320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rahvaspordipäeva kulgemine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Siin need koefitsiendid olid jah rohkem sasis kui ma oodata oskasin. Breogan võitis 25ga.

    Kommentaar


      Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
      pede.
      bump.

      Kommentaar


        update hetkeseisu osas total?

        Kommentaar


          Päris mitu lehekülge numbreid vaja kokku lüüa, praegu ei viitsi, tegin pudelil korgi pealt juba.

          Kommentaar


            Algselt postitas rahvaspordipäev Vaata postitust
            Päris mitu lehekülge numbreid vaja kokku lüüa, praegu ei viitsi, tegin pudelil korgi pealt juba.
            bumpi koht jälle imo.

            + 25 EUR per naase per kuu koht.

            data toetab, miks suuremalt ei panusta? kuidagi noh... peanuts su jaoks siiski tegelt ju?

            Kommentaar


              Bankrollipede ju. Sesmõttes, et kui (küll suhteliselt suvaliselt peast väljamõeldud alustel) kelly criterioni standardit kasutan, siis kummaline oleks eestiläti liigast, kus ma väikestviisi end eksperdiks pean, palju suuremalt panustada väiksema roiga üritustele. Kohalikus liigas panustamislimiidid nii madalad ju tihtipeale.
              Aga ma enne agentide poole polnud üldse vaadanud, nüüd betinasia kaudu äkki see hooaeg õnnestub mõnevõrra tõsta oma lage.

              Kommentaar


                Algselt postitas rahvaspordipäev Vaata postitust
                Bankrollipede ju. Sesmõttes, et kui (küll suhteliselt suvaliselt peast väljamõeldud alustel) kelly criterioni standardit kasutan, siis kummaline oleks eestiläti liigast, kus ma väikestviisi end eksperdiks pean, palju suuremalt panustada väiksema roiga üritustele. Kohalikus liigas panustamislimiidid nii madalad ju tihtipeale.
                Aga ma enne agentide poole polnud üldse vaadanud, nüüd betinasia kaudu äkki see hooaeg õnnestub mõnevõrra tõsta oma lage.
                Ma mõtlesin seda, et sa praegu annad tasuta raha ära. Väga tore, aitäh. mõnedki korrad kaasa sõitnud mugavuse piires. Teoorias aga sample size juba piisav, et teenuse eest maksta. Utreerin.

                Bankrollipede - life bankrolli pealt sa ju oma Kelly familyt siin ei tee. Sessuhtes, et sa ju pokkeris liiguks ka limiitides kiiremini ülesse kui data näitab, et oled biitiv up to xzy level ja "spordiennustusest" saadud bankroll seda võimaldab.

                Aga ei, ma ise ka siin kork maas veidi mõtlen.

                Kommentaar


                  Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                  Ma mõtlesin seda, et sa praegu annad tasuta raha ära. Väga tore, aitäh. mõnedki korrad kaasa sõitnud mugavuse piires. Teoorias aga sample size juba piisav, et teenuse eest maksta. Utreerin.
                  Sa mõtled, et nagu Rahvaspordipäev võiks tasuliseks tipsteriks hakata? See nõuab ju tegelikult ikkagi korraliku pühendumist ja aega, et rahvas taha saada + Eesti turg on ju nii tundlik, et kui 2-3 tipsterit juba followad, siis ülejäänute jaoks on juba turg hävitatud.

                  Kui ma õigesti mäletan, siis Romario kunagi kellegagi hakkas seda teenust pakkuma ja olid ka väga okeid näitajad all, aga ei tasunud ka vist kuidagi ära?

                  Kommentaar


                    Eelkõige vast see, et rahvaspordi jaoks pole need nüüd sellised summad, et tasuks kohalike liigade pärast all-in minna. Laisk on ta ka, isegi liigade kaupa breakdowni ei viitsi teha eriti
                    Et kui tema tippide järgi mingi aiapäkapikkude armee tekitada, siis see eeldatav kasumitõus oleks nii a) ilmselt lühiajaline periood b) jubedalt töömahukas nikerdamine.
                    Agentide kaudu on ka selline 50/60 värk. Siin kehtib täpselt sama reegel, et väikesed turud on alati riskantsemad ja ei pruugi ''vedada'' ka siis kui ise kõik õigesti oled teinud... long story short, mudaliigades suurt raha pole, everyone's solid (noh, mõned westonsid ikka vedelevad vahest siin ja seal)

                    Kommentaar


                      Niipalju kui teiste kogemustest kuulda on olnud, lihtsalt kuskilt blogabetti tippe üles pannes ei saaks jah mõistlikku raha. Kui juba subscriptionit küsiksin oleks kohustus endal ka peal, mitte et korra nädalas välja ujuksin lihtsalt. Natuke loovamat lähenemist vaja selle jaoks ja veidi rumalamate turgude suunas; pisike vihmauss on vees, eks näis mis välja hüppab. A mis see nii tasuta ikka on, koguaeg loen siin maski ja midfielderi jne süvaanalüüse läbi, mida random meediast ealeski kätte ei saa, ise midagi juurde lisamata. quid pro quo foorumi suhtes noh

                      Kommentaar


                        Algselt postitas rahvaspordipäev Vaata postitust
                        pisike vihmauss on vees
                        vaata aga vaata vihmaussi / rubla käes ja küsib nussi

                        Kommentaar


                          Kui rahvasport loa annab (tema isiklik blogi ju ikka!) siis võin õhtul veidi kirjutada onu Heino heietusi. Olen kunagi ammu paar korda olnud samas seisus, et natuke nagu biidin, aga kuhu edasi. Võibolla oleks huvitav...

                          Kommentaar


                            Mina igatahes olen pettunud kui õhtul onu Heino midagi kirja ei pane!

                            Bankrollipede - life bankrolli pealt sa ju oma Kelly familyt siin ei tee. Sessuhtes, et sa ju pokkeris liiguks ka limiitides kiiremini ülesse kui data näitab, et oled biitiv up to xzy level ja "spordiennustusest" saadud bankroll seda võimaldab.
                            Tegelikult on panuste valimik väike veel seni. Mul pole koherentset ev kalki praegu käepärast võtta, aga ma arvan, et mingi 1k panuse peale võib mu wta/euroliiga +6% roi olla samahästi a la -4/+9 reaalsuses. Variatstsioondispersioonwhatever on ikka suuuuuur spordis, kui päris kõigega kursis pole ka. Eestikatel vähe lihtsam, näen, et Rapla 6-7st profimängijast 2 pole üles antud, kindel lutt pmst kõigilt ju.

                            Kommentaar


                              Kommentaar


                                Panen heietuste idee ootele. Materjali on palju ja ma võibolla ülehindasin esimese hooga selle info relevantsust täna kui minu agentide ja tasuliste tipsterite põhiline kogemus pärineb perioodist 2004-2008. Aga Vietnam flashbacks meemi stiilis meenutused on vist lähipäevadeks teema jah, googeldan siin vaikselt vanu tuttavaid nimesid ja stoorisid ja väga huvitav on....

                                Kommentaar

                                Working...
                                X