320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rahvaspordipäeva kulgemine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ma ise mõtlesin ka Astanad, aga siis tuli meelde vist Mängumeeste podcastis see Priit Vene mõttevälgatus, et Zielona Gora ja Nizny üritavad üksteise võidu kaotama hakata, et mitte 5 jääda ja Cskad vältida. Mul tunne, et ega nad vist väga ei tahtnudki võita.

    Kommentaar





      Uskumatult heas hoos Tsitsipas hetkel, Ka Nadali vastu 50/50 ma arvan.

      Kommentaar




        childress on tagasi ja lappan igal võimalusel

        Kommentaar


          1 minutilise erinevusega on saab sama koefi nii Rapla -5.5 ja Rapla -2 eest? Isegi skoor pole muutunud. Mingi kampaaniavärk?

          Kommentaar


            Algselt postitas rahvaspordipäev Vaata postitust



            Uskumatult heas hoos Tsitsipas hetkel, Ka Nadali vastu 50/50 ma arvan.
            see panus ajab mind kiima

            Kommentaar


              Üleeile Zeniit võitis, miks mitte uuesti...

              Kommentaar


                Algselt postitas cabron Vaata postitust
                1 minutilise erinevusega on saab sama koefi nii Rapla -5.5 ja Rapla -2 eest? Isegi skoor pole muutunud. Mingi kampaaniavärk?
                Tegelt skoor muutus, neil oli arvestus katki lihtsalt. Lõpuks Rapla võitis 74-54 kah.

                Kommentaar


                  Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                  see panus ajab mind kiima





                  NB! see ei ole soovitus panna suurt summat Tsitsi peale. Ise otsustasin 10 euri investeerida sellesse panusesse, aga enne kui Tsitsi peale panustasin panin Svitolina ja Evertoni peale. Et selline lucky teema siis. Äkki tuleb 10st eurost 3000? Unistada ju võib.

                  Kommentaar


                    Homme Barcelonas finaal Nadal-Tsitsipas , eks seal näeb ära kui suur lootus Tsitsipasel french openil on
                    Madridista

                    Kommentaar






                      Cramo tuli kuuekesi mängule http://www.fibalivestats.com/u/EBF/1.../bs_et_EE.html

                      Kommentaar


                        Kommentaar


                          Ühesõnaga ma tahan teada, mida Umbrasko teeb, jälle? Et elu šanss võita Cramot ja siis toob teise veerandaja kolmandal minutil sisse korraga 2 noort, kes hooaja peale kokku mõneks minutiks lubatud väljakule. Mitte põhimeestele natukese puhkuse andmiseks, vaid poolaja lõpuni välja järjest. Esimene vahetus algul sisse oli ka mänedzeri poeg loomulikult. Isegi niimoodi ei õnnestunud suurelt maha jääda, kas nüüd enam muud üle ei jää kui müts kätte võtta ja vaheajal riietusruumis anuda, et pls poisid, mul võlad vaja ära maksta?

                          Kommentaar


                            Lisaajal cramo võitis lõpuks siis 8ga, underist pole mõtet rääkida sel puhul



                            esimese 3 veerandajaga 38 kokku, loogikat järgides noh.

                            Kommentaar


                              Vahekokkuvõte:

                              Turnover 71910 (tsitsipase bet pending, üsna lootustandev oli see finaal pühapäeval)
                              Profit 8086


                              Gamblin naistes ka. Kui Barty ja Muguruza juurde veel võtaks 9ga peaks nagu surebet olema, kes see teine seekord seal üldse võita saab?

                              Kommentaar


                                pole küll tennist sel hooajal jälginud, aga kas Halep ja Swiontek ei peaks soosikud olema?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X