320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rahvaspordipäeva kulgemine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Nii väiksed rahad liiguvad snuukerimaailmas?

    Kommentaar


      See ongi kummaline, ise teenis samal ajal 200k+ aastas prize moneyna + sponsorshipid https://cuetracker.net/players/stuar...ney/per-season

      Kommentaar


        Hawkins võitis 10-2, Gould 10-3 ja Williams on peale esimest õhtut 5-3 peal (see matš on juba 13 võiduni).

        Kommentaar


          Aidake mind korra loogikaga. Williamsi koef on nüüd 1.5, kuid cashout pakub vaid 126 euri. Kas ma mõtlen midagi valesti või tahavadki nad päriselt küsida mingi 40 euri reiki selle eest?

          Kommentaar


            Nii nad üritavad manipuleerida jah oma kogemuste järgi.

            Kommentaar


              Cashout on niigi kahekordne margin, aga mõningate eurobookiede numbrid on täiesti halenaljakad. Paljude ekspertide arvamus on, et ära kunagi cashouti, ja ma kunagi ka põikpäiselt hoidsin kinni, et usalda oma esialgset arvamust lõpuni. Aga praegu ma aeg-ajalt kasutan just sellistes olukordades, kus lives läheks esialgset panust tegemata vastaspoolele või kui minu hinnangul on mäng liiga üle tehtud ja riskivabalt oleks võimalik välja võtta suurema tootlikusega kui mu keskmine on. Aga siis ka enamasti mitte otseselt cashoutides, vaid mõnes teises bookies vastubet tehes.

              Kommentaar


                Jap, olen ise ka kategooriliselt vastu olnud sellele topeltreigi maksmisele, kuid praegu mängupilti arvestades ja koefitsiendi muutumist nähes mõtlesin, et äkki on siin see üks kord ja cashouti vaatasin ainult sellepärast, et võrrelda marginaaliga, mis tuleks kui vastu betiks. Aga las läheb lõpuni, fuck it. Kui Williams võidab ikkagi, oleks pärast tusane muidu

                Kommentaar


                  Kommentaar


                    Cashoutiga nii ja naa, kas võtad 90 minutil 250 välja 280 asemel või riskid 0ga. Muidugi teeb see koefiks 1.7 hoopis 1.9 asemel (utreeritult), aga kokkuvõttes loeb cash kontol mitte abstraktne +eV

                    Kommentaar


                      Algselt postitas cabron Vaata postitust
                      Cashoutiga nii ja naa, kas võtad 90 minutil 250 välja 280 asemel või riskid 0ga. Muidugi teeb see koefiks 1.7 hoopis 1.9 asemel (utreeritult), aga kokkuvõttes loeb cash kontol mitte abstraktne +eV
                      küsi endalt, kas sa oleksid valmis panustama kontoris, kus mõlemad pooled on 1,7 peal? kui just jah ühel pool see väga value poleks, aga siis saaks ka enamasti parema koefi. nii tekivadki täiesti valed result oriented järeldused. vahel muidugi kaotad selle 250, aga ülejäänud kordadel teed nende 30 euriste lisasutsakatega selle tasa ja jääb ülegi. ja sealt tuleb cash, mitte sealt, et ühe korra cashoutisin olukorras, kus bet oleks kaotanud.

                      Kommentaar


                        Tegelikult see, et 'ma kunagi ei cashouti' on sunk cost fallacy.

                        Lühidalt siis, sul on 50 eurone kontsertpilet kuhugi europopi kontserdile. Mis on okei entertainment, aga mitte su lemmik.
                        Kontserdiõhtul sõber helistab, et jou laulukal on tasuta kontsert, ivo linna ja värki.
                        Ivo Linna on su lemmik artist ja sa tead, et see kontsert pakuks sulle rohkem meelelahutust.

                        Enamus inimesi läheks jätkuvalt esimesele, sest 'nad selle eest juba maksnud'.

                        Sama asi juhtub cashoutiga. Vastu panustamine või cashout võib olla teatud hetkedel olla +EV, kuna bookmakerite mudelid ei loe mängukäiku õigesti.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                          ja sealt tuleb cash, mitte sealt, et ühe korra cashoutisin olukorras, kus bet oleks kaotanud.
                          Ka õige. Ega kindlat reeglit pole, tuleb mängupildist juhinduda ka.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas $$$ Vaata postitust
                            Tegelikult see, et 'ma kunagi ei cashouti' on sunk cost fallacy.

                            Lühidalt siis, sul on 50 eurone kontsertpilet kuhugi europopi kontserdile. Mis on okei entertainment, aga mitte su lemmik.
                            Kontserdiõhtul sõber helistab, et jou laulukal on tasuta kontsert, ivo linna ja värki.
                            Ivo Linna on su lemmik artist ja sa tead, et see kontsert pakuks sulle rohkem meelelahutust.

                            Enamus inimesi läheks jätkuvalt esimesele, sest 'nad selle eest juba maksnud'.

                            Sama asi juhtub cashoutiga. Vastu panustamine või cashout võib olla teatud hetkedel olla +EV, kuna bookmakerite mudelid ei loe mängukäiku õigesti.
                            jah, sellel ma eespool olevas postis ka veidi peatusin, et on kindlasti kohti, kus see saab olla kasumlik, aga 90ndal cashout väga suurel enamus kordadel ei saa kuidagi olla hea. ma ei tea, mis see keskmine lisaminutite arv on, äkki 4. ja selle peale ära anda veel 10% bookiele. ei saaks hea olla ka väga suure surve korral. ma muidugi täpselt ei tea, kas cabroni toodud numbrid tavaolukorras on üldse sellises suurusjärgus, aga kui sellistel tingimustel pakutaks cashouti mängul, kus on oodata 10+ lisaminutit, siis võiks jutt juba teine olla jah, aga need on siiski väga üksikud mängud.

                            Kommentaar


                              Nõus täiesti, et panusest välja kauplemine on täiesti okei olukorras, kus näed, et sinu algne hinnang on täiesti metsas või on bookide jõuvahekordade hinnang liikunud üle selle, mis ta pidanuks olema.

                              Aga kui puhtalt selle pärast välja kaubelda, et mõni minut on mängida ja parem mitte riskida nulli langemisega, siis on minu silmis variant 1) et teed vea mis läheb pikas plaanis kasumlikkuse maksma või variant 2) panuse suurus ei ole rahakotiga õiges suhtes kui võidust ilma jäämise hirm nii palju higistama paneb.
                              sigpic

                              Kommentaar


                                Bingtao Trumpi vastu 5-3 läks ette, kuid Williams lasi juba 8-8 viigistada nagu karta oli ka. Kõik favoriidid on ausalt öeldes väga kehvad olnud, Gouldi outright hakkab järjest enam meeldima, ainuke härra kelle mäng muljet on avaldanud. But that's all folks, nädalavahetuseks maale nüüd.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X