320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rahvaspordipäeva kulgemine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Swiatek rybakina vastu võitis. Kontaveitil paras coinflip on, natuke üle 2ga siis võib ju elu natuke huvitavamaks teha.

    Kommentaar


      Turnover: 112,255
      Profit: 15,644


      Kim Clijsters mängib täna !?! Hsieh 1.69 on printimine?

      Kommentaar


        Algselt postitas vendetta Vaata postitust
        Panen heietuste idee ootele. Materjali on palju ja ma võibolla ülehindasin esimese hooga selle info relevantsust täna kui minu agentide ja tasuliste tipsterite põhiline kogemus pärineb perioodist 2004-2008. Aga Vietnam flashbacks meemi stiilis meenutused on vist lähipäevadeks teema jah, googeldan siin vaikselt vanu tuttavaid nimesid ja stoorisid ja väga huvitav on....
        Möla alamrubriiki võid ju ikka heietada, oleks põnev lugeda kindlasti!!

        Kommentaar




          Enamvähem kogu besiktase tiim on laatsaretis, kuid ikkagi torgin, sest ajax ei tohiks mitte kunagi CLis 1.1 koefiga ringi seigelda

          Kommentaar




            tiraspoli sheriff kodus, kammoon....

            Kommentaar


              Selline mu elu siis on, Moldova klubi 1-0 ees poolajaks Reali vastu. Fuxk me sideways.

              Kommentaar


                Algselt postitas rahvaspordipäev Vaata postitust
                Selline mu elu siis on, Moldova klubi 1-0 ees poolajaks Reali vastu. Fuxk me sideways.
                Ma panin ka prematch Reali händidele, aga lükkan nüüd peale poolaega veel rohkem peale -1 ja tavalisele võidule ja väravatele. Reali viimased mängud, siis peale Mallorca on nad igas mängus avapoolaeg suht mannetud olnud ja teine poolaeg lükkavad käigu sisse. Sheriffist oli selgelt näha, et Donetski vastu lihtsalt hammaste ja mega kobinaga kodus võideti ja teine poolaeg füüsiliselt oli katastroof. Ma usun, et Real rullib üle end.

                Kommentaar


                  Täitsa haige... mis intressiga sa oma profiti juures palgapäevani laenu pakud

                  Kommentaar


                    Vaatasin ka et see ajaxi koef natuke imelik. Ise panin muidugi 1x2 turul besiktasele aga läks nagu ta läks... sheriff nüüd selle hooaja suurim koef mis võitnud...(panustasin 26 koefiga).

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                      Täitsa haige... mis intressiga sa oma profiti juures palgapäevani laenu pakud
                      Mul kaitseväe õppuste toidupakk alles ikka, võin ära anda.


                      See jaapanlanna polnud enne seda turniiri kunagi top175 mängijatki võitnud, ma ei tea kustotsast ta Anetti 3 korda murdma peaks?

                      Kommentaar


                        Veetsin tund aega Hontama ITFi mudaturnade mänge kerides ka muidu, kui ta üle 2 geimi mängu kokkuvõttes kätte saab, võib ainult Anetti jetlagi süüdistada.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas rahvaspordipäev Vaata postitust
                          Veetsin tund aega Hontama ITFi mudaturnade mänge kerides ka muidu, kui ta üle 2 geimi mängu kokkuvõttes kätte saab, võib ainult Anetti jetlagi süüdistada.
                          niiet 6:1 6:1 ?

                          Kommentaar


                            Oleks mäng euroopas, siis kindlalt. Kuna pikk reis ja värki, siis võtan väikse varuga.

                            Kommentaar




                              Ilmselt eelmise hooaja stati pealt tuletati see liin, aga kõik leegionärid on vahetunud ja hooaja ettevalmistuses on kõik mängud peksa saadud, 4st 3 seejuures ligi 30 punktiga. Skoorid neil siis 55, 55, 79, 81. Pärnu rünnak oli ka väga väga kole eile, aga mõtlen, et 5 koefiga võib-olla proovin seda kah siiski.

                              Kommentaar


                                Kontaveit andis loobumisvõidu

                                Kommentaar

                                Working...
                                X