peab üsna üksi mängima ja Jasikevicius ka lahkus Barca etteotsa. Leegionärid on üsna kahtlased, üks tüüp mängis näiteks üle-eelmine hooaeg Hispaania esiliigas.

Koduliigas on ka jõudnud kaotada selle tiimile, kuhu Vinales suundus. Tema seal muidugi staar, kes asja veab, tolles meeskonnas mängib rolli ka näiteks eelmine hooaeg estlati peksukotis Liepajas mänginud mees.

Mitte, et olympiacos säranud oleks hooajaeelsetes mängudes, käib üle kivide-kändude see asi neilgi. Ei tea ju ka kas igasugused pensionärid spanuulised ja printezised vanadekodust üldse välja lastakse koroonaohus

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Apr 2014

Algupärane

INSURRECTION Kasutaja vendetta avatar
    Liitus foorumiga
    Dec 2001

Algupärane

Kuidas sul Unibetis sellised limiidid on
    Minu tuttaval saadeti mingi premmi bett outsiderile, koguvõiduga mingi 150 euri max, traderile. Ma ise alguses ei uskunud, saatis screenshoti mulle.

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Apr 2014

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas vendetta Vaata postitust
    Kuidas sul Unibetis sellised limiidid on
    Minu tuttaval saadeti mingi premmi bett outsiderile, koguvõiduga mingi 150 euri max, traderile. Ma ise alguses ei uskunud, saatis screenshoti mulle.
    Näe hakati scammima juba, ülikaua oli ootel ja...

Liitus foorumiga
    Aug 2011

Algupärane

Näe hakati scammima juba, ülikaua oli ootel ja...

Ja see ei lähe ju enam 200 eurose beti arvestusse ka kuigi alguses kinnitati?

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Aug 2009

Algupärane

Need on ikka suured summad siin veel. Ma ennustan Unibetis Eesti jalksi ja piir kuskil 2 euri kandis. 2!

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Apr 2014

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
    Ja see ei lähe ju enam 200 eurose beti arvestusse ka kuigi alguses kinnitati?
    No kus sa sellega, tegin kellegi teise eest sellise beti (ühekorraga panin 200 ja see suurem osa läks ülevaatamisele, premmis wtf) ja kui chatti läksin küsima, kas loevad selle ära ikka, siis öeldi et pole meie süü et sul nii väiksed limiidid on, käi perse pmst. Panus peab ühes tükis olema hoolimata sellest, et ise selle lahku lõime. Aga siit tagant tuli muidu vastus ka teie küsimusele, et kuidas limiidid nii suured, kommunism.

https://i.gyazo.com/420eb548645e4d1c...b9405953e3.png

Aga ma lähen oma challengiga edasi sellele vaatamata

Lisatud Pildid Lisatud Pildid

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Apr 2014

Algupärane

Altmeier mängib praegu väga veidralt hästi atp186nda kohta ja Berrettini jaoks võrk liiga kõrgel, ehk läheb paremaks nyyd peale breigi saamist teises setis

anyway, seda teist naist ma ei tunne ja coolbet triivib nõnda vastuvoolu teiste saitidega, et pidi panema, isegi surebetid on saadaval kui keegi kopikaid korjata tahab tasuta

Me engana que eu gosto Kasutaja j6u1uv4n4 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2009

Algupärane

See on üks sellistest panustest kus üks mängija on elu vormis (Bara), teine on kaheldavas vormis, just kaotanud 0:6 0:6 eelmisel turniiril, ning eelmises kahes voorus on halva mänguga kolmes setis peale jäänud.

Loogika ütleb Bara win. Tennise betting instinct ütleb Kenin 2:0 settidega!

Asjahuviline
    Liitus foorumiga
    Jun 2020

Algupärane

Unibet päris kahtlane jah enda limiitide ja asjadega. Sõber tegi konto sinna et e-spordis panustada (neil vahel päris head koefid + mänge mida igalpool pole). nädal hiljem ei saanud enam 25eur panustada 3 koefiga kuigi konto oli enamvähem 0is.
    Betsafe ja bet365 eestis parimad imo. betsafe livebet mulle ainult ei meeldi.

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Apr 2014

Algupärane

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Apr 2014

Algupärane

alles aasta eest oli Podoroska tase mingi selline, võiks eksida küll
    https://i.gyazo.com/1087611e578c3e1d...14578a7b7e.png

Järjehoidjad

Postitamise reeglid