320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rahvaspordipäeva kulgemine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Lyon on küll crazytown. Followin

    Kommentaar


      Algselt postitas cabron Vaata postitust
      Lyon on küll crazytown. Followin
      Lyon on vist hetkel EL kõige sitemas vormis meeskond. Ma pakuks, et saavad totaalse paki.

      Kommentaar


        Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
        Lyon on vist hetkel EL kõige sitemas vormis meeskond. Ma pakuks, et saavad totaalse paki.
        4 kaotust järjest küll, kuid 2 neist Reali ja Efesi ehk top2 vastu. Koduliigas pandi ka tabeliülalpoolnekeskmik mingi 30ga paika viimati. Võivad ju paki saada, aga see moneyline iseenesest üle 5 küll ei peaks olema.

        Kommentaar


          Kodus nad ok sats, aga võõrsil nende rekord ikka kohutav 1-8, ainuke võit lisaajal cvezda vastu. Enamasti 20ga põske saanud. 8 tundub aus 😀

          Kommentaar


            Ülejäänud 3 mängisin ise ka, väga mahlased need ML koefid. Good luck!

            Kommentaar


              Kommentaar


                Pekki läks, arvutan seisu kunagi hiljem välja.



                Vaatasin, et mõned koefid liiga kõrged kuidagi ja siis läksin juba lõpuni välja ja panin enamvähem kõikidele underdogidele, insipireerituna sõbra üleeilsest betist:

                Kommentaar




                  Miks nii kõrge? Napoli vorm on ju täiesti masendav, viimasest 10st vaid 1 võit.

                  Kommentaar


                    Fixitud

                    Kommentaar


                      Kommentaar


                        4-5 pealt ja Aneti servil
                        ...et no peaasi, et kohe murret ei tuleks, see oleks hinge sülitamine juba

                        Kommentaar


                          Algselt postitas rahvaspordipäev Vaata postitust
                          4-5 pealt ja Aneti servil
                          ...et no peaasi, et kohe murret ei tuleks, see oleks hinge sülitamine juba

                          Ebareaalne asi on see naiste tennis ikka

                          Kommentaar




                            SBO oli siin teistest vähe maha jäänud oma liiniga, et saan väikest boonust äkki. Ei kujuta ette, kas Valmiera põhimängujuht täna platsile tuleb, peale paarimängulist pausi eelmine kord oli vähemalt üles antud mänguks juba, aga jumal seda teab kas või mida see üldse midagi tähendab. Ilma temata paar pluss roi punktikest see panus ma arvan, koos temaga võiks juba päris hea olla.

                            Kommentaar




                              Pole nii kõrgele overile euroopa korvpallis üle 3 korra küll panustanud, aga raske südamega olin sunnitud natuke panema siia, vaadates mida need 2 kaitses ja rünnakul korraldanud on hiljuti.

                              Kommentaar




                                Zeniidil vigastustega jama majas: https://www.eurohoops.net/en/eurolea...e-to-injuries/.

                                Lisaks neile Zubkov ka vist eemal.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X