320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rahvaspordipäeva kulgemine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ma sain kalevi ennem 2.6 ja nüüd vaatan, et oli isegi 2.8 saadaval... Aga no tuli küll see võit, aga reaalsuses silmad jooksevad mänguajal verd kui seda Kalevi mängupilti vaadata. See on kohati lihtsalt nii jube.

    Kommentaar


      Absoluutselt, igakord kui nad rünnakul taidlevad mõtled omaette kuidas need vennad üldse üle 4 punni kokku saanud on. See Robertson ka ma ei tea noh, kas ma vaatan iga kord eemale kuidagi kui ta megadonke paneb ja asju otsustab et 20p kokku saab, ma näen ainult seda kuidas visked 3kraadise nurgaga vastu rõngast peksab.

      Kommentaar




        Mingi kuu aega tagasi sai alba haledalt peksa, letsgoo Maik...

        Kommentaar


          Algselt postitas rahvaspordipäev Vaata postitust


          Mingi kuu aega tagasi sai alba haledalt peksa, letsgoo Maik...
          Oi joomajoo... ma mõtlesin mõlema peale, aga siis mõtlesin jälle, et nüüd Albal Euroliigat enam pole ja võetakse koduliigat tõsisemalt. Fuck me, aga õnnitlused. Tasub eestlastesse uskuda!

          Kommentaar


            Tundub et Jessica on parem Alba kui Berliin..

            Kommentaar


              always has been re jessica

              Kommentaar




                Zeniit PEAB võitma täna, et playoffi saada. Panathinaikos sõitis venemaale ilma nba-staari Hezonja ja Mack Shelvinita. Esimene omavaheline mäng võõrsil läks 12ga Zeniidile, siin küll ei saa midagi valesti minna

                Kommentaar


                  ai kurja, need PEAB mängud on tavaliselt kõige hullemad...kutid tavaliselt underperformivad kuna lootused nii suured

                  Kommentaar


                    ma uurin ka siit ja sealtpoolt seda matshi ja lähen hoopis Panat +11 (2.12 Pinnacles). Mulle tundub, et Zenit underperformib täna....

                    Kommentaar


                      Congrats! Mul oli nii väike summa seal peal et heameel et sul pihta läks

                      Kommentaar






                        Viimases mittemidagiotsustavas voorus peab underdogid võtma, mis muud. Rapla mängujuht on põlvega eemal ka mängust.

                        Kommentaar


                          Kommentaar


                            Algselt postitas rahvaspordipäev Vaata postitust
                            Hea. Paberi peal näib, et Transi tagaliinil saab ikka väga raske olema.

                            Kommentaar


                              Normaalne algus Floral



                              pool sellest minu panus ainult.

                              Kommentaar


                                Kommentaar

                                Working...
                                X