Lehekülg 57, kokku 60 EsimeneEsimene ... 7475354555657585960 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 121 kuni 1 140, kokku 1193
    סוטה Kasutaja cabron avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2015

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas rahvaspordipäev Vaata postitust
    pisike vihmauss on vees
    vaata aga vaata vihmaussi / rubla käes ja küsib nussi

INSURRECTION Kasutaja vendetta avatar
    Liitus foorumiga
    Dec 2001

Algupärane

Kui rahvasport loa annab (tema isiklik blogi ju ikka!) siis võin õhtul veidi kirjutada onu Heino heietusi. Olen kunagi ammu paar korda olnud samas seisus, et natuke nagu biidin, aga kuhu edasi. Võibolla oleks huvitav...

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Apr 2014

Algupärane

Mina igatahes olen pettunud kui õhtul onu Heino midagi kirja ei pane!

Bankrollipede - life bankrolli pealt sa ju oma Kelly familyt siin ei tee. Sessuhtes, et sa ju pokkeris liiguks ka limiitides kiiremini ülesse kui data näitab, et oled biitiv up to xzy level ja "spordiennustusest" saadud bankroll seda võimaldab.
    Tegelikult on panuste valimik väike veel seni. Mul pole koherentset ev kalki praegu käepärast võtta, aga ma arvan, et mingi 1k panuse peale võib mu wta/euroliiga +6% roi olla samahästi a la -4/+9 reaalsuses. Variatstsioondispersioonwhatever on ikka suuuuuur spordis, kui päris kõigega kursis pole ka. Eestikatel vähe lihtsam, näen, et Rapla 6-7st profimängijast 2 pole üles antud, kindel lutt pmst kõigilt ju.

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Apr 2014

Algupärane

INSURRECTION Kasutaja vendetta avatar
    Liitus foorumiga
    Dec 2001

Algupärane

Panen heietuste idee ootele. Materjali on palju ja ma võibolla ülehindasin esimese hooga selle info relevantsust täna kui minu agentide ja tasuliste tipsterite põhiline kogemus pärineb perioodist 2004-2008. Aga Vietnam flashbacks meemi stiilis meenutused on vist lähipäevadeks teema jah, googeldan siin vaikselt vanu tuttavaid nimesid ja stoorisid ja väga huvitav on....

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Apr 2014

Algupärane

Swiatek rybakina vastu võitis. Kontaveitil paras coinflip on, natuke üle 2ga siis võib ju elu natuke huvitavamaks teha.

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Apr 2014

Algupärane

Turnover: 112,255
    Profit: 15,644

Kim Clijsters mängib täna !?! Hsieh 1.69 on printimine?

Liitus foorumiga
    Oct 2015

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas vendetta Vaata postitust
    Panen heietuste idee ootele. Materjali on palju ja ma võibolla ülehindasin esimese hooga selle info relevantsust täna kui minu agentide ja tasuliste tipsterite põhiline kogemus pärineb perioodist 2004-2008. Aga Vietnam flashbacks meemi stiilis meenutused on vist lähipäevadeks teema jah, googeldan siin vaikselt vanu tuttavaid nimesid ja stoorisid ja väga huvitav on....
    Möla alamrubriiki võid ju ikka heietada, oleks põnev lugeda kindlasti!!

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Apr 2014

Algupärane

Enamvähem kogu besiktase tiim on laatsaretis, kuid ikkagi torgin, sest ajax ei tohiks mitte kunagi CLis 1.1 koefiga ringi seigelda

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Apr 2014

Algupärane

tiraspoli sheriff kodus, kammoon....

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Apr 2014

Algupärane

Selline mu elu siis on, Moldova klubi 1-0 ees poolajaks Reali vastu. Fuxk me sideways.

Eesti koondislane Kasutaja Nasfal avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2011

Algupärane

Selline mu elu siis on, Moldova klubi 1-0 ees poolajaks Reali vastu. Fuxk me sideways.
    Ma panin ka prematch Reali händidele, aga lükkan nüüd peale poolaega veel rohkem peale -1 ja tavalisele võidule ja väravatele. Reali viimased mängud, siis peale Mallorca on nad igas mängus avapoolaeg suht mannetud olnud ja teine poolaeg lükkavad käigu sisse. Sheriffist oli selgelt näha, et Donetski vastu lihtsalt hammaste ja mega kobinaga kodus võideti ja teine poolaeg füüsiliselt oli katastroof. Ma usun, et Real rullib üle end.

Eesti koondislane Kasutaja Nasfal avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2011

Algupärane

Täitsa haige... mis intressiga sa oma profiti juures palgapäevani laenu pakud

Asjahuviline
    Liitus foorumiga
    Jun 2020

Algupärane

Vaatasin ka et see ajaxi koef natuke imelik. Ise panin muidugi 1x2 turul besiktasele aga läks nagu ta läks... sheriff nüüd selle hooaja suurim koef mis võitnud...(panustasin 26 koefiga).

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Apr 2014

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
    Täitsa haige... mis intressiga sa oma profiti juures palgapäevani laenu pakud
    Mul kaitseväe õppuste toidupakk alles ikka, võin ära anda.

See jaapanlanna polnud enne seda turniiri kunagi top175 mängijatki võitnud, ma ei tea kustotsast ta Anetti 3 korda murdma peaks?

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Apr 2014

Algupärane

Veetsin tund aega Hontama ITFi mudaturnade mänge kerides ka muidu, kui ta üle 2 geimi mängu kokkuvõttes kätte saab, võib ainult Anetti jetlagi süüdistada.

Liitus foorumiga
    Oct 2015

Algupärane

Veetsin tund aega Hontama ITFi mudaturnade mänge kerides ka muidu, kui ta üle 2 geimi mängu kokkuvõttes kätte saab, võib ainult Anetti jetlagi süüdistada.
    niiet 6:1 6:1 ?

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Apr 2014

Algupärane

Oleks mäng euroopas, siis kindlalt. Kuna pikk reis ja värki, siis võtan väikse varuga.

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Apr 2014

Algupärane

Ilmselt eelmise hooaja stati pealt tuletati see liin, aga kõik leegionärid on vahetunud ja hooaja ettevalmistuses on kõik mängud peksa saadud, 4st 3 seejuures ligi 30 punktiga. Skoorid neil siis 55, 55, 79, 81. Pärnu rünnak oli ka väga väga kole eile, aga mõtlen, et 5 koefiga võib-olla proovin seda kah siiski.

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Apr 2014

Algupärane

Kontaveit andis loobumisvõidu

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •